526 Shares 2640 views

Na co zwrócić uwagę przy wyborze hotelu, gdzie odpocząć w tureckich dzieci

Wybierając miejsce, w którym do wypoczynku w Turcji z dziećmi, rodzice powinni dokładnie przygotować – zgodnie z tradycją rodzinną i możliwości finansowych.

Na odpoczynek – to morze, słońce i piasek, dla innych musi być obecna również umieścić niezapomniane zakupy i nocne życie, podczas gdy inni nie mogą sobie wyobrazić wakacje bez skrajności. Ale obecność dzieci wymaga rodziców, aby spędzić te dni z maksymalną korzyścią jest to dla dzieci – musimy urlop wellness, bez żadnych ozdobników i nieostrożność.

Turcja – fantastyczny kraj, przemywa czterema morzami, koronowany przez majestatyczne, pokryte lasami sosnowymi rogiem. Można połączyć wszystkie rodzaje przyjemności bez wychodzenia z wybranego ośrodka. Wystarczy wybrać miejsce, gdzie odpocząć w Turcji z dziećmi, trzeba poprawić, tak, że wszyscy członkowie rodziny odpoczynek jak najbardziej komfortowy.

Przy wyborze preferencji ośrodek należy do tych, które znajdują się w niewielkiej odległości od lotniska. Dzieci trudno tolerować długiej podróży do transportu, tym bardziej, że w 40 stopniowym upale. Drugim ważnym czynnikiem jest klimat ośrodka. Od marca do listopada, na całym obszarze wybrzeża Turcji – stałych ośrodka, ale …

kurorty i miejscowości położone w zwojach na stokach (Marmaris Fethiye Belek), zazwyczaj mają suchy klimat śródziemnomorski. Ponadto lasy iglaste obejmujące gór stworzyć specjalny mikroklimat, idealny do wypoczynku.

Ważnym czynnikiem przy wyborze miejsca, gdzie spoczywają w Turcji z dziećmi, jest linia brzegowa. Wiele ośrodków dumą oświadczyć piaszczystych plaż i wejście do morza, ale to kamienistych plaż zyskały „niebieski” flagi środowiskowe. Ostatnio wiele kamienistych plaż z podłogi aktywnie pokryta piaskiem.

Przedmieścia, zdecydowanie lepsze niż miast. W miastach podzielone na terenie prywatnym, z wyjątkiem być może najbardziej ruchliwych ulic z barów, restauracji i sklepów. Młodzieży, rave odpocząć bardziej zgodne z wiru miasteczka życia ośrodka, w tym nocny niż rodzin z dziećmi. W Turcji, rodzina typu hotele są często zlokalizowane na przedmieściach – tutaj jest znacznie czystsze, bardziej komfortowe, jest wspaniałym parkiem na spacery z dziećmi.

Przy wyborze hotelu, gdzie na odpoczynek w Turcji z dziećmi, zapytać (i nie tylko biuro podróży, i pamiętaj, aby sprawdzić opinie są) na miejscu, w obecności „miejsc przyjemności” i jego prywatnej plaży. Jeśli plaża znajduje się w pewnej odległości od miejsca zamieszkania, należy określić – niezależnie od obszaru, który ma do pokonania z dzieckiem w ten sposób.

Zrobić wszystko przemyślane dla rodzin z dziećmi? Nie wahaj się pytać o wszystko: krzesła w restauracji i menu dla dzieci, łóżeczka, kuchniach do karmienia i sterylizacji dań dla dzieci.

W wielu hotelach w Turcji, można wziąć na wynajem buggy, ale lepiej wziąć własne. W drodze do przewozu bagażu lepiej nie brać, gdy na pokład samolotu stewardesa zapytać, gdzie można zostawić (szczególną lokalizację przy wejściu do salonu).

Nie wszystkie dzieci w nieopisanej rozkoszy od morza i zwiedzanie, to bardziej interesujący pobyt w basenie ze zjeżdżalniami i animatorów. Obecność animacji o wysokiej jakości dla dzieci i mini-klubów w hotelu pozwoli rodzicom dosłownie na chwilę uwierzyć w spoczynku. W Turcji z małymi dziećmi w wielu hotelach robi rosyjskojęzycznych animatorów. Mini klubów chętnych do podjęcia dzieci do drugiego roku życia w godzinach porannych aż do wieczora, a także z obowiązkowego żywienia (sprawdź u operatora).

Jak dokładnie przygotować się do reszty, będzie tak wygodny odpoczynek.