505 Shares 4232 views

Batista: biografia Czelabińsk chłopiec Kirill Petrov

muzyczne show biznesu dał światu wielką liczbę artystów, wykonując kompozycje w różnych gatunkach. Ważkie pozycja wśród obszarów wykonuje rap. Przodkiem gatunku jest uważana za Czarni. Jednakże, „białej” śpiewacy udało się wyróżniać. Ogromna popularność wśród nich wygrał amerykański mistrz recytatyw i bitów – Eminem.


Rosja posiada również słynne raperów. Wśród nich dotyczy bezpośrednio Batista. Biografia liczne popularne w krajach WNP „Master Dźwięk” (MS) obejmuje etap jako „nieznany”. Ogromna liczba ludzi kreatywnych, którzy są teraz miliony miłości, przeszedł „ciernie do gwiazd.” Dotyczy to również Batista. Jeszcze przed wykonywaniem swoich krewnych torowych i nie wiedział, słynna piosenkarka wiedzieć, że ich chłopak ma ogromny talent.

Dzieciństwo i przejście w Moskwie

A wszystko zaczęło się w Czelabińsku. To właśnie tam 19 lipca 1983 urodził Batista. Biografia od pierwszych dni jego narodzin zachowała inną nazwę – Kirill Petrov. W wieku piętnastu lat przeniósł się do stolicy Rosji z rodzicami. A wracając do szkoły, gdzie spotkał Eugene (obecnie znany jako DJ Lenya Linar). Zostali łączy pasja do gatunku muzycznego zwanego „miejskiego stylu”. Niej, w szczególności dotyczy to rap. Wszystkie wolnym czasie przyjaciele dedykowane tylko do muzyki.

Po pewnym czasie, Eugene zaczyna uczyć się sztuki DJ, a pierwszy nabyte gramofonu nagrał swój debiutancki utwór. To był 1998. Eugene pomaga popchnąć demo w ręce „braci w gotówce.” Te z kolei, spodobał się styl kompozycji, a oni zgodzili się na współpracę z Cyryla.

W tym samym czasie, nie jest pseudonim „Batista”. młodzież biografia zaktualizowane dane dotyczące spotkań z nowymi ludźmi, którzy są bezpośrednio wpłynął na jego karierę. Ale Cyryl nie zapomnieć o studiach. Równolegle z pracami młodych ludzi studiujących na uniwersytecie i technikum.

Sukcesy i promocje

Pierwszy rok nowego tysiąclecia, staje się znaczące dla niego. To było w 2000 roku, Batista spotkał się z Kirillom Tolmatskim (znany artysta dekl). Ostatni imiennik zaprasza MS być w jego zespole. Cyril (Batista) zgadza się i razem zwiedziliśmy terytorium WNP. Następnym krokiem było uznanie all-rosyjskiej współpracy z rapem zbiorowej „Legal Business”. Nie tracąc czasu, MS pisze własne piosenki.

W 2005 roku nastąpiły pewne zmiany, które są istotne i Batista w rosyjskim przemyśle muzycznym. Piosenkarz, którego biografia, że czas zawierały imponującą listę pracy ze znanymi artystami, staje się członkiem popularne do dziś grupy „BandEros”. W krótkim czasie zespół nakręcił wiele filmów na różne stacje radiowe odbyła swoje utwory na listach przebojów w pierwszej pozycji. Publiczność szczerze iz całego serca zakochałem się w tym zespole, który jest tak dobrze w połączeniu stylu RnB i pop. Zaczęli się porównać z amerykańską Black Eyed Peas. Warto zauważyć, że ogromną rolę w wielkim popularnych „BandEros” grał dokładnie Batista. Biografia bohatera ma sześć lat wraz z zespołem.

kariera solowa

W 2011 roku, Cyril wziął wolicjonalną decyzję i opuścił zespół. Zaczął karierę solową. Jego debiut w tym kierunku było wydanie utworu „Odwrócić stronę”, za którą później klip został nakręcony. Współpracował z różnymi grupami muzycznymi i wykonawców. Wśród nich – „Disco wypadkom” Sati Casanovy i innych.

W 2012 roku album jest opublikowany pod nazwą „5010”. Jego jedynym autorem i wykonawcą jest Batista. Biografia piosenkarza w czasie, oprócz sukcesu muzycznego, w tym sukcesie i telewizji. Został zaproszony do różnych projektów i wystaw. Jako wiodący Cyril pracował na kanale „Muz-TV”.