289 Shares 1485 views

Pomóc podnieść rower dla dziewczynek

Motocykl tylko dla mężczyzn, a dziewczyna może jeździć na nim tylko na tylnym siedzeniu? Błędne! Ponadto dziewczyna jazdy motocyklem – nie należą do rzadkości. Należy jednak wspomnieć, że motocykle nie są podzielone na męskie i żeńskie, w przeciwieństwie do samochodu, choć jest to tylko zasługa marketingu. Być może w niedalekiej przyszłości będą one dostać się do pojazdów dwukołowych braci, ale na szczęście to jeszcze nie zdarzyło. Motocykl – transport uniwersalny. Jednak nadal można określić najbardziej odpowiedni rower dla dziewczynek, a czasem więcej niż jeden.


Co więc wybrać?

Jak już wspomniano, nie ma motocykli są podzielone na męskie i żeńskie. Jednak dziewczęta, zwłaszcza młodsi ich droga do ekscytującego świata prędkości na dwóch kołach, ledwie nadaje kolekcja Harleya, który waży 20 razy więcej niż siebie. Wybierając rower dla dziewczynek, dziewcząt należy kierować się pewnymi zasadami. Po pierwsze, rower powinien być na tyle proste, że po raz pierwszy łatwiej było być kontrolowane. Po drugie, to nie powinno być zbyt silne, inaczej niedoświadczony, ale hazard dziewczęta nie może obliczyć swoją zdolność, która może doprowadzić do awarii. Po trzecie, dziewczyna musi znać cele, dla których kupuje motocykl. Może to być codzienne wyjazdy na biznes bez korków i innych problemów, które towarzyszą prowadzenie samochodu. Mogła myśleć poważnie o karierze w motocyklu sportowym. Lub nosi długie, czarne włosy, wyroby skórzane i słucha wyłącznie hard rock? W pierwszym przypadku, dziewczyna podejdzie rowerze szosowym. On nie rozwija dużą prędkością, stosunkowo lekki i kompaktowy. W drugim przypadku, rower dziewczyny sport może być dobrany odpowiednio do rodzaju sportu, w którym jest ona zainteresowana. Jeśli dziewczyna lubi krzyż, to musi motocross rower lub enduro. Jeśli lubi sprawnego dzwonka asfaltu drogowego w Moto GP, to potrzebuje Sportbike. W trzecim przypadku, dziewczyna na pewno chcesz wspomnianą kolekcję „Harley”, dobrze, albo przynajmniej jego odpowiednik, ale nieco lżejsze i mniej wydajne.

konkretne przykłady

Doświadczeni amatorzy motocykli zaleca począwszy takie proste i łatwe rower jako Kymco Quannon 125. Z danych liczbowych w tytule można łatwo domyślić, że wielkość jego silnika 125 centymetrów sześciennych. Specjaliści polecam zacząć od takiej objętości, jak to jest dość prosty w obsłudze, że nie uzyskać wysoką prędkość, oprócz motocykli tej wielkości rzadko mają dużą masę. Przy takiej objętości można kupić Hondę 125. Jest to droższa opcja, ale producent mówi sama za siebie. Inna opcja – Yamaha xt125x. Były Opcje raczej modele drogowe. Modele motocross i enduro dobrym rozwiązaniem jest Stels 400 GS, choć był mocniejszy, a jeśli dziewczyna jest poważnie zainteresowany w sporcie motorowym, to będzie bardziej odpowiedzialny stosunek do tego, więc motocykl o pojemności 400 centymetrów sześciennych będzie przydatna. Dla chętni na rowerach sportowych może doradzić modelu Honda RVF 400. Jest to niezawodny i łatwy w obsłudze. Ale w Hard Rock dziewcząt, które prawdopodobnie już masz ulubionego motoproizvoditel – Harley Davidson. Cruiser Harley-Davidson XL 883rd motocykl nadaje się dla dziewczynek, jeśli chcesz. Ponadto, alternatywą może być rower maxi-skuterów. Wydaje się również całkiem solidne, ale jest bezpieczniejsze, ponieważ nie osiąga wysoką prędkość ruchu. Magazyny o motocyklach, można znaleźć wiele opinii i zdjęć. Dziewczyna na rowerze wygląda atrakcyjnie, więc idź do niego!