97 Shares 2313 views

SMS-gratuluję prawnika

Dzień prawnika – to czysto profesjonalny święto, które już wiele lat nie było w naszym kraju. W tym przypadku mamy do przygotowania Gratulujemy Dzień prawnika dla sług Temidy, a chcą zobaczyć ich szczęśliwy i nieprzekupny. W dniu tego święta, życzymy im wszystkiego najlepszego w życiu osobistym i zawodowym. Jeśli twoi bliscy przyjaciele lub członkowie rodziny są przedstawiciele zawodu, a następnie wysłać je do oryginalnych SMS-gratulacjami do Dnia prawnika. Jesteśmy przekonani, że będą zadowoleni z „ciężką” w tej dziedzinie. Krótszy opcje dla każdego smaku i daje je do rodziny lub znajomych. Będą bardzo zadowolony, że je zawsze pamiętać. Niech wasze gratulacje Dniu prawnika będzie bardzo szczery, na przykład takie:

  • mąż

Moja droga! Dziś w swojej profesjonalnej wakacje, życzę, aby pozostać w tej samej osoby uczciwej i godnej wiesz, jak ludzie wokół nich. Jestem dumny z faktu, że masz takie i szczęśliwa, że jej życie związane z tobą. Wierzę, że jeszcze wiele lat będą dziękować wam, nie tylko ja, ale także ludzie, którzy się z tobą zmierzyć.

  • małżonka

Drogi! Gdy dał mi swoje serce, a teraz, w swojej profesjonalnej wakacje, nie znudzi się powtórzyć wam słowa miłości i wdzięczności. Pomimo swojej profesji, wciąż jesteś taka sama kobiece i atrakcyjne, jak w dniu, kiedy cię poznałem. Niech Twoja praca przynosi radość, a ja mocno przyczyniają się do ciebie w tej sprawie.

Gratulujemy Dzień prawnika dla rodziców:

  • ojciec

Mój drogi papa! Gratuluję w Dniu prawnika. Życzę lekkie Wewnętrznych oraz wczesne zakończenie „przewlekły”. Niech wszystkie twoje problemy pracy pomyślnie dobiegła końca, a my zobaczymy więcej Ciebie w domu i rozkoszować różnego rodzaju gadżety.

  • matka

Nasza kochana mamusia!

To Twój urlop był profesjonalny. Przez te wszystkie lata, jesteśmy dumni, że nasza matka – prawnik, ona chroni i pomaga ludziom w ich najtrudniejszych dni. Bądź tak piękne, bo trzeba być zawsze na wierzchu. Załóżmy, że w szlachetnej sprawie znajduje się w jak najmniejszym możliwych pułapek. Ty – najlepszy!

Gratulacje do dnia prawnika może być taki:

  • syn

Syn, gratulujemy! Wybraliście bardzo odpowiedzialny zawód i wielka odpowiedzialność. W wakacje, my, rodziny, chcemy, aby stać się super-specjalistów w swojej dziedzinie i sprawiedliwego arbitra ludzkich losów. Niech sprawiedliwość twoje credo. Życzymy, aby nosić z godnością dumnego tytułu prawnika przez życie, nie brudząc ją. Gratulacje!

  • córki

Droga córko! My, twoi rodzice są dumni, że wybrał ten zawód, i chcemy to uroczystość życzyć, aby przejść przez życie z dumą. Wybrano działalność, która przynosi ci radość. Podawać targach i ludzi, którzy ci zaufać jego trudny los. Wierzymy w ciebie!

Chcielibyśmy zaoferować Państwu gratulacje na jego prawnika zabawy rozbawić znajomych:

  • towarzysz

Drogi towarzysz i przyjaciel. Człowiek – to brzmi dobrze, ale jesteś – prawnik, a podwójna duma w swojej wypełnia moje serce. Nie kradnij – to nie jest dla ciebie; nie biorą łapówek – nie jest pod adresem. Pobyt za to, co masz, że jest prawnikiem z dużej litery. Gratulujemy wakacje!

  • przyjaciel

W tym dniu, gdy po zamknięciu drzwi Akademii Prawa, nasz kraj uzyskał nową Plevako spódnicę. Chociaż był daleko przed wami, bo nie mają żeński logiki i intuicji. Gratuluję i życzę, aby przewyższyć Plevako w prawo.

Gratulacje prawnika Dzień zabawy dla kolegów:

  • Kolega.

Nie ważne ile przeszkadza, nie sprawiają żadnych pieniędzy, bez względu na to, ile sam sen – to tylko sen. Gratulacje, panie kolego! Niech los zlituje nad wami i wysłać klientów, takich jak Pugaczowa i Bieriezowskiego. Bądź dobrej myśli, życzymy najfajniejszych klienta.

Niech gratulacje Dniu prawnika będzie miłym zaskoczeniem dla wszystkich osób zaangażowanych w niego.