437 Shares 9806 views

Whisky „Dzhim Bim” – nie dokonać złego wyboru?

Jednak zaskakująco słowo – „whisky” W nim są postrzegane brutalnych kowbojów w stylu Marlboro spieczona Prairie, gęsty dym cygara … co silne napój może być uważane za bardziej męski niż whisky i whiskey, które mogą być uznane za bardziej amerykański niż whisky Dzhim Bim? Ta marka jest symbolem, a od 2007 roku na mocy decyzji Senatu USA – również uznany za narodowy napój.


Teraz pod marką „Dzhim Bim” zwolnieniu kilkunastu whisky. Jak się nie zgubić, nie pomylisz się i wybrać na drinka do swojego gustu? Weźmy bliżej przyjrzeć się historii marki i jej głównych współczesnych marek.

Wszystko zaczęło się w 1788 roku, kiedy Dzheykob Bim energiczny rolnik przeniósł się do Kentucky, zbudował młyn w jego posiadłości i twierdził, że whisky z sąsiadami z kukurydzy smakować lepiej niż tradycyjnych odmian jęczmienia. Powiedział – zrobić. Sąsiedzi przyznają, że byli w błędzie, a urodził bourbon – napój, nazwany Hrabstwo Bourbon Kentucky. Pod koniec 18 wieku został oparty krajową firmą produkującą tego napoju alkoholowego, aw 1795 roku oficjalnie sprzedawane pierwszej beczki whisky „Jim Beam”.

Od tego czasu, kierując teraz pochodzą wyłącznie z rodziny Beam – bezpośrednich potomków Jacob Beam.

Napój ten jest przygotowany z obowiązkowym wykorzystaniem kukurydzy i jęczmienia mąki, a następnie przez długi czas przechowywane w zwęglonych dębowych beczkach. W związku z tym cukru zamienia się w karmelu i whisky nabiera szczególnego charakterystyczny smak. Kilka lat wytwarzane mieszankę – czyli alkohole różnych lat miesza się i rozcieńcza wodą. Okazuje się różnych gatunków whisky, z których opinie różnią się tylko stopniem entuzjazmu. Poniżej każda etykieta ukrywa swój niepowtarzalny smak, a prawdziwych koneserów „Jim Beam”, aby odróżnić je z zamkniętymi oczami.

Whisky „Dzhim Bim White” (white label) – najczęstsza odmiana w linii produktów. Produkujemy go przez pierwszy przepis, który rozwinął Dzheykob Bim. Fortress – 40 stopni, wytrzymałość – 4 lata, kolor – pomarańczowy-bursztynowy zapach – kwiaty z notatek z jasnego drewna.

Wydany jako „Dzhim Bim White” z opóźnieniem siedem lat. wymienione na etykiecie „Premium wieku 7 lat”.

"Dzhim Bim Czarne" (black label) – sześciolatka starzenie stary bourbon. Fortress – 43 stopni, kolor – ciemny bursztyn, smak – bardzo bogaty, kwiatowo-drzewno.

Czarną etykiecie wytworzonego „jim wiązki czarne wewnętrzna”, który jest znamienny przez osiem i opóźnionych przewlekły charakterystykę posmak karmelu nut.

„Jim Beam Red Stag” – to nowe, czteroletnie ekstrakty whisky spółki z ciekawymi naturalnych smaków. Alkohol – 43 stopni, zapach – klasyczny bourbon z lekkim posmakiem czarnej wiśni, wykończenie – długi, charakterystycznie słodki.

Można go nazwać „Jim Beam Green” z mniej popularnych odmian (Green Label) – ekspozycja pięciu lat, o sile 40 stopni, „Jim Beam Yellow” (żółta etykieta) – ciekawy rodzaj whisky żyta, a także niskiej alkohol „Cola” i „Ginger Ale” ,

Whisky „Dzhim Bim” istnieje w kolekcjonerskiej serii. Ta opcja prezent dla koneserów napoju. Na przykład, gatunek „First” który jest prosty w butelkach z cylindra, z pominięciem etapu mieszania i rozcieńczania. Co więcej, do tego stopnia stosowany alkohol tylko z beczek, stojąc na środku sklepu, bo tam – najbardziej korzystne warunki dla dojrzewania whisky. Rezultatem jest niepowtarzalny osiem napój z alkoholem 63 stopni.

Kolejny produkt z serii kolekcji – „Gałka grecki”, nazwany po dworku, gdzie mieszkał Abraham Lincoln. Cechą charakterystyczną tej odmiany – słodkie wykończenie klonowego i sile 50 stopni.

Również w tej serii obejmują pikantne pikantny whisky „Basil Hayden” oraz niezwykle miękki gatunek „piekarza”.

Tradycyjne odmiany whisky „Dzhim Bim” jest często rozcieńczone z jabłek, sok wiśniowy czy Coca-Cola.

Ale szlachetny doskonały smak i posmak długo jest charakterystyczna tylko w całości ujawnione w czystej nierozcieńczonej Burbon z lodem. Więc wybrać z różnych klas i ciesz się!