396 Shares 5773 views

Wakacje rodzinne w zimie

Jednym z głównych świętych chrześcijan jest Chrzest. Od 7 do 19 stycznia odbywają się święta i kończą się chrztem. Świętowanie rozpoczyna się 18 stycznia wieczorem, a wszyscy prawosławni świętują Epifanię. W Rosji święta obchodzone jest przez wielu, czy religijnych, czy nie. Krajowy odpoczynek w tym dniu jest godny uwagi, oczywiście, fakt, że pływanie w otworze lodowym jest zorganizowane! Zacznijmy jednak od początku!


Z historii wiadomo, że to święto pochodzi z chrztu Jezusa Chrystusa w rzece Jordan. Uważa się, że w dniach, w których nadal żył na ziemi, tylko osoby dorosłe ochrzczone, ludzie, którzy naprawdę przyjęli wiarę w jednego Boga, który przyjął nową religię. W tym czasie monoteizm był prześladowany, ponieważ został odrzucony. Jezus Chrystus został ochrzczony w wieku trzydziestym.

Teraz w tym święcie w kościołach oświetla się woda, a woda została wzięta z jeziora lub rzeki. W lodzie wywiercił otwór w kształcie krzyża. Nad wodą ksiądz wykonał służbę modlitwy, krzyż kościoła opuścił do wody. Parafianie śpiewali psalmy. Po tych wszystkich procedurach, parafianie wzięli wodę z rzeki, uważając ją za chrzczoną i wrócili do domu. Taka woda została uznana może wyleczyć chorobę, dać witalność i zdrowie. W naszych czasach woda w zbiornikach nie jest taka sama, więc woda chrzcielna jest wylana parafianom zaraz po kościołach po służbie.

Wielu w tym czasie chce iść gdzieś, aby zrelaksować się poza miastem w regionie Leningradu, aby pogrążyć się w otworze przy chrzcie. To właśnie jest święto państwowe tego dnia. Jakiego rodzaju ośrodki rekreacyjne organizują kąpiel w lodowcu do chrztu, przecież to nie tylko centrum rekreacji, ale naturalnie centrum rekreacji nad jeziorem. W końcu w naszych myślach jest przekonanie, że woda w tym dniu ma właściwości lecznicze, a które wbijają się w nią z głową, myścimy cały zły duch. Uważa się, że nie tylko kąpiel i picie pomaga pozbyć się kłopotów i dolegliwości, ale także mieszkania mieszkań i budynków dziedzińca przyczynia się do tego. W ten sposób ktoś przez całe rok nabrał Bożego błogosławieństwa.

Kąpanie w regionie Leningradu różni się od kąpieli w innych regionach (zwłaszcza tych bliżej równika), tak że zawsze towarzyszą mu uporczywe mrozy i jest to kolejny test dla człowieka, nie każdy nurkuje w rzece lub jeziorze w Epiphany, to jest prawdziwe Hartowanie ciała i ducha.
Zapraszamy na wakacje do centrum rekreacyjnego, a otrzymasz wiele pozytywnych wrażeń, ponieważ czyste mroźne powietrze, ciepłe towarzystwo, wspaniała atmosfera nie pozostawi nikogo obojętnego !!!

Ogólnie mówiąc, osoba w każdym wieku może zanurzać się w otworze lodowym – zarówno starym jak i młodym, jak mówią. I nie myśl, że to jest poza twoją mocą. Taki pozytywny stan wstrząsu ciała, jaki otrzymuje podczas akcji w tak niskich temperaturach, mobilizuje niezwykle wszystkie jego wewnętrzne siły i rezerwy, całkowicie wyrzucając chorobę. I jakie pozytywne emocje przychodzą do ciebie później! Po takiej kąpieli czuje się duchowe podniesienie, niezwykły wybuch sił i wewnętrznej równowagi. Z pewnością będziesz dumny z siebie i zachęcał swoich znajomych i znajomych!