328 Shares 6188 views

Aktor Alexander Rezalin: biografia, życie osobiste. Wybitne role

Alexander Rezalin – utalentowany aktor, który można zobaczyć w wielu popularnych serialach telewizyjnych, na przykład, takie jak „Moskwa Saga”, „wnuczka generała”, „kochanka prywatne śledztwo Dasha Vasileva”, „Work męska – 2”. Ten człowiek, który był żonaty z jego pracy, udało się grać około pięćdziesiąt ról. Co wiadomo o Alexander, oprócz wszystkich wyżej wymienionych?


Alexander Rezalin: biografia gwiazdy. dzieciństwo

Gwiazda seriali domowych jest rodowitym Moskal, urodził się we wrześniu 1958 roku. Alexander Rezalin trochę trudno było przypuszczać, że będzie słynny aktor i odgrywają ogromną liczbę ról w przyszłości. W pierwszych latach życia, był nie różni się od swoich rówieśników, nie uczestniczyć w klub teatralny. Rodzina dziecka miała również zrobić ze światem kina i teatru. Interesy chłopca stale zmieniające się: języki obce, matematyka i sportu.

Alexander Rezalin twierdzi, że połączony swoje życie na scenie dzięki nauczyciela, który uczył literatury. Kobieta w próbie wyciągnięcia oddalony uczniom jego temat od czasu do czasu organizowane motywów. Rola aktorów biorących na siebie dzieci, raz miał okazję porozmawiać z klasą i Aleksandra. Dostał monolog zaczerpnięty z pism Antona Chehova, które recytował z takim uczuciem, że oklaski. To było wtedy, że młody Rezalin smakowały chwałę, zaczął marzyć o niej.

rzucanie młodzież

Niemniej Aleksandr Rezalin przyszedł do wyboru zawodu aktorskiego nie jest od razu. Po otrzymaniu certyfikatu, młody człowiek ku uciesze rodziców postanowił zostać inżynierem. Wygrywa zdał egzaminy w inżynierii, ale badania nie doprowadziły go. Twórczy potencjał młodego aktora jest stale wyrwane, nie dziwi fakt, że zaczął szukać sposobów jego stosowania.

Studia inżynierskie w przyszły aktor zaczął łączyć grę teatru amatorskiego, bardziej zakochuje się w litsedeya zawodu. Potem stał się Chartered Engineer Rezalin złożył dokumenty w kilku szkół artystycznych, którzy chcą sprawdzić swoje siły. Alexander chętnie akceptowane w GITIS i Moskiewskiego Teatru Artystycznego, ale zamiast zostać studentem jednej z tych szkół, młody człowiek zaczął pracować jako inżynier.

Inżynier Rezalin pracowali mniej niż rok, w końcu zdecydował się poświęcić swoje życie sztuce dramatu. Został przyjęty do Moskiewskiego Teatru Artystycznego School, Aleksander był na kursie, który doprowadził Popow.

Praca w teatrze

Alexander Rezalin – aktor, który nie musiał szukać pracy po zakończeniu Moskiewskiego Teatru Artystycznego School. Będąc jeszcze studentem, on i kilka koledzy opracowali szereg komediowe, przyjaciół przedstawiana zwierzęta, przedmioty. Pewnego dnia zostali zaproszeni do wzięcia udziału w programie telewizyjnym „Jolly Fellows”. Ilość widział Konstantin Raikin, który zaproponował, aby przyłączyć się do trupa komediantów „Satyricon”. W murach tego teatru Aleksander spędził około czterech lat, grał w przedstawieniach „Twarze”, „Herkulesa i stajni Augiasza”.

Rezalin następnie postanowił zmienić miejsce pracy, ponieważ nie widzą dla siebie perspektyw. Został powołany do teatru „Zemsta nietoperza”, gdzie została odkryta śpiew talent. Alexander powodzeniem wykonywane utwory z repertuaru Franka Sinatry. Widzowie bardzo zadowoleni z wielu występów z jego udziałem, na przykład, „Chodząc po Moskwie”, „Czytanie nowej sztuki.” Stopniowo jednak, aktor zaczął marzyć o bardziej poważnych rolach, pozwalające wykazać talent dramatyczny. To zmusiło go do opuszczenia w Teatrze Księżyca, więc grał w przedstawieniach „Tais błyszczącymi”, „Stary Nowy Faust”, „Marzenia dorosłych Robinson”.

Filmowanie w serialu i filmie

Aktor teatralny – opisuje siebie Alexander Rezalin. Biografia ludzie sugerują, że sławę przyniósł mu wszystkie te same role w filmach i serialach telewizyjnych, zamiast grać na scenie. Debiut na niego został opublikowany w 1990 roku dramat „czarny”, którego bohaterem był przeżywa kryzys duchowy architekt. Alexander pojawił się tylko w epizodzie, aby wcielać obraz Claude.

Pierwszym dużym osiągnięciem Rezalin nazwać dramatem „Prawdziwy artysta, prawdziwy artysta, prawdziwy zabójca”, w którym wcielił się niezapomniany charakter Aleka Klimontovicha. Następnie Aleksander zaczął oferować rolach drugoplanowych, zagrał w „chińskie służby” „Nieba w diamenty”, „idealną parę”. W 2003 roku aktor świeciły w roli reżysera w serialu New Year „Zazhigayka”. Następnie wykonany obraz rufy towarzysza Ławrientij Beria w Moskwie „Saga”. poeta żydowski Rezalin grał w serialu „Jesienin”.

dubbing aktor

Aleksander – aktor, który jest nie tylko w filmach i serialach, ale także zgłaszane znaków. Na przykład, jego głos mówiący postacie z kreskówki „Ratatuj” i obrazu „Deja Vu”.

Życie za kulisami

Alexander Rezalin – życie osobiste aktora, który przez wiele lat pozostał nierozwiązany tajemnicę dla fanów. Pytania o ich romantycznej namiętności mężczyzny odpowiedzieć kategorycznie odmawia, preferując w celu omówienia z prasą swoje role. Wiadomo jednak, że nie była prawnie żonaty, ma dzieci.

Dlaczego mój wiek nie zdecydowali się na wybór partnera życiowego Aleksandra Rezalin? Aktor, którego żona – jego dzieło – to znaczy Rezalin tak opisał go wielu przyjaciół i znajomych. Niemniej aktor zawsze mówi, że nie rozumie swoich kolegów, którzy w życiu zachowują się tak szokujące jak w zestawie. Alexander uważa, że gra powinna być tylko w filmach i teatrze, jak iw realnym świecie zachowywać się naturalnie.