329 Shares 4610 views

napromiennik UV „Słońce” (opinie)

Jaki jest napromiennik UV i do czego służy? Przez skojarzenie z słońca i jego promieni ultrafioletowych, możemy natychmiast reagować – opalać. I słusznie, ale nie tylko …


Promieniowanie ultrafioletowe Sun

Lekarze mają więcej niż kilkanaście lat prowadzi badania wpływu światła słonecznego na organizm człowieka i doszedł do wniosku, że są one przydatne w umiarkowanych ilościach. Badania wykazały, że ekspozycja na światło słoneczne aktywuje przemianę materii, poprawia pracę układu krążenia i gruczołów dokrewnych, ogólną równowagę hormonalną, wzmacniający układ odpornościowy.

A co zrobić w momencie, kiedy słońce jest nieaktywna? Lekarze nadana niemowląt od września do kwietnia, a napromieniowanie ultrafioletowe lampy kwarcowe.

Dlatego w napromiennik ultrafioletowe „Słońce” mała pojemność z rtęciowej lampy kwarcowej mogą w pewnym stopniu zastąpić promieniowania słonecznego grząski jesień i zimno w zimie, szczególnie na obszarach północnych. Dorośli i dzieci też mogą uzyskać ładny tan i uzupełnienia braku światła UV pod lampą kwarcową „Sun”. Lampa ta nie ma na celu zabicia bakterii i wirusów, jest ona wykorzystywana jedynie jako mini-solarium.

Ekspozycja miejscowy pod lampą kwarcową „Sun”

Model Napromieniowacze UV z potężną lampę, która ma działanie bakteriobójcze i wirusobójcze, pomaga organizmowi poradzić sobie z infekcją.

Korzystanie taka uczta domu ambulatoryjnego przeznaczone lekarzy ENT i zapalenie Dentyści w nosogardzieli i jamie ustnej; Lekarze – zakażone rany i stany zapalne; neurologów i terapie – zapalenie stawów i różne dolegliwości bólowych; dermatolodzy – schorzenia skórne. Przepisać UV pediatrów i ginekologów.

Na ekspozycji lokalnej służy jako nowoczesne oświetlacz ultrafioletowego OUFb-04 „Sun”, a wcześniej OUFK-01.

W domu, te kanały są również stosowane do dezynfekcji pomieszczeń, w których pacjent. Procedurę tę należy prowadzić w nieobecności osób w pomieszczeniu.

Dezynfekcji powietrza w pomieszczeniu

Przez długi czas, są bakteriobójcze Napromieniowacze otwarte, lampy, które emitują światło ultrafioletowe jest bardzo trudne, szkodliwe dla ludzi. Takie urządzenia są wyposażone w specjalny zegar, odłączyć urządzenie w danym momencie, umożliwiając ludziom do opuszczenia terenu w czasie dezynfekcji.

Przykładem takiego urządzenia jest ultrafioletowe napromiennik bakteriobójcze bezozonovy czasowego UFBOT-40-01 „Ufobakt”. Może być stosowany nie tylko w dużych, jak i małych pomieszczeniach, ale również w transporcie: drogowy, kolejowy, statki i samoloty.

Istnieją specjalne Napromieniowacze UV z lampy do dezynfekcji pomieszczeń, które emitują światło ultrafioletowe, ale konstrukcja urządzenia pozwala ludziom pracować w czasie ich pobytu w pomieszczeniach.

Specjalny wentylator dmucha powietrze wewnątrz urządzenia, które jest ukryte w lampie, a obecnie to wychodzi już odkażone. Takie urządzenie może pracować przez cały dzień w miejscu, gdzie są ludzie, bez szkody dla nich. Dlatego Napromieniowacze-recirculator OBR-15 i OBR-30 podczas epidemii i groźbie ich, aby zapobiec przenoszeniu infekcji z powodzeniem działają w zatłoczonych miejscach: biur, szpitali, banków i centrów handlowych.

Lampy bakteriobójcze i kwarc – co za różnica?

Każdy napromiennik ultrafioletowe „słońce” literowy i numeryczne oznaczenie np OUFb-01 OUFd OUFK-01 i-01. Jaka jest różnica? Wielkie litery „a” i „b” – to jest częstym kwarcowy lub lampy bakteriobójcze. Obie te lampy emitują światło ultrafioletowe, ale różnica jest nadal.

lampy kwarcowe są tak nazywane, ponieważ specjalnego szkła kwarcowego, który wychodzi na całe spektrum emitowanego rtęci, w tym powstawania ozonu. I ozon w dużych ilościach jest śmiertelna, ponieważ ma dużą moc utleniającą. Po dłuższym okresie użytkowania lampy kwarcowej zwyczajne, a ta uwaga opinie właścicieli takich urządzeń w pomieszczeniu zaczyna pachnieć burzę, czyli ozon. Dlatego, dołączony do tego urządzenia jako „słońce” (napromiennik UV), instrukcja zawiera elementy urządzeń wentylacyjnych, jak również ograniczenia maksymalnego wymiaru czasu pracy i czasu trwania przerwy do dezynfekcji pomieszczeń, muszą koniecznie wykonać.

lampy kwarcowe zostały zastąpione bezpieczniej, w którym zaczęła stosować szkło uviol, sączy niebezpieczną spektrum emisji ozonu. Wypowiedzieć nową nazwę bez trenuje ciężko, więc stał się znany jako lampy bakteriobójcze. Instrukcje dla takich urządzeń, co do zasady, nie ma sensu na obowiązkowym przestrzeni powietrznej wentylacji po dezynfekcji.

Jak na literę „d”, oznacza to, że urządzenie dziecięcej. Ultraviolet napromiennik OUFd-01 konfiguracja struktury „Sun”, aplikacja i przeciwwskazania nie różni się od OUFK-01 urządzenia. Różni się słabszy światła, a więc bardziej delikatne sposoby leczenia skutków na skórze i błonach śluzowych, a opływowy kształt obudowy z tworzywa sztucznego.

Dane w oznaczaniu pasz

Większość opinii dać rodzicom małych dzieci, które polecane napromiennik UV OUFK-01 „Sun” pediatra.

Jest to zrozumiałe, gdyż większość dorosłych doświadczeń na temat zdrowia dzieci, a liczba 1 jest wskazany lampy kwarcowe małej mocy, który przeznaczony jest przede wszystkim dla dzieci w wieku do trzech lat. Przy tym może być także mniejszy niż pół godziny dezynfekcji objętość pokojowej do 12 ml. m.

Postępuj zgodnie z procedurami opisanymi w części zgodnie z zaleceniami lekarza i instrukcji do urządzenia, można nawet zrobić bez leczenia niektórych chorób wirusowych i znacząco zmniejszyć ryzyko ich wystąpienia. To w hotelu, wiele matek powiedzieć, nawet najmłodsze dzieci niemowląt i małych dzieci.

Ale napromiennik z numerem 2 w oznaczeniu jest bardziej odpowiednie dla dorosłych, dla światła ma mocniejszy.

Troika wyznaczyło Sun mini-solarium, które można otrzymać bez wychodzenia z domu. Emisja tych nóg kwarcowe jest wybrane tak, że tan zapełni i gładka.

Urządzenie z numerem 4 – działanie bakteriobójcze napromiennik przeznaczony do dezynfekcji pomieszczeń o powierzchni do 60 m od infekcje i wirusy. Wyspecjalizowanych placówek medycznych, które są sterylizowane wszystkich okolicznych obiektów, przy użyciu kwarcu napromiennik UV „Sun”.

Recenzje chwalą takiego instrumentu pod kątem skuteczności, jednak i jest używany przez wielu w domu tylko na napromieniowanie, pomimo faktu, że jest czynna, jak również mniej wydajnych urządzeń. „Sun» № 4, jest zabronione dla dzieci poniżej trzech lat.

Przeciwwskazania

Dla wszystkich niewątpliwych zalet napromiennik UV „Sun” można nie stosować dla każdego. Recenzje posiadaczy instrumentów, które miały do czynienia z negatywną reakcją na promieniowanie, potwierdziły powagę przeciwwskazane.

Oczywiście niemożliwe jest wykorzystanie go do ludzi z bolesnej wrażliwości na promienie słoneczne, z chorób nowotworowych w dowolnym momencie w okresach zaostrzenia przewlekłych chorób, problemów naczyniowych przez długi czas po zawale.

W każdym razie, jeśli nie kvartsevanie wypisanym przez lekarza prowadzącego, i tylko dlatego, że takie napromiennik jest przyjacielem, a ona lubiła, lepiej skonsultować się z lekarzami i przetestowane przed prodelyvat żadnej procedury, nawet ściśle zgodnie z instrukcjami.

urządzenia do pakowania

Ultrafioletowe napromiennik „słoneczny” każdy producent części do jamy ciała zabiegów rur o różnych średnicach otworów wylotowych w jednym z których zewnętrzna krawędź jest zukosowana pod kątem 60 °. Nie może być trzy lub cztery.

Nawet zestaw zawiera okulary. W rzeczywistości, wiele matek zastanawiać dlaczego w urządzenia do najmniejszej jednej pary punktów, tylko na dziecku. Ale obok niego musi być osoba dorosła z okularami. Ale gdzie je zdobyć, gdy dom napromiennik jeden?

Przed użyciem oświetlacza, trzeba uważnie przeczytać instrukcję. Zdaniem użytkowników, to nie jest wystarczająco jasny i szczegółowy opis sekwencji czynności wymaganych do różnych chorób i ich zapobieganiu.

Urządzenie ma automatyczne wyłączanie na czas niezbędny do naśladowania procedury w ciasnych okularach (!) I opcjonalny zasilacz z zegarem procesowego.

Bardzo ważnym elementem w konfiguracji urządzenia – dozymetryczny. Jest to potrzebne do określenia biodozy dla wszystkich rodzajów skóry, które są wrażliwe na różne, nawet w tej samej rodziny.

Przewodnik opisuje szczegółowo, jak należy je stosować. Ale nasi ludzie są wykorzystywane do sprawdzenia wszystkich, więc często poprosić o wyjaśnienia na stronie internetowej producenta.

Zalety i wady Napromieniowacze

Oceniając zasadność tego znaku „Sun” (napromiennik UV) opinie są dość jednomyślni. Najważniejsze – urządzenie bardzo pomaga w leczeniu przeziębienia i kaszel, ból gardła u dzieci i dorosłych.

Właściciele zapewnień, że działanie napromiennik „zabite wszystkie zarazki w powietrzu”, trudno w to uwierzyć, ale rodzina analiza porównawcza zachorowalności w okresie jesienno-zimowym bez paszy, aw następnym roku z niego uwagi, z pewnością zasługuje.

Braki w jakości urządzeń użytkownicy nie znajdując, że brak Automatyczne wyłączanie i jakości punktów. Reklamacje dotyczące nieuczciwych producentów. Można sobie wyobrazić, co się stanie, jeśli w polu oznaczone OUFK-01 urządzenie układa OUFb-04. I tak się dzieje, sądząc po opiniach. Tak więc, kupując napromiennik dla małego dziecka, to lepiej wybrać wiarygodnego producenta opakowań i sprawdzić dokładnie.

Wadą niektórych właścicieli nazywa przeciwwskazania do stosowania, ale nie ma nic do zrobienia.

Wszystkie opinie są zgodni, że napromiennik UV „Sun” powinno być w każdym domu, zwłaszcza w północnych regionach, gdzie nie ma słońca, i rodzin z małymi dziećmi.