156 Shares 3463 views

Leymon Bryuster amerykański bokser: Biografia, kariera sportowa

Uznaje się, że wszyscy profesjonalni wojownicy – Są to ludzie o dostatecznie niskim poziomie rozwoju intelektualnego, niezdolny do niczego innego niż bicie innych ludzi w swoim życiu. Ale na szczęście, w rzeczywistości daleko od niego. Jaskrawym tego przykładem jest bokser o imieniu Leymon Bryuster, losy i kariery sportowej, które zostaną omówione w tym artykule.


Narodziny i dzieciństwo

Jeden z najwybitniejszych sportowców naszych czasów urodził się 5 czerwca 1973 roku w stanie Indiana, Indianapolis. wspomnienia matki, Leymon Bryuster rosła bardzo sumienny i uspokoić dziecko, które ma cztery lata jest bardzo dobrze grał w szachy, a od siedmiu lat, nauczył się grać na perkusji.

Jednak w wieku siedmiu lat, mężczyzna życie zmieniło się, ponieważ jego rodzice przenieśli się do Kalifornii, osiedlając się na przedmieściach Los Angeles. Tu i tam był zwrot w losach przyszłego mistrza.

Zajęcia rozpoczynają się w boksie

U progu 1980 roku, filmy z Brucem Lee, były bardzo popularne. Dlatego wielu z chłopców zaczął angażować się w epidemii kung fu. I nie był wyjątkiem, a nasz bohater, który dał lekcje perkusji i zaczął walczyć z braćmi. W związku z ojcem tego faceta postanowił zabrać syna do miejsca, gdzie walka – to jest normalne, że jest w sekcji bokserskiej. Pierwsza sala szkoleń, który był zaangażowany w Leymon Bryuster był Riverside sala gimnastyczna, w której szef był Billi Braun, który jest przyjacielem i partnerem legendarnego Jack Dempsey.

Warto zauważyć, że zawodnik natychmiast poświęcił się do boksu. Miał dobre wyniki w pływaniu, karate, a nawet szachy. I rzeczywiście ich przyszłość związana faceta z dobrym wykształceniem, który wierzył, mogłaby zapewnić mu godne życie.

Ostry zakręt w życiu

Ale los miał swój własny sposób. Podczas obchodów XV-lecia rodziny Brewster przyszła odwiedzić byłego zawodowego koszykarz Joe Long, który powiedział: „Człowiek jest w stanie dokonać poważnego postępu tylko w jednym kierunku, aby skoncentrować się na nim” To zdanie jest bardzo szanowaną osobą Lamon uderzył chłopca, i od tego dnia, kiedy jest w pełni skupiony na zajęciach bokserskich.

Przeprowadzce do Los Angeles

W wieku 18 lat, Leymon Bryuster mieszka w Beverly Hills i zaczął trenować pod okiem Billa Slayton. Młody bokser był bardzo pracowity i wytrwały, a to doprowadziło do tego, że pod koniec 1991 roku, stał się najpotężniejszym wśród swoich rówieśników. Również często spędził szkolenia z profesjonalistów, wśród których było czołowi bokserzy USA.

Sukces w amatorów

W 1992 Lamon wygrywa turniej Golden Gloves w Kalifornii. czeka go taki sam sukces w następnym roku. Aw marcu 1995 roku zdobywa tytuł Ameryki. Sześć miesięcy później bokser dostaje srebrny medal Pan American Games.

Na początku 1996 roku, Lamon zdobył zachodnią Trials Regionalne konkurencji, a tym samym otrzymuje zaproszenie do zostania członkiem drużyny olimpijskiej USA. Ale sportowiec postanowił udać się do specjalistów, ponieważ jest to miejsce gdzie, jego zdaniem, czekali na niego dużych opłat, które znacznie przekraczają cenę olimpijskiego złota.

Debiut w profesjonalistów

08. listopada 1996 po raz pierwszy Brewster mówi na pro-ring. Pierwsza walka zakończyła się sukcesem, ponieważ jego przeciwnik Lamon wygrał przez nokaut w pierwszej rundzie. Do końca roku kalendarzowego Lamon spędził kolejne trzy pojedynki i we wszystkich zdobył wcześnie w ciągu pierwszych trzech minut.

Umowa z Top-Rank

Ten silny początek mieć zauważalny promotor Bob Arum, który zawarł umowę z Brewster. Głównie ze względu na to młody amerykański bokser wydała serię 20 zwycięskich bitew, po którym umowa została przedłużona. Po pewnym czasie Lamon staje się silniejszy i bardziej doświadczony. Oznaczało to, że nadszedł czas, aby walczyć ze znaczących bojowników.

Pierwsza porażka

6 maja 2000 w Pittsburghu odbędzie się pojedynek pomiędzy dwoma niepokonany bojowników w czasie: Brewster i Clifford Etienne.

Etienne od początku bitwy nie daje możliwość skorzystania z siłą i prędkością Lamon, bo ma doskonałą wydajność w technice i wytrzymałości na wstrząsy. W rezultacie, w ostatniej rundzie bez żadnych problemów Clifford Brewster wjechał w rogu i go pokonać krótkie ciosy boczne na ciele i głowie. W rezultacie, jednomyślna decyzja na korzyść Etienne.

Powrót na ring

Sześć miesięcy później, ponownie Lamon prowadzi walkę. Tym razem wygrywa Vela Smith. Po tej walce czekał do walki z Charlesem Shafordom. Ale 21 października Brewster znowu przegrywa. Charles wykonane działać pierwszy numer i skutecznie kontratak. W rezultacie, po 10 rundach zwycięstwa obchodzono Shafford.

Ta porażka spowodowała nie tylko Brewster uraz psychiczny, ale również pozbawiony swojego kontraktu z Arum od. Jednakże takie talenty jak Lamon, nie pozostają sierotą, a on podpisał kontrakt z Donom specjalne Królestwa, a tym samym odzyskując sukces.

Kolejny krok milowy w karierze

Po spędzeniu serię udanych bitew, Lamon na początku 2003 roku, zajmuje drugą pozycję na liście znamionowej WBO. Oznaczało to, że w krótkim czasie czekał na tytułowej walce.

Pierwsza walka z ukraińskim

Na wiosnę 2004 roku była walka o tytuł mistrza świata. Boks najwyższy poziom w tej walce pokazał dwa silne i inteligentne boksera: American Brewster i ukraiński Kliczko.

W pierwszych czterech rundach Lamon ustąpiła, a raz nawet powalony. Jednak w piątym trehminutku Wladimir Kliczko zaczął zwalniać dramatycznie – to było oczywiste, że był bardzo zmęczony. Po zakończeniu rundy ukraińskim upadła na podłogę wyczerpane, a sędzia zmuszony był przerwać walkę, przyznając najbardziej wygrał przez Amerykanów.

Po tej walce Brewster wygrał albański Luan Krasniqi Kali Meena i Andzheya Goloty. Ale w kwietniu 2006 roku białoruski Sergey Ljahovich stracił na punkty.

rewanż

W lecie 2007 roku Władimir Kliczko odbyła się dobrowolnej obronie IBF. Było to ponowne spotkanie ukraińskiego i Lamon. W tym czasie, Vladimir prowadził walkę pod jego dyktando, a ponieważ w przedziale pomiędzy siódmym i ósmym rundzie Amerykanina odmówił kontynuowania walki.

Ostatnia walka w jego karierze zawodowej Brewster odbyła 30 stycznia 2010 w Niemczech, gdzie przegrał przez techniczny nokaut Finn Robert Helenius.