521 Shares 2883 views

Jak uszyć kokon dla noworodków z rękami? Jakie są kokonów?

W oczekiwaniu na dziecko, wiele matek budzi wrodzoną naturę instynktu, co skłoniło zaliczkę dostawę wszystkich niezbędnych. Jest to nie tylko na zakup towarów dla dzieci, ale również dla niezależnego produkującej cute odezhek, zabawek i innych rzeczy. Często handmade wyprawka, że nawet ci, którzy nie mieli naprawdę coś i robi robótkę. Jeżeli lista Twoich pragnień jest taki przydatny dodatek dla dzieci, jak kokon, nasz artykuł pomoże Ci zrozumieć, we wszystkich jego odmian i zawiłości produkcji.

Szyć kokon dla noworodków z własnymi rękami nie jest zbyt trudne, ale sprawa ta wymaga wytrwałości i opieki. Bądź cierpliwy, przemyślany projekt w najdrobniejszych szczegółach, wszystkie niezbędne materiały i wynik będzie stylowy i wyjątkowy dodatek dla dziecka, niczym nie ustępował strąków marek na najlepsze dzieci.

Dlaczego dziecko kokon?

Na pewno przed dokonaniem kokon dla noworodków ze swoimi rękami, myślisz o wykonalności. Rzeczywiście, to trzeba tę rzecz, a jeśli tak, to dlaczego?

Odpowiadając na to pytanie, pediatrzy przypomniał stresu, który jest często poddawana małego człowieka, wchodząc do nowego świata. W łonie matki był bardzo ciepły i wiele więcej … uważnie. Niektóre dzieci nie aspiruje do przestronności i napięty pieluszki im nie niedogodności. Wręcz przeciwnie, czując poparcie ze wszystkich stron, stają się o wiele spokojniejsze. Funkcja ta realizuje kokonu. On otacza i chroni dziecko przed zimnem i przeciągami, tworzy poczucie komfortu i przytulności. Niektóre modele wykonać kolejne zadanie – aby zapobiec przypadkowemu upadki.

Różnorodność kokonu dzieci

W takim szybko zmieniającym się świecie, jak nasza, jest czymś trudnym do sklasyfikowania. Po tym wszystkim, nowe wynalazki pojawiają się prawie codziennie. Jaskrawym tego przykładem – niedawny rozwój producent produktów dla dzieci „Czerwony Zamek” we Francji, który szybko rozprzestrzenił się na całym świecie. Mówimy o materac-kokonu Cocoonababy. Jego kształt spełnia wszystkie krzywe kręgosłupa noworodka.

Innym popularnym typem kokonu – kolebka nośne z uchwytami. Często to akcesorium jest wliczone wózkami transformatory. Może być stosowany do chodzenia i noszenia dziecka, na przykład, w swoich biurach lub klinikach centrum handlowym.

Patrz strąków i specjalnych urządzeń do przewożenia dzieci. Różnią się one od fotelik wieku 0+ i poziomym (obłożnie) w położeniu małego pasażera.

Ale mówienie o tym, jak zrobić kokon dla noworodków własnymi rękami, jesteśmy, oczywiście, przede wszystkim mieć na uwadze dodatki tekstylne. Są to kokony, pieluchy i koszulka-gniazd. Na półkach sklepów dziecięcych przedstawiono wiele opcji, ale zajmiemy się jakimś cudownym kokonu, że można zrobić z własnym dzieckiem.

Co jest Babynest?

Dziś na Zachodzie jest bardzo powszechne akcesoria takie jak „Bebinest”. Dosłownie, nazwa tłumaczy się na angielski jako „baby gnieździe”. Jest na gniazdo i jak kokon dla noworodków.

Ręce pozwalają śledzić wzór na budowę, które trzeba tylko papier i taśmę mierniczą. Proces szycia nie zajmie dużo czasu.

Główną zaletą tego akcesorium – jego wygoda. Ze sznurkiem wciągane do brzegu, można regulować wysokość boków, a także długość łóżka, w zależności od wzrostu dziecka. „Nest” może być dwukierunkowe, na przykład, jedna strona osłony kolorowe tkaniny i inne monochromatyczne niebrudząca. można „grać” z jakości materiałów, dzięki czemu „lato” bok lnu i „Zima” – z polaru lub flaneli.

Zbudować wzorzec dla dziecka kokonu „Bebinest”

Jeśli zdecydujesz się zrobić kokon dla noworodków z ich rąk, wzór, podanych w tym artykule pomogą Ci w pracy. Jest możliwe, aby zbudować nawet na zwykłym papierze dużego lub nieodpowiedniego odcinając tapety.

Dokonać oznaczenia, mierzonych od wymaganej odległości. Narysuj jedną stronę (można użyć wzorców), złożyć na pół i wyciąć.

Instrukcje krok po kroku krawieckiej

Co jest potrzebne do kokonu, gniazdo dla noworodków z rękami?

Szyć ten dodatek może być z dowolnego odpowiedniego materiału dla dziecka. 2 jest konieczne, aby przygotować tnąca co najmniej 1h0,75. Ponadto konieczne albo Watolina holofayber do nadziewania. Dno to jest pożądane, aby ściślej, więc za pomocą zwiniętego izolacji obiektywnej oceny jego grubość. Być może lepiej jest dla miękkości składaną na 2-3 warstw? Wypełnij planszę można złożyć w rolce syntetycznym wypełnieniem, ale lepiej jest używać kul holofaybera. Trzeba 500-700 g, w zależności od żądanej gęstości. Koronka trwa około 2,6 m, a zapotrzebowanie na łącznik 3 m sznura lub taśmy.

Instrukcje krok po kroku ułatwi pracę.

 1. Przeniesienia wzoru zarówno z klapką. Nie zapomnij o SEAM!
 2. Wykroić obie części.
 3. Złożyć prawe strony do środka, delikatnie kwaśna śmietana, stawiając w koronki ściegu. Pozostawić nezashity krawędź dolną (A), a końce (C).
 4. Stitch, kolei i otparte. Prowadzony duplikat linii w odległości 1 cm od krawędzi – tę lukę i wyciągnąć kuliske.
 5. Szew trasy (B).
 6. Wytnij holofayber lub Sintepon V. konturu umieścić w środku, zabij szpilki i zrobić poprzeczne szwy.
 7. Szyć krawędź A.
 8. Wypełnij zderzaki przez szczeliny S.
 9. Pociągnąć obudowę sznureczek i szyć końce.

Proste kokon koperta dla rozładowania

I tak zrobić kokon dla noworodków z ich rąk może być jeszcze szybsze i łatwiejsze. Może być wykonany elegancki i podnieść go do domu dziecka ze szpitala. Po raz pierwszy, będzie on się przydać do chodzenia. A w domu spać byłoby przyjazne dla dzieci.

Na to trzeba przednią tkaniny i podszewki (bawełna). Jeśli szyć kopertę na poza sezonem, można użyć nagrzewnicy – po prostu trzeba powielać warstwy. Budowanie wzór jest prosty, nasz system pomoże. I postęp jest w następujący sposób:

 1. Przenieść wzór na tkaninie przedniej i podkładu, wyciąć szczegóły.
 2. Rozpocząć Baště z punktu C, po obu stronach punktów V. Następnie podlać dolną krawędź. Stitch i obracać.
 3. Łykowe krawędzie, począwszy od punktów A, wprowadzenie krawędź zamka. Nie otwierać je podczas sieciowania pracy z zamkniętą, to będą one służyć równomiernie.
 4. Wyłożyć ostrożnie otworzyć zamek i prostrochite.

Cocoon do spania bez wzoru

Jeśli przed dokonaniem kokon dla noworodka ze swoimi rękami, czujesz się niepewny, może chcesz spróbować prostszą wersję? Dla niego nawet wzór przeniesiony na papier nie jest konieczne, wystarczy odmierzyć żądaną wielkość bezpośrednio na tkaninie.

polar i bawełniana jest idealny dla takiego kokonu.

 1. Krotnie na pół wzdłuż tkaniny. Cocoon można zrobić przez 15 centymetrów dłuższe od wzrostu dziecka – to będzie trwać bardzo długo. Dodaj do wzrostu 15 i wartości otrzymanej pomnożyć przez 1,5.
 2. Jeśli chcesz, aby kopercie, kokon dla noworodka, który nie został jeszcze urodzonego, przyjąć za podstawę średnią wysokość w chwili narodzin. – 53 cm Co o szerokości? Wygodnie, jeśli jest taka sama jak szerokość wózka kołyski, prawda? Zazwyczaj jest to wielkość 32-34 cm (czyli od centrum krotnie, musimy zmierzyć 16-17 cm).
 3. Znajdź szczegóły. Duplikat holofayberom jeśli jest to pożądane. Podlać i uszyć wszystkie warstwy, pozostawiając wolny jedną krawędź. To Sew zamek błyskawiczny lub rzepy.
 4. Jeśli chcesz ozdobić haftem kokon lub aplikacja, zrób to przed sieciowania.

Pielucha-kokon: program i krawiectwo

Poniższy rysunek pokazuje jak zbudować wzorzec komfortowe pieluchy. Można wybrać dla niej jakieś naturalne tkaniny, od delikatnej Batiste do przytulnego ciepłego polaru lub flaneli. Wszystko zależy od tego, co sezon i do jakich celów potrzebny jest pielucha-kokon dla noworodków.

вы выбрал и однослойный вар и ант. Szyć własne ręce mogą być szybko i łatwo, zwłaszcza ESL i wybrał jednowarstwowych i Var i mrówkę. Podlać szczegóły i przetwarzać krawędzi prostrochite na maszynie do szycia. W przypadku podwójnego szwu będą potrzebne oddzielne warstwy wewnętrzną i zewnętrzną, a następnie ściegu ich obwodu.

Cocoon na przeziębienie

Niektóre renomowanych producentów (np Stokke) oferują właściciele markowych wózkach dostać stylowy i bardzo ciepłe zimowe tekstylia.

Podobnie, może być zakończony i Gniazdo kokonu dla niemowląt. Szycia własne ręce można podgrzać akcesoriów plusz, drukowane i naturalny kożuch, futerko. Dokonywanie akcesoriów umieścić elementy dekoracyjne futra tak, że mogą się one wydawać twarz dziecka i go nie zatrzyma.

Jak widać, z silnym pragnieniem, aby ich własne ręce stylowe dziecko gniazdo, śpiwór lub pieluchy-kokonu to nie jest trudne. Najważniejsze – nie bać się trudności.