423 Shares 8765 views

Zakupy w Monachium: recenzje. Sklepy i centra handlowe w Monachium

Niemcy, jako kraj, który jest jednym z liderów na świecie w produkcji dóbr konsumpcyjnych, jego goście mogą zaoferować doskonałe możliwości na zakupy.

Poza tym popularne są pamiątki kupić modne obuwie dla dzieci i dorosłych, odzież, artykuły sportowe, kosmetyki niemieckich, lokalnych produktów spożywczych, takich jak ser, czekolada, kiełbasy – te towary są najwyższej jakości przy stosunkowo niskich kosztach.

W Niemczech w sklepach często przyklejają się do ścisłego podziału zakresu cen dla wszystkich kategorii towarów. W różnych punktach sprzedaży detalicznej mogą być prezentowane wyłącznie produkty średnich cen lub towarów drogich marek, przeznaczone dla zamożnych klientów.

Lokalne naczynia kuchenne, takie jak noże i porcelany, posiada także najwyższe miejsce wśród towarów, które zostały zakupione przez turystów w Niemczech. Warto zauważyć, że jednym z najbardziej popularnych miejsc wśród turystów na zakupy jest Monachium. Zakupy w 2015 roku będzie zadowolić konsumentów kupowanie tanich małych urządzeń biznesowych i domowych znanych marek. Taki zakup uratuje, a także gwarantuje, że zakupione towary będą spełniały najwyższe standardy jakości w Niemczech.

Następnie weźmiemy pod uwagę najpopularniejsze obszary na zakupy.

Maximilianstrasse

Najbardziej luksusowy i czarujący zakątek miasta. Tutaj znajdują się markowe sklepy i butiki modne buty, ubrania, biżuteria znanych domów, pracownie artystyczne i galerie, w których można kupić luksusowe akcesoria, idąc na zakupy w Monachium. Chodzenie tutaj, można przejść do sklepów Chanel, Dolce & Gabbana, Gucci, Dior, Gianfranco Ferre, Hugo Boss, Versace i Louis Vuitton i zaktualizować szafę ubrań od znanych projektantów.

Theatinerstrasse

Jest to najbardziej eleganckiej ulicy miasta. Turyści wolą chodzić po niej, podczas wizyty w wielu sklepach projektantów i luksusowe butiki, jest przyjemne zakupy w Monachium. jeden z najbardziej popularnym centrum handlowym w mieście „pięciu jardów” znajduje się na Theatinerstrasse.

Noyhauzershtrasse

Jest to główna ulica handlowa, która składa się z 2 ulic. Tu pokojowo współistnieć wiele sklepów z pamiątkami i domów handlowych, ze wszystkich produktów, które reprezentują oni, aby zadowolić klientów o różnych dochodach i smak idzie na zakupy w Monachium. Noyhauzershtrasse został uznany za strefę dla pieszych, więc można bezpiecznie zatrzymać dla własnego zdrowia, wysłuchaniu prezentacji przez różnych artystów ulicznych.

Hoentsollernshtrasse

Ta ulica jest odwiedzane przez tych, którzy chcą iść wzdłuż tych samych butików jak mieszkańców miasta. Są to głównie otwarte butiki i sklepy regionalne, optyków, perfumy i odzież salony i inne placówki.

Kaufingerstraße

Wielu turystów poszukiwania, idąc na zakupy w Monachium, aby dostać się do tej samej ulicy jak sklepy są otwarte, które realizują różne towary w przystępnych cenach. Na przykład, młodsze pokolenie nie może sobie pozwolić, aby wyglądać Kaufingerstraße odważny strój, z wyrafinowanych nabywców – aby odebrać nową biżuterię z wykwintnych kamieni Swarovskiego.

Przegląd centrów handlowych

Należy zauważyć, że w tym miejscu nie są praktycznie żadne małe sklepy „w domu.” Mieszkańców i odwiedzających iść na zakupy w Monachium, opinie, które można przeczytać poniżej, a wylot na zakupy w dużych centrach handlowych.

Oni zawsze mają ogromny wybór, a ponadto mają możliwość zjeść i miło spędzić czas wolny. Poniżej znajduje się krótka lista popularnych centrach handlowych, gdzie można kupić wysokiej jakości rzeczy.

"Olympia"

O tym centrum handlowym prawdopodobnie słyszał wiele. Został otwarty w czasie igrzysk olimpijskich tutaj, stąd nazwa obiektu handlowego powstały samoistnie.

Zakupy w Monachium, które dokonuje przeglądu przedstawionego poniżej, można przeprowadzić tu w trzech domów handlowych, 135 markowych sklepów, sklepów spożywczych. Oprócz zwiedzania tych punktów, konsumenci mogą brać czynny udział w różnych imprezach (często w tym miejscu odbywają się koncerty, wystawy i pokazy mody). Po zakupach można odpocząć w jednej z restauracji i kawiarni.

OKAZJE również nie zaszkodzi zrobić barierę językową, ponieważ pracownicy centrum handlowego mówi doskonale po angielsku.

Riem Arcaden

To centrum handlowe znajduje się we wschodniej części Monachium. Jest to małe miasteczko wystawa. Tutaj, w 120 sklepach operacyjnych można kupić wysokiej jakości odzież damską i męską, obuwie, perfumy i kosmetyki, urządzenia elektryczne, materiały fotograficzne, książki i materiały piśmienne. Warto zauważyć, że w bardzo korzystnej zakupy w Monachium w styczniu, bo w tym czasie rozpocząć aktywnej sprzedaży.

Centrum trzykondygnacyjny, w razie potrzeby, można zjeść smaczny obiad (oferują kilka restauracji i kawiarni serwuje bawarskie specjały, pizzę, sushi, i przekąskę w zwykły fast-food).

Podczas zakupów na nudę i nie masz, ponieważ program kulturalny jest zobowiązany do towarzyszenia dary i ofert promocyjnych.

galeria Gourmet

Największa galeria jedzenie oferuje szeroki wybór produktów, zakresu i jakości, które zadowolą nawet smakoszy. Obejmuje on szereg działów, z których niektórzy są unikatowe.

Dział wino składa się z pokoju, w którym degustacji 12 osób na raz można spróbować ponad 2000 gatunków danych napojów szlachetne. Pracownicy Zakład będzie również pomóc w wyborze najlepszego wina. Zakupy w Monachium w listopadzie jest interesujący dla ludzi przez obecność młodego wina, które wielu aspirują, aby wypełnić swój bar domu.

Wyroby cukiernicze są przedstawiane w następujących znaków towarowych: Reber, Niederegger i Lindt. Bar Pick & Mix, jest również otwarty, w którym klient może dokonać własnego asortymentu galaretki, słodycze i owoce w czekoladzie.

Dział oferuje klientom ryby świeże ryby w różnych szlachetnymi kamieniami.

Schubeck Schmankerl – sklep, który można nazwać prawdziwą wizytówką galerii. Tu każdy dzień wykonane około czterdziestu rodzajów lodów.

Hugendubel

W chwili obecnej ta nazwa jest mała księgarnia, utworzona w 1893 roku. Gdy firma rodzinna stała się sieć księgarń (w obecnej chwili ponad czterdzieści całego kraju). Poza tym duży wybór publikacji, oferuje swoim klientom sklepu internetowego i centrum serwisowego.

„Pięć dziedzińce”

To duże centrum handlowe zawiera pięć wszechstronne wewnętrznymi dziedzińcami, które są połączone korytarzami. Centrum zajmuje powierzchnię około 17000 metrów kwadratowych. Tu znajduje się około tuzina restauracji i kawiarni oraz 54 sklepów.

Najlepiej jest przyjść na zakupy w Monachium w październiku. W tej chwili jest tu aktywnie wysłany zakupy jako mieszkańców miasta i turystów. Nie jest to zaskakujące, ponieważ przechodzi obecnie ogromne Autumn sale. Ponadto, centrum handlowe z wyjątkiem sklepów obuwniczych i sklepów kosmetycznych przedstawiony znanych marek, w tym Zara Marc O „Polo, Ermenegildo Zegna i tak dalej.

rynki żywności

Niemcy jak wszystkie wysokiej jakości i naturalne, dlatego zawsze zatłoczone na rynkach żywnościowych. Ogromne lokalny rynek żywności jest Viktualienmarkt, który zajmuje powierzchnię 22.000 metrów kwadratowych. Zatem szeroka gama produktów żadnym innym rynku nie może się pochwalić. Gdzie 140 gospodarstw oferują nabywcom domu mięsa i drobiu, egzotyczne owoce, sery i inne produkty mleczne, ryby i przyprawy.

Rynek może być również widz i uczestnik wielu festiwalach folklorystycznych. W tym miejscu co roku obchodzić święto piwowara, kolebki wybitnego dzień ogrodnika, otwierając sezon szparagów.

Szczęście każdemu, kto będzie w stanie spojrzeć na rynek taniec kobiet. Jest to ogromny karnawał. W nim uczestniczą, który stał za ladą wczoraj.

Handlowcy odnoszą się do tego święta ze szczególnym odpowiedzialności przygotować tradycyjne stroje, nauczyć się repertuar utworów, a także współpracować z nauczycielami tańca.

Theresienwiese

Jest to największy targ w Europie. Czas trwania – w połowie kwietnia, w tym samym miejscu, w którym odbywa się Oktoberfest. Tutaj sprzedać nowy produkt jest zabronione. Tylko towary, które były w użyciu, będzie można kupić, przybył do Monachium. Zakupy 2015 opinii o który można zobaczyć poniżej, daje możliwość zakupu towarów tutaj od tysięcy sprzedawców. Zwiedzając to wydarzenie dla fanów fleamarket i miłośników antyków będzie jednym z najważniejszych w nadchodzącym roku.

Olympiapark

Ten pchli targ jest otwarty przez cały rok. Witryna znajduje się pod drzewami na parkingu.

Messegelände Riem

Był kiedyś na lotnisko, a dziś obszar otoczony jest cichej dzielnicy mieszkalnej. W tym miejscu, w każdą sobotę będzie pchlim targu.

Auer Dult

Ta wizyta może być sprawiedliwy od wczesnej wiosny do późnej jesieni w Haidhausen. Pracuje na cały tydzień w okolicach kościoła. Prezentuje głównie antyki i sprzętu gospodarstwa domowego.

jarmarki bożonarodzeniowe

Wszystko Monachium przed świętami girlandami i świeciło jasne światło. Tutaj w tym czasie kilka unikalne i wspaniałe jarmarki bożonarodzeniowe.

Najbardziej kolorowe targi zazwyczaj znaleźć taki, który odbywa się na Marienplatz. To otwiera burmistrz. Na głównej choinki, światła natychmiast po jego wystąpieniu. Należy mieć na uwadze, że rynek ten nie jest za nic nazywany największym w mieście. Znajduje się na powierzchni 20.000 metrów kwadratowych, obejmujący okoliczne ulice Kaufingerstraße, Aynshtrasse, Libfraushtrasse, Fyurstenfelder, Rindermarktplats i Rosenstraße.

Ten ostatni znany jest fakt, że wykorzystuje „rynek przedszkola”. Ponadto, jeśli się na zakupy w Monachium w grudniu, znajdziesz ogromny wybór zabawek choinkowych.

Od razu po zakupie, można po prostu odpocząć i mieć kufel. Dla tych celów, idealny bardzo cichych kątach, które można znaleźć łatwo, mimo uroczystości.

Zakupy w Monachium: opinie

Wielu wczasowiczów, zwiedzanie Monachium, chętni do dzielenia się swoimi opiniami na temat tego wspaniałego miasta i zakupy w nim. Turyści wpływa na dużą liczbę centrów handlowych i sklepów, rozsądne ceny za wysoką jakość produktów, jak również regularnej sprzedaży. Niektórzy skarżą się, że przez większość czasu spędzają wczasowicze na zakupy, nie ma czasu na podziwianie widoków na miasto.