681 Shares 7323 views

Najprostszy przepis królik w śmietanie

Wśród pokarmowego mięsa królika zajmuje oddzielną niszy. Zawiera wiele substancji odżywczych w organizmie, a tym samym nie ma szkodliwych tłuszczów. Jednak w procesie przygotowywania zawiera wiele konkretnych technologii, które sprawiają, że danie soczyste i pachnące. Dlatego wśród gospodyń domowych jest bardzo popularne pytanie, jak zgasić królika w śmietanie, co wiąże się również z rzadką stosowania tego produktu w codziennym życiu.


Składniki. Do przygotowania potrzebie:

– królik osnowy – 2 kg;

– śmietanka – 300 g;

– rozmaryn;

– Pieprz w groszku;

– masło;

– podłoża;

– cebula – 2 szt.;

– Dry białego wina – 300 ml;

– czosnek – 3 ząbki;

– soli.

szkolenie

Normalnie recepty oferują potrawkę z królika w śmietanie i pokroić na porcje. Decyzja ta jest całkowicie uzasadnione, ponieważ jest tak dobre mięso propechetsya i odbierać niezbędnego stopnia miękkości. Dlatego pierwszą rzeczą, którą trzeba umyć tuszę dobrze i podzielić ją na równe części. wnętrzności i tłuszczów jadalnych stosowane do gotowania brzeczki. W tym samym czasie, drobno posiekanej czosnek i cebula posiekane półpierścieni.

Pieczeń i Gravy

Po pierwsze, trzeba smażyć kawałki mięsa. To powinno być wykonane z użyciem masła. W tym królika receptury z kwaśną śmietaną ofert to zrobić w porcjach, tak, że wszystkie elementy zostały nabyte jednolity złoty kolor. Po tym, mięso umieścić w osobnej misce i nabytych cebuli tłuszczu zaczynają brązowy. Kiedy stało się dla niego jasne, dodać bulion, rozmaryn, pieprz i sól. Wlać wina do patelni, który odparowuje się w ciągu 10 minut. Po tym, dodać śmietanę i – w razie potrzeby – inne przyprawy. W takim gotować sos przez kolejne dziesięć minut, a następnie wyjąć z patelni ciepła.

hartowanie

Dalsze przepis królik w śmietanie polega proces hartowania. Aby to zrobić, należy umieścić mięso w garnku i zalać sosem. Następnie można umieścić pojemnik na ogniu lub umieścić go w nagrzanym piekarniku. Produkt nie może być w temperaturze 180 ° na dwie godziny. Gdy ta królika recepturze kremu zaleca czas spojrzeć w garnku do kontroli poziomu cieczy, który może być zwiększona przez zastosowanie w razie potrzeby brzeczki. Sos powinien całkowicie pokryć całe mięso. Gdy królik zmięknie, potrawa jest uważany za gotowy, ale czas jest lepiej znosić do końca. Pozwoli to dobrze upieczone miejsc położonych bliżej stawów.

karmić

Do tabeli jest podawany do naczynia gorącą. Przepis na królika w śmietanie polecany jako dodatek do korzystania z pieczonymi warzywami i puree. Jednak w razie potrzeby może być stosowany jako samodzielne danie. Królik jest dobrze nadaje wytrawne wino lub sok owocowy, chociaż wiele osób woli używać go z mocnego napoju. Również podczas gotowania mięsa w naczyniu, można dodać pieczarki, ale wtedy smak zmieni dużo i nie będzie podobny do naturalnego.