834 Shares 5146 views

Użyteczne właściwości „Glicyna”, skład, używanie

„Glycine” jest popularnym lekiem bez recepty, ma pozytywny wpływ na procesy metaboliczne w mózgu. Jest często przepisywany w leczeniu różnych zaburzeń czynności mózgu u dorosłych i dzieci. Przydatne właściwości „Glycine” zostały wielokrotnie potwierdzone w trakcie badań, a lek jest często przepisywany w celu poprawy procesów metabolicznych w mózgu.


Opis leki

Nerwowość, drażliwość, uczucie zmęczenia ciągłym – objawy, które dziś znajdują się w prawie każdej ludzkiej istoty. Ich pojawienie się oznacza to usterkę w układzie nerwowym. Aby wyeliminować objawy stresu i poprawić wydajność jest konieczne do wyeliminowania deficytu składników odżywczych w organizmie. Aby poradzić sobie z tym zadaniem będzie pomóc lek „Glycine”. Właściwości i zastosowanie prowadnicy narkotyków opisuje w szczegółach.

Główny składnik aktywny tabletek endogennych aminokwasów octowego. Substancja ta jest również wytwarzana w wątrobie, która może być przyjęta z jedzeniem. Jednak, gdy niedobór pokazuje zastosowanie leków.

kwas aminooctowych aktywnie uczestniczy w różnych procesów zachodzących w organizmie. Eksperci twierdzą, że jest to bardzo potrzebne do prawidłowego przekazywania impulsów nerwowych i regulacji.

Lek jest uwalniany w postaci tabletek do resorpcji. aminokwas ma przyjemny słodki smak. Jedna tabletka zawiera 100 mg tego. Ponieważ substancje pomocnicze są rozpuszczalne w wodzie metylocelulozę i kwas stearynowy.

Pigułki „Glycine”: właściwości użytkowe

Zgodnie z instrukcjami, lek należący do grupy Psychos i może mieć pozytywny wpływ na sprawność mózgu. Ponadto, aminokwas octowy penetruje tkaninę absolutnie wszystkich organów. Efekt terapeutyczny leku opartego na początku procesu hamowania w ośrodkowym układzie nerwowym. W związku z tym możliwe jest przywrócenie prawidłowego funkcjonowania mózgu.

„Glycine” mogą być podjęte w celu ustalenia stanu psycho-emocjonalnego i wyeliminować lęk. Skład (właściwości leków zależy od niego) pozwala odnosić go do nootropów – narkotyki, aktywując aktywność mózgu. Według opinii, ta grupa leków ma pozytywny wpływ na zdolność psychiczną i poprawia pamięć.

Według korzystnych właściwości „glicyny” tabletki obejmują także:

 • normalizacja snu;
 • poprawa nastroju;
 • eliminując objawy dystonii naczyniowych;
 • Zmniejszenie toksyczne działanie alkoholu na ośrodkowy układ nerwowy;
 • usuwanie nadmiernej nerwowego;
 • relief mięśni;
 • przyspieszenie regeneracji funkcji mózgu w udarze niedokrwiennym mózgu i urazami mózgu.

Wskazania do stosowania

Wieloletnie doświadczenie w stosowaniu nie mówi tylko o popularność, ale także od skuteczności leku. Właściwości „Glycine” umożliwiają jego zastosowanie jako środek uspokajający lub środek uspokajający. Głównymi wskazaniami do tego celu są tabletki następujących stanów patologicznych:

 • stres;
 • zaburzenia koncentracji;
 • chwiejność emocjonalna;
 • zmniejszona sprawność umysłową;
 • zaburzenia snu, bezsenność;
 • skutki obecności niedokrwiennego udaru mózgu;
 • Różne formy encefalopatie;
 • stres psycho-emocjonalne;
 • dystonia;
 • urazowe uszkodzenie mózgu.

Właściwości „Glycine” zezwolić na stosowanie tabletek w leczeniu uzależnienia od narkotyków i alkoholu. Grupę ochronną komórek mózgowych przed szkodliwym działaniem substancji toksycznych, a także przyczynia się do zakończenia napadowym, cofnięcie kaca i objawów pijanych.

Instrukcje użytkowania

Dorośli pacjenci mogą brać pigułki dopoliczkowo lub podjęzykowo. Pierwsza opcja, wielu ekspertów nazywają bardziej skuteczne. Dawka leku zależy od specyfiki patologii.

Aby wyeliminować bezsenność powinny 100 mg kwasu aminooctowego przez 20 minut przed snem. Jeśli jest to konieczne, aby poradzić sobie z zaburzeniami układu nerwowego i poprawy efektywności, mianować pigułki trzykrotny dziennie. Maksymalna dawka w tym przypadku – 300 mg.

Czas trwania leczenia zależy od diagnozy, i może wynosić od 14 do 30 dni. W ciągu roku, leczenie należy powtórzyć 3-6 razy.

„Glycine” dla dzieci

Neurometabolicznym stymulantem często stosowane w praktyce pediatrycznej. Tabletki na bazie glicyny jest uważany za jeden z najbezpieczniejszych w swojej kategorii. Aktywny składnik znajduje się we wszystkich komórkach organizmu, a zatem jest całkowicie bezpieczny dla dzieci.

Pediatrzy i neurolodzy korzystania dobroczynne właściwości tabletek „Glycine” w celu łagodzenia objawów zwiększonej pobudliwości, wyeliminować lęk i zaburzenia z deficytem uwagi u dzieci z różnych grup wiekowych. Lek pomaga poprawić zdolności umysłowe i pamięć u dzieci w wieku szkolnym. Z pomocą leku jest możliwe, aby ułatwić adaptację dziecka w społeczeństwie.

Jak dać dziecku leki?

Aby wyeliminować zwiększone płaczliwość i zaburzenia snu u niemowląt zaleca się, aby skonsultować się z lekarzem w sprawie konieczności stosowania tego leku. W przeciwnym przypadku reakcja może w nieoczekiwany organizmu niemowlęcia do składnika aktywnego preparatu. Przydatne właściwości „Glycine” są w stanie normalizacji stanu psycho-emocjonalnego, nawet w najmniejszych pacjentów.

Dzieci w wieku poniżej jednego roku lek jest podawany w dawce 25-50 mg dziennie. Dać dziecko tabletki, jej wstępnie rozciera, gdzie smoczek świateł lub umieszczony na wewnętrznej powierzchni policzka. Dzieci w wieku od jednego do trzech lat pokazana jest przyjmowanie leków 50 mg (pół tabletki) do trzech razy dziennie. Czas trwania leczenia – co najmniej 2 tygodnie.

Dziecko starsze niż trzy lata może być udzielona na cały tablet „Glycine” 2-3 razy dziennie. Leczenie w tym przypadku wynosi 7-14 dni. Należy pamiętać, że lek może być stosowany w leczeniu dzieci tylko w obecności pewnych wskazaniach.