755 Shares 1540 views

Powolne Waltz – Historia

Historia Waltz rozpoczęła się w latach siedemdziesiątych XVIII wieku. Taniec ten pojawił się z powodu dziedzictwa kulturowego narodów europejskich. Początki walca można znaleźć w czeskich tańców i matenik furiante. Najczęściej są one wykonywane na wszystkich świąt. Korzenie walców i oglądany w austriackich i francuskich woltów lindlere.

Światowej sławy taniec ostatecznie ukształtowane i otrzymał swój największy rozkwit na początku XIX wieku. Jego kolebką jest stolica Austrii – Wiedeń. Walc dość szybko stał się ulubionym zajęciem świeckie okręgi i zaczął wydawać na całym świecie. W każdym kraju, w tańcu dodane do ich elementów narodowych. W rezultacie, istnieją pewne typy Waltz: francuski, angielski, Wiedeń i inne. W rytmie wdzięku tańca towarzyskiego jest napisane dużo piosenek. Muzykę do walca brzmi w operetki, opery i kina. I do dnia dzisiejszego pozostaje on bardzo popularny, jego wydajność jest włączona do wszystkich turniejów tanecznych na całym świecie.

Powolny walc zawdzięcza swoją ostateczną powstawaniu Anglii. Jego drugie imię to „Boston”, ale teraz kolebką romantycznym tańcem jest nieznany.

Powolne Waltz została utworzona na podstawie Wiedniu (klasycznej), który jest dość często krytykowany. Niezadowolenie spowodowane jego wyczerpujący i szybkim tempie, stałą rotację, a także nieprzyzwoite małą odległość między partnerami. Stopniowo muzyka walc stał się wolniej, nowy rodzaj tańca towarzyskiego. Nazwano to „Boston”. Inaczej – American Waltz. Ten taniec jest inny niż klasyczny już i ruchów, jak i wolnych zakrętów przesuwnych.

Po edukacji w Anglii w Boston Club (1874), który był bardzo wpływowy w kręgach świeckich, zaczął się wyłaniać nowy rodzaj walca. Następnie został mianowany powolny. Pochodził z Boston Waltz.

Wreszcie tworzą delikatny, wdzięku i piękny taniec w dziewiętnastu dwudziestym dziewiątym roku. Historia nie jest oszczędzony zasługi tancerzy Albion. Jest ceniona znaczący wkład one wprowadzone do rozwoju tańca jako powolnego walca. Posiada drugą nazwę. Im jest „Walc angielski”. Obecnie jest on uznawany za niezależny taniec. Od klasycznej wersji towarzyskiego jej dobrej muzyki i ruchu. Powolne Walc odbywa się poprzez zmianę rytmu. Jednocześnie przekształcił ruch tancerzy. Zmiany i technika. Powolny walc polega falistych, miękkie i przesuwane ruchami partnerów. Jego występ, mimo obcego romantyzmu wymaga ścisłej dyscypliny i wysokie wyszkolenie techniczne.

Waltz jest najbardziej znanym tańca towarzyskiego. Jego wykonawcy stać się piękne i szlachetne postawy i pełne wdzięku ruchy. Jednocześnie ich umiejętności mogą mieć zastosowanie w praktyce w każdym otoczeniu. Walc wspaniały i wszechstronny. Oprócz opanowania jego technika jest bardzo prosta. Walc występowała jako tańca weselnego. nie może się obejść bez niego żadnej świeckiej partii, a także obchody jubileuszy i różnych uroczystości.