127 Shares 8695 views

„Dmitrij Pozharsky” – statek: podróż z Samara

„Dmitrij Pozharsky” – statek przeznaczony jest do prowadzenia rejsu podróżując między różnymi obszarami rzek, zbiorników wodnych i dużych jezior. Statek został zbudowany w Niemczech w 1957 roku. Jest on wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt nawigacji i ma pojemność pasażera maksymalnie do 240 osób.


Statek motorowy „Dmitrij Pozharsky”: kabiny

Na każdym rzecznym pokładu są kabiny, które różnią się od siebie pod względem liczby miejsc, jak również poziom komfortu.

Stepping na pokładzie statku wycieczkowego, odwiedzający znajdą się na głównym pokładzie, gdzie dwu i czteroosobowe kabiny z łóżkami ułożone w dwóch warstwach. Na głównym pokładzie, schody do dolnego pokładu, które są podwójne kabiny z łóżkami piętrowymi.

Wspinaczki w górę, można znaleźć się na górnym pokładzie, który nazywa się łódź. Ta nazwa została nadana, ponieważ nie są łodzie ratunkowe i inne wyposażenie. Na pokładzie łodzi umieszczone są apartamenty z wszystkich udogodnień: prywatna łazienka, prysznic, klimatyzacja, telewizor i lodówkę, a także przytulne pokoje jednoosobowe.

Największy na pokład statku wycieczkowego – jest przeciętny pasażer. Większość kabiny umieszczone tam: podwójne łóżka obok siebie, z łóżkami piętrowymi, a także zakwaterowanie dla czterech osób.

Warunki życia na statku „Dmitrij Pozharsky”

Na pokładzie statku umieszczonym wspólne prysznice, toalety, video; na górnym pokładzie znajduje się solarium dla tych, którzy chcą się opalać. Stale na pokładzie restauracja, centrum medyczne, jak również pomieszczenia, w których można pat i uporządkować swoje rzeczy.

Każda kabina ma własną umywalkę z ciepłą i zimną wodą, szafek i innych najpotrzebniejszych domowego i kosmetyków. Ponadto, każda kabina ma rzutnie do urlopowicze mogli zobaczyć piękno przestrzeni charakter rzek.

Rejsu obejmuje 3-daniowy posiłek w restauracji.

Programy, działania i rozrywki na statku

Wczasowicze, którzy nie lubią zgiełku i hałasu, bardzo przyjemny „Dmitrij Pozharsky” (statek). Rejs na powierzchni wody, aby uzyskać ładny i spokojny, ponieważ dostarcza szeroki pokład spacerowy na relaksujące hobby. Na pokładzie znajduje się czytelnia.

Turyści, którzy preferują aktywny wypoczynek mogą odwiedzić dyskotekę i rozmaite programy rozrywkowe, przechodząc do „Dmitry Pozharsky” sali koncertowej na rufie pokład łodzi statku wycieczkowego. Statek silnik jest wyposażony w barach i restauracjach, gdzie odwiedzający mogą nie tylko jeść, ale także po prostu spędzać czas z najbliższymi. Ci, którzy chcą śpiewać karaoke bar jest dostępny na głównym pokładzie.

program rozrywkowy na łodzi obejmuje wieczory tematyczne, zabawy terenowe, konkursy i koncerty z różnych pasmach. Za dodatkową opłatą można zarezerwować wycieczki w następujących miastach.

Statki wycieczkowe nie są oszukany i najmłodszych. Każde z dzieci będzie w stanie znaleźć rozrywkę do swoich potrzeb, a także poznać innych młodych turystów.

Niezawodność i bezpieczeństwo podróży na łodzi

„Dmitrij Pozharsky” spełnia wszystkie wymogi, które mają zastosowanie do statków rzecznych. On jest testowana corocznie przez rzeki Rejestracja (organ zapewniający bezpieczeństwa technicznego żeglugi statków, ochrony życia i zdrowia pasażerów, przewożonych towarów, bezpieczeństwo środowiska). Ponadto, nie są regularnie zaplanowane utrzymanie wszystkich systemów silnikowych kierownicy.

Przyjemność wkładka wyposażona w sprzęt ratowniczy, a także wszystkich systemów bezpieczeństwa pożarowego.

„Dmitrij Pozharsky” – statek, który dokonał ścisłego przestrzegania zasad nadzoru. Służba Bezpieczeństwa zapewnia turyści statku przechodzą tylko na karcie pokładowej , a po okazaniu paszportu. Bagaż podlega kontroli przez wykrywacze metalu.

Naczynie jest certyfikowany tylko personel ze szczególnym poziomie szkolenia, przekazując roczne instrukcje i szkolenie.

Rejsy z Samara

Jeśli przyjdziesz do odwiedzenia, w twoich wizyt harmonogram do lokalnych atrakcji koniecznie musi pozostać miejscem do odkrywania piękna Wołgą. Wyjazd z miasta odbywa się na dużą liczbę statków wycieczkowych, w tym statku „Dmitry Pozharsky”. Statek silnik ma wiele miejsc turystycznych z punktu startowego na rzece stacji w Samarze.

Dla tych, którzy lubią długą podróż i wiele działań przewidzianych rejsów od 5 do 12 dni. W tych wyjazdów zawarte rozmaite wycieczki: na wyspie Valaam i Kiży, w Twierdzy Pietropawłowskiej w Petersburgu, na Wyspy Mandrogi Tales. Rejsy z Samara daje możliwość kąpieli w rzekach i jeziorach Ładoga i Onega odwiedzić piękne miasta Niżny Nowogród, Jarosław, Kostroma, Kazań i innych.

Najbardziej popularny „Weekend Cruise”, który idzie w kierunku „Samara – Kazań – Samara”, „Samara – Jarosław – Samara” i trwa tylko 3 dni. Takie rozwiązanie jest optymalne dla kosztów.

specjalne warunki

Idź do rzeki, można podróż z dziećmi. Dla nich, zapewnia zniżki w wysokości 15% (od 5 do 13 lat). Mali goście z 3 do 5 lat mogą podróżować bezpłatnie (bez wyżywienia i łóżka). Obligatoryjnym warunkiem jest przedstawienie aktu urodzenia dziecka. Dzieci poniżej 3 lat nie mogą znajdować się na statku.

Przyjemność statek „Dmitrij Pozharsky” – to jedna z najlepszych decyzji wypoczynku, który spełnia wszystkie wymagania komfortu i bezpieczeństwa.