387 Shares 7049 views

Restauracja "Bakinsky Dvorik" w Sokolnikach – dobre miejsce na odpoczynek

Prawdziwa kaukaska gościnność i potrawy z czterech potraw zostaną przywitani przez gości Bakinsky Dvorik w Sokolnikach. Przyjemne wnętrze, szybka obsługa i wyśmienite potrawy przy rozsądnej cenie czekają na gości.

Projekt wnętrza

Po raz pierwszy wprowadzając się do restauracji, goście będą pod wrażeniem luksusowego orientalnego wnętrza z naturalnych materiałów: kamienia, drewna, malowidła ścienne, orientalnych dywanów i antyków, haczyków i glazur. Miękkie, beżowo-brązowe ściany i naturalne meble z drewna, stylistyka drzwi i belek z schodami prowadzącymi na półpiętro tworzą wizerunek wschodnich apartamentów. Nawiasem mówiąc, to jest na tej antresoli, że romantyczne spotkania lubią zakochać się w sobie, można ukryć się przed nieuprzejmym poglądem.

W restauracji "Bakinsky Dvorik" w Sokolnikach odbywają się różne uroczystości rodzinne i spotkania biznesowe. Dzięki dużej scenie, która zajmuje specjalne miejsce w sali bankietowej, w restauracji odbywa się program show i koncerty towarzyszące obchodom i bankietów. Przez długi czas świętowany wieczór zostanie zapamiętany, spędzony w eleganckiej restauracji z wyśmienitą kuchnią orientalną, a program rozrywkowy nie przyniesie nudzie gościom podczas wakacji. Jedzom towarzyszą granie instrumentów muzycznych. Restauracja jest również odpowiednia dla małych firm, w oddzielnych kabinach można odpocząć na miękkich kanapach, delektując się potrawami kuchni wskazanej w menu. Restauracja "Bakinsky Dvorik" w sokolnikach przygotowuje smaczne potrawy.

Kuchnia

Menu restauracji jest reprezentowane przez potrawy czterech kuchni: Azerbejdżanu, Europy, Rosji i Japonii, które ostatnio stało się bardzo popularne. Gość z przyjemnością odkryje różnorodność dań kuchni kaukaskiej. W restauracji wegetariańskiej przygotowywane są potrawy orientalnej kuchni. Smakosze i koneserzy owoców morza mogą spróbować smażonych na plucie karpia i gotowanej gulaszu kebaby z jesiotra. Dumą restauracji są kebaby. Goście będą musieli posłuchać uporządkowanego grilla jako osobnego naczynia lub dania, składającego się z siedmiu kebabów. Menu restauracji zawiera listę 40 rodzajów szaszłyk z szałasu – na każdy gust z każdego mięsa. Każda szanująca się restauracja serwuje dania z szefa kuchni, takie jak steklet Lyuwangi, który jest na zdjęciu. Restauracja "Bakinsky Dvorik" w Sokolnikach nie jest wyjątkiem. W restauracji, potrawy z szefa kuchni są reprezentowane przez różne kuchnie. Na przykład pikantna kuchnia azerska reprezentowana jest przez potrawy – buglama w kubańskiej i gulaszowej zupie z jagnięciny; Kuchnia europejska – lawenda z przepiórki i julieniny z kurczakiem i grzybami. Menu jest rozległe, każdy z gości na pewno coś z niego. Goście mogą zamówić z 40 gatunków prezentowanych w menu. Ser owczy, ajran i dovga są zawsze obecne w menu.

Dla miłośników przysmaków z rzeką i morzem, menu restauracji zawiera potrawy przygotowane na węgiel drzewny. Restauracja "Bakinsky Dvorik" w Sokolnikach dla miłośników pysznego, złożonego lunchu czynna jest codziennie (w dni powszednie) od 10 do 16 lat w bardzo demokratycznych cenach.

Dodatkowe usługi

Fani sieci społecznościowych nie mogą się rozmawiać z gadżetami w restauracji, ponieważ jest bezpłatny punkt dostępu do szybkiego Internetu. Administracja restauracji świadczy usługi w zakresie rezerwacji miejsc w restauracji na imprezy i na indywidualne wizyty. W pobliżu restauracji znajduje się bezpłatny parking.

Restauracja "Bakinsky Dvorik" w Sokolnikach ma bardzo dogodną okazję, aby zamówić bankietowe dania na uroczystości rodzinne, a także kebaby, lunche, obiady biznesowe i potrawy z szefa kuchni. Zamówienie odbywa się przez telefon i jest natychmiastowo wykonywane. Dostawa do klienta jest bezpłatna. Ten rodzaj usług znacząco oszczędza czas na przygotowanie krajowej uczty. Taka usługa jest prawdziwym prezentem dla wszystkich klientów, którzy lubią jeść wyśmienicie.

Inna wygodna obsługa jest praktykowana w restauracji – zamówienie bankietu na wyjście z usługą. Pracownicy służby nie zmieniają zasady Wschodu – dla gości wszystkich najlepszych w restauracji "Baki Dvorik" w Sokolnikach.

Opinie klientów

Restauracja od momentu otwarcia aż do chwili obecnej odbiera pozytywne opinie gości zadowolonych z obsługi i skosztowała potraw. Lubią muzykę na żywo w restauracji. Według gości, miło spędzić czas z lampką dobrego wina i pysznym kaukaskim daniem. Lubię serwis wysokiej jakości i system rabatów. Ludzie, którzy pracują w pobliżu restauracji chcą wziąć udział w kompleksowych lunchach. Jak mówią, a można jeść pyszne i zrelaksować się. Ci, którzy przyjeżdżają transportem, są szczęśliwi, że w pobliżu jest dobry bezpłatny parking. Przyjemny do kierowania uwagami zwrotnymi – wdzięcznością za trzymanie bankietu, który odbył się na właściwym poziomie.