427 Shares 919 views

Umowa reklamowa: procedura. Prawo federalne na reklamę

Na ulicy, często można zobaczyć billboardy i reklamy, że chęć zakupu określonego produktu, przejdź do określonego zdarzenia lub do odwiedzenia centrum handlowego. Ludzie patrzą na tych billboardów, banerów, plakatów stoisk i codziennie, ale niewielu ludzi myśli o propozycji naprawdę poważnie. I tylko wtedy, gdy masz firmę i chcesz ją do mas, wydaje się, że reklama zewnętrzna post nie jest tak prosta. Zatwierdzenie reklamy odbywa się na różnych poziomach, wymaga zebrania imponującej liczby dokumentów i pozwoleń, a jeśli masz zamiar umieścić go w prywatnej posesji, to trzeba też walczyć o „miejsce w słońcu” do innych zainteresowanych osób.


Ten artykuł omówi, jak to jest koordynacja reklamy. Powiemy ci, co trzeba zrobić i przez co łańcuch działań przejść, aby osiągnąć swoje cele.

prawo

Przed rozważeniem tylko samego procesu, konieczne jest, aby dowiedzieć się, dlaczego potrzebuje reklamy lub dowolny komunikat tego typu mają być skoordynowane. Pomoże to ustawę federalną na reklamę, z którego i uzyskać potrzebne informacje. Jeśli nie chcą się uczyć cały tekst wszystkim ten materiał pomoże. Czy jesteś zainteresowany w bezpośredniej koordynacji reklamy? Następnie można pominąć pierwszych osiemnastu artykuły i otworzyć jak najszybciej numeru artykułu 19. Mówi tylko o reklamie zewnętrznej i montaż konstrukcji – dokładnie to, co trzeba uzyskać specjalne pozwolenie. Ten artykuł opisuje wszystkie szczegóły tego, co dokładnie należy rozumieć przez reklamy zewnętrznej i wykonania, wyjaśnia, co powinny one być wykorzystywane do celów, w których takie reklamy umieszczone zabronione, i tak dalej.

Informacja w sprawie harmonizacji

Jednakże, jeśli jesteś zainteresowany konkretnym koordynacji reklamie, to należy zwrócić szczególną uwagę na dwa punkty – 5,8 i 13. W nich znajdziecie wszystkie niezbędne informacje. Prawo federalne na reklamę za każdym razem opisuje maksymalną szczegółowość, że podczas rozpatrywania sprawy powstały spory. Tak więc, jeśli postępuje zgodnie z tym prawem, to nie powinien mieć problemów. Tak więc, pozycja 5.8 w ogóle oddany do przyjęcia ustawy o reklamie, i to wyraźnie stwierdził, że schemat rozmieszczenia zewnętrznych konstrukcji reklamowych i muszą być uzgodnione z uprawnionych organów władzy wykonawczej. W odniesieniu do pkt 13, które w nim mówimy o tym, jak powinna być koordynacja. Istnieją dwa warianty – pierwszy wnioskodawca musi wystąpić do samorządu miejskiego z pakietem dokumentów zebranych, więc przeniesiono go ostatecznie do właściwych organów, z którymi, a tam jest koordynacja. Inną opcją skraca drogę – wnioskodawca może złożyć pakiet dokumentów bezpośrednio do właściwych organów w celu uzyskania decyzji o umieszczenie jego wiadomości lub ogłoszenia. Tak więc, prawo jest jasne – to jest czas, aby przejść do trudnym i długotrwałym procesem koordynacji reklamy zewnętrznej, która składa się z imponującej liczby kroków.

zbiór dokumentów

Jeśli jesteś zainteresowany w koordynacji reklamy zewnętrznej, pierwszą rzeczą, którą trzeba podjąć – jest zebranie dokumentów, które pozwolą Ci kwalifikują się do upragnionego miejsca. Jeśli pójdziesz do specjalnej firmy, która zajmuje się prowadzeniem takich przypadkach można konsultować na pakiet dokumentów, które trzeba dostarczyć do właściwych organów.

Jednak, aby zebrać dokumenty – to tylko pierwszy krok, przed tobą jest jeszcze długa droga. W niedalekiej przyszłości będzie przekonany, że harmonizacja reklamy zewnętrznej – to nie jest procesem najbardziej prosty i szybki, ale wynik jest naprawdę warto poświęcić swój czas i wysiłek. Reklama zewnętrzna jest bardzo dobrym handlu samochodami i motywatorem, dzięki czemu będą w stanie znacząco zwiększyć liczbę klientów, a zatem uzyskanego zysku.

dokumenty dodatkowe

Istnieje również dodatkowe dokumenty do zatwierdzenia reklamy, które niezależnie zbierać będzie znacznie trudniejsze. Fakt, że pierwszy pakiet jest podstawowym papieru, takich jak potwierdzenie rejestracji firmy, podczas gdy drugie są już znacznie bardziej szczegółowe dokumenty. trzeba do pierwszego szkicu, który trzeba będzie dostarczyć właściwym organom do umieszczenia reklamy zewnętrznej. Ale to nie wszystko – pełna lista jest bardzo szeroki, więc na pewno należy myśleć o tym, jak odnieść się do specjalistów. Po tym wszystkim, trzeba będzie dostarczyć jako projekt designerski, we wszystkich użytych materiałów, w szczególności fotograficzne, oraz zgodę na wykorzystanie ich do celów komercyjnych. Ponadto, jeśli jest to konieczne, należy podać wszystkie możliwe pełnomocnictw, wniosków i listów – można to zrobić samodzielnie, ale współpraca ze specjalistami pozwalają uporać się z tym zadaniem szybciej i bardziej efektywnie. Już na tym etapie trzeba będzie upewnij się zorganizować wszystkie szczegóły, takie jak montaż reklamy dla upoważnionych organów została już praktycznie gotowy projekt.

Rozmieszczenie

Cóż, teraz, kiedy masz już komplet dokumentów, trzeba zbadać szczegółowo procedurę zatwierdzenia reklamy zewnętrznej. Zaczyna się w ten sposób, aby określić lokalizację, w której chcesz umieścić swoją wiadomość, reklama lub projektu. Jakie to może mieć znaczenie? Fakt, że kolejność może się różnić w niektórych przypadkach – jeśli masz zamiar reklamować na prywatnej własności, proces będzie nieco krótszy, ale jeśli planujemy umieszczenie na terenie posesji, a następnie trzeba wykonać kilka dodatkowych czynności. Tak więc konieczne jest, aby rozpocząć z tych dodatkowych kroków, bo po nich proces jest standaryzowany i wygląda dokładnie tak samo dla każdego z przypadków. Jak mogę sprawdzić reklamę?

Konkurencja na montaż reklamy

Pierwszym miejscem, gdzie należy się udać, jeśli chcesz przeprowadzić koordynację reklamy na fasadzie budynku, będącego własnością miasta, a nie osobiście – to centralny komitet reklamy. Jest tam, że można wystąpić o swoje miejsce po całkiem możliwe, że będzie jakiś konkurs. Jeśli uda Ci się wygrać, to tylko w takim przypadku można przejść w procesie harmonizacji reklamy. Jeśli konkurencja nie może wygrać, to trzeba będzie ponownie ubiegać się w innym miejscu. Cóż, to nie ma sensu, aby ponownie i ponownie opisać ten proces – nadszedł czas, aby sugerować, że konkurencja jest już wygrał, i jesteś gotowy, aby przejść do zamierzonego celu.

Podpisanie umowy

Co jeśli jest wśród kandydatów wygrał swoje oświadczenie? Zatwierdzenie reklamy w tej chwili do następnego poziomu – w tej samej komisji, trzeba podpisać umowę, która zostanie opowiedziana co ty i twoja firma otrzymali prawo do umieszczenia konkretny przekaz reklamowy w określonym miejscu. Jak można sprawdzić, czy jest to własność prywatna, powyższe kroki nie są istotne – nie trzeba do udziału w konkursie o miejsce dla swojego advertismenta i podpisać umowę w sprawie jego wykorzystania, jak ta przestrzeń reklamowa jest Twój – jesteś ich właścicielem właściciel. Tak czy inaczej, trzeba przejść do następnego kroku.

umowa

Następny przypadek, w którym trzeba się zająć – to SUE GlavAPU. Mówiąc najprościej, jest to centrum kompleksowej poprawy miasta, które powinny dać do wniosku. Czym jest ten dokument? Ten wniosek, który zostanie poinformowany, że otrzymaliśmy pozwolenie na przeprowadzanie niektórych budynku lub prace projektowe na danej witrynie. W ten sposób będziesz mógł ustalić strukturę reklamową lub umieścić tabliczki, podpisać, i tak dalej. Oczywiście, nie można się do tego raportu, jeśli wspomniany korpus uzna, że reklama nie spełnia norm i standardów. Być może odmówić, jeżeli przekaz reklamowy jest zbyt wyzywające, będzie zakłócać ogólny obraz i tak dalej, więc trzeba myśleć z wyprzedzeniem wszystkie drobne szczegóły, tak aby później nie było żadnych trudności.

szlak alternatywny

Jednak nie jest to opcja, w której nie będzie musiał wystąpić do organu, o którym mowa powyżej. Niestety, nie oznacza to, że będzie można ominąć biurokrację – tylko w niektórych przypadkach, można również przejść przez dodatkowy proces tworzenia dokumentacji technicznej dla projektów reklamowych, jeśli wykracza poza pewne normy i standardy. Można produkować dokumentację techniczną na własną rękę, jeśli masz odpowiednie umiejętności i kwalifikacje. Alternatywnie, można zażądać rozpatrzenia projektu do profesjonalnego zaangażowane w tym biznesie. Proces ten wiąże się z dodatkowymi kosztami, ale jednocześnie zwiększa prawdopodobieństwo, że dokument przejdzie dalsze badania, które zostaną omówione dalej.

Inną opcją negocjacji

Tak więc, jeśli nie idą do SUE GlavAPU, to trzeba iść do GORINFOR – tam informacje o sobie wpisaną do rejestru ogólnego, ale to dopiero początek. Po tym, trzeba będzie czekać na weryfikację powierzchni reklamowej specjalnych inspekcji, które musi wydać opinię techniczną, które zostaną opisane w umieszczeniu reklamy projektu, który chcesz użyć. otrzymasz wszystkie niezbędne certyfikaty i zezwolenia techniczne, które będą ważne przez okres jednego roku – w rzeczywistości, jak również dokumenty, które można uzyskać, jeśli mijają, jak opisano powyżej.

jedno okienko

Dobrze, że zbliża się koniec tej długiej i trudnej drogi. Po uzyskaniu wszystkich niezbędnych zezwoleń, trzeba zwrócić się do reklamy i informacji Komitetu jednym oknie. Wszystkie dokumenty, które są w Twoich rękach, trzeba się tam przenieść, a potem przychodzi kolejny okres oczekiwania. Ale można odpocząć – to ostatni etap, po którym będzie można zrobić już bezpośrednio instalowania reklamy zewnętrznej.

uzyskanie zezwolenia

Pojedyncze okno – to ostatnie miejsce, gdzie trzeba skręcić. Kiedy cała dokumentacja złożyć, będą przetwarzane, otrzymasz ostateczne pozwolenie na montaż specjalnej konstrukcji lub umieszczenia wiadomości reklamowej lub określonej lokalizacji. Zezwolenie pozwala na reklamę zewnętrzną, zgodnie z planami i szkiców, należy użyć wybraną lokalizację jako powierzchni reklamowej. Dalsze prace teraz zależy wyłącznie od Ciebie. Należy jednak pamiętać, że będzie trzeba wykonać całą dokumentację techniczną, która została uwzględniona w procesie negocjacji i decyzji w danej sprawie. Jeśli zdecydujesz się na odejście od planu, może to prowadzić do negatywnych konsekwencji – wszelkie odchylenia muszą zadeklarować do odpowiednich władz, podejmować własne decyzje jest zdecydowanie odradzane. W przeciwnym razie wszystkie prace wykonywane mogą być daremne. Jeśli zastosujemy się do wszystkich zasad, będzie w stanie przyciągnąć nowych klientów ze skutecznym narzędziem reklamy zewnętrznej używany na całym świecie przez największe firmy.