557 Shares 7044 views

Jak umieścić dziecko do piersi? prostych wskazówek

Karmienie piersią – proces karmienia dziecka od pierwszych dni jego życia przy pomocy mleka matki. Uważa się, że dzieci, które były pielęgnowane w sposób naturalny, mają dobrą odporność, coraz bardziej zdrowy i silny. Ważne jest, aby ustanowić proces karmienia zaraz po urodzeniu. Większość kobiet zdaje sobie sprawę z tego, jednak borykają się z wieloma problemami. Jak umieścić dziecko do piersi?


Po pierwsze, trzeba pamiętać, że trzeba umieścić swoje dziecko na jego pierwsze żądanie. Jeżeli wcześniej noworodka karmione zgodnie z planem, teraz pediatrzy twierdzą, że konieczne jest, aby to zrobić na żądanie, kiedy to miało miejsce. Na przykład, jeśli dziecko nie jest zadowolony z czegoś, ale piersi może go uspokoić, to znaczy, że trzeba go karmić. matki często obawiają się, że dziecko zjada zbyt dużo mleka. W rzeczywistości objadać mleko matki nie może być, więc dziecko musi ssać jak chce. Ponadto, większe i dobrze umieścić dziecko do piersi, będzie produkował więcej mleka.

Jeden karmienie powinno trwać tylko tak długo, jak dziecko jest jedzenie. Jeśli dziecko nie jest głodne, puścił piersi. Wiadomym jest, że działanie hamujące rozpoczyna ssanie w układzie nerwowym, tak często dziecko może zażądać skrzynię na relaks lub uśpienia. Po posiłku dziecka, co do zasady, spełniony zarówno fizycznie jak i psychicznie.

Jak umieścić dziecko do piersi, że nie ma problemów z obu mojej matki lub dziecka? Zauważ, jak dziecko chwyta usta sutek. Nie wolno nam zapominać, że proces karmienia piersią powinno być wygodne dla obu stron. Dziecko musi być brane tak, że został wdrożony do matki na całym ciele. Wiele kobiet popełnia błąd zwracając się do piersi, gdy tylko głowa. Ogólnie, eksperci zaznaczony dużą liczbę pozycji, które są odpowiednie dla dobrego zamocowania.

W przypadku ustach prawo sutek uchwycić dziecka powinny być szeroko otwarte i broda powinny być dociskane do klatki piersiowej. Dolna warga powinna być zwrócone na zewnątrz. Ponadto, należy pamiętać, że powinno być zrobione nie tylko sutek, ale większość z otoczki. Prawidłowe trzymanie stymuluje zakończenia nerwowe piersi prawidłowo i poprawia wydajność ssania. Jeśli dziecko jest podawany prawidłowo, najprawdopodobniej mama będzie odczuwać ból, co może wskazywać, pęknięć lub innych problemów.

Jak umieścić dziecko do piersi w nocy? karmienie noc są niezbędne. Jest udowodnione, że mleko produkowane jest najbardziej aktywny w nocy, więc podrażnienia sutków o tej porze dnia można odbyć.

Pomyśl o tym, jak wprowadzić dziecko do piersi, mama powinna już w szpitalu, ponieważ pierwsze mocowanie jest wykonywane bezpośrednio w sali porodowej. Siara dziecko przez pierwsze kilka dni powinno wystarczyć, a jeśli nie można zakończyć dziecka do karmienia i dopaivat, to lepiej tego nie robić. Im częściej dać piersi, tym więcej mleka będzie szybciej. Gdy pojawi się mleko, kobieta musi pamiętać wszystkie zalecenia, w jaki sposób umieścić dziecko do piersi, aby uniknąć zastoju mleka, a proces karmienia piersią tylko dało pozytywne rezultaty.