573 Shares 9124 views

Co wybierasz konkurs na weselu przy stole?

Jak rozweselić ludzi na weselu, czy toster był gdzieś, czy to nie był zatrudniony? Z tego sytuacja. Trzeba tylko wesoła muzyka wesoła i ciekawe konkursy.


Konkurencja 1. "The Mirror"

Ważne jest, aby znaleźć odpowiedni konkurs na weselu. Przy stole, ludzie często się nudzą, więc trzeba zabawiać gości nawet tam. Tak więc pierwszy konkurs dla fanów, aby siedzieć w pobliżu płyty – „Mirror”. Uczestniczyć w nim mogą być zarówno mężczyźni jak i kobiety. Każdy uczestnik otrzymuje lustro przed którym gracz musi wymówić różnych komplementy jej odbicie. To jest tylko wtedy, gdy jest to konieczne w miarę możliwości wszyscy obecni śmiech. Wygrywa ten, który spowoduje więcej śmiechu innych.

2. Konkurs „Gratulacje”

Innym ciekawym konkurencja na ślub, stół, w którym można grać będą bez żadnych problemów. Weź udział w nim wszystkich zaproszonych gości. Tak więc, dla każdej litery alfabetu pewien gość musi powiedzieć gratulacyjny mowy nowożeńcy. A im więcej słów rozpoczyna się od tej litery, tym lepiej. Wygrywa ten, który jest najlepiej trzymać się ustalonych warunków.

3. Konkurs „Pocztówka”

Bardzo zabawne konkurencja na ślub, tabela jest właściwe. W tym celu, goście są podzielone na dwa zespoły (najlepiej od osoby siedzącej obok). Ołów daje jeden liść i ołówek w grupie. Na przemian, każdy gracz będzie musiał napisać odpowiedź na konkretne pytanie. Na przykład, wiodący powiedział: „Kto?” Gracz napisał: „Drodzy Nowożeńcy” Ponadto, górny arkusz papieru jest owinięty tak, że następna partia nie widział tego, co jest tam napisane. Dalej znajduje się odpowiedź od człowieka do następnego pytania lidera. Na przykład: „Kiedy?”, Odpowiedź brzmi: .. „W tym ważnym dniu”, itd. Ponownie liści są złożone. A ponieważ nie ma więcej pytań. Dzięki wdrożeniu tego tutaj kartę, to będzie interesujące, aby sprawdzić, co dokładnie zostało napisane dla młodych osób. Najprawdopodobniej obecny będzie ryczeć ze śmiechu. Wygra zespół, który komplementy spodoba nowożeńcom.

4. Konkurencja "Like Minds"

Kolejna zabawna zabawne konkurencja na weselu przy stole to będzie bardzo istotne. Aby to zrobić, mistrz musi grać jako medium. Tak więc, na przykład, nadaje się do narzeczonej i czyta w jej myślach, a w tej chwili jest, aby rozpocząć odtwarzanie odpowiednią muzykę. Wszystkie te zabiegi mogą być wykonywane z swatki, bliskich i wszystkich uczestników uroczystości. Że po prostu trzeba podnieść pre-piśmienny muzykę.

5. Konkurs "Toast"

Każdy wie, że zwięzłość – siostrą talentu. Wybór konkurs picia na weselu, dlaczego nie pokazał to powiedzenie? Tak, możemy zaoferować gościom szybki, aby powiedzieć, ale tost najbardziej pouczające. Wygrywa ten, kto najlepiej wykona zadanie.

6. Konkurs „trzeźwość”

Jeśli nadal ślubu drugiego scenariusza, konkursy – to wszystko powinno być również obecny na ceremonii. Dlaczego nie zabawiać gości, a teraz? Z tej okazji będzie to rzeczywista konkurencja dla trzeźwości. Tak więc, koordynator powinien mówić słowa, które goście chór musi wymówić ich zdrobnienie. Na przykład, „kozy” – „koza”, „matka” – .. „Mamo”, itd. Pamiętaj, aby powiedzieć słowo „woda zaczarowany”, ponieważ goście mogą odpowiedzieć „wódka”. To było wtedy, że lider i umieścić wszystkie wesoły diagnostycznym „zwiększoną butylizm”.