877 Shares 1908 views

Dlaczego jest to tak ważne tor przeszkód dla dzieci?

… Ty ją obezwładnić. Nie potajemnie, nie Tishkov,
Nie objazd – prosto i chodzić,
I to nie tylko chodzić, to jest powolne kroki,
Przeszukiwania iz plecaka! .. (L.Filatov)

Dziecko dla pełnego rozwoju wymaga zarówno stres psychiczny i aktywność fizyczną. Dzieci są bardzo niespokojne, jak i gier energicznych ruchów, więc propozycja przekazać pałeczkę będzie z pewnością fascynujące spotkali się szybko i nowość w grze pozwoli wieloletnie doświadczenie przyjemności i emocji w tym samym czasie konsolidacji nabytych umiejętności. Istnieje wiele różnych gier, ale tor przeszkód dla dzieci, nie ma wątpliwości – lider. Sport w zespole są dobre, że prowokują fizycznej, bez wątpienia, jest to ogromny plus. łamigłówki intelektualne zrobić trochę myśli, uruchomieniu zdolności intelektualne dzieci. Podsumowując, przeszkody – to jak metafora życia, w którym znajdują się liczne i dobre i złe, a tam jest tylko jedno zadanie – pokonać go i iść dalej. W ten sposób dzieci rozwijają odpowiednie cechy charakteru, które pomagają wygrać!

Jaki powinien być tor przeszkód dla dzieci? Najważniejsze – aby przejść do wewnątrz na całej trasie i zakończyć zdecydowanie pierwsza! Pojedynczy przeszkodą mogą być otwarte i zamknięte, w różnych miejscach, z różnymi zadaniami, może być wszystko, co można sobie pozwolić fantazji.
• Znany bagno: wiele wariantów może poruszać się na dwóch arkuszach papieru przygotowanych do kubków lub określonymi z liny itp symulujących stłuczki .. należy dążyć do dokładnego hit im nogę i przesunąć w kierunku bramki. Dokładność – przede wszystkim. Mimo to, jest to bagno, w które można zatopić.
• Droga zbudowana z sznurka, liny, taśmy klejącej i innych. Pereprygivaniem przez rzekę, które mogą być malowane lub po prostu jako niebieską chusteczką rzucony ponad streszczenie ścieżki.
• Tunel obręcze, ustawione w rzędzie krzeseł, w ramach którego konieczne jest pełzać, lub kostki rozrzucone po różnych stronach, co oznacza, labirynt, a nawet kij przewidzianej na wsparcie, przez które musimy przejść.
• Narysuj ślady i powinien być godny iść, dostając w każdym, lub wydrukować ślady zwierząt poprzednio splątane.

Aby odpocząć od wychowania fizycznego, rozrywkowych organizuje różne konkursy i quizy. Matematyka, rysunek i inne przedmioty szkolne, oczywiście, na podstawie dzieci urządzonych w fascynującej postaci, będzie bardzo przydatna. I takie niezwykłe opcje przeszkodą, jak jadł kanapkę, po którym można przejść, lub zadanie, aby wycisnąć sok pomarańczowy w karafki – im szybciej, tym lepiej, a więcej niż przeciwnik.

Upewnij się, że każdy z uczestników, aby poprawnie wykonać wszystkie zadania, nie uchylali. Jeśli to możliwe, poproś, aby powtórzyć raz jeszcze, czy zauważyłeś zaniedbanie. Takie uczciwe podejście wyraźnie pokazują dzieciom, że istnieją problemy, które muszą zostać poprawione, a kiedy dążeniu do celów niezbędnych do wykonywania cierpliwość i szacunek.