374 Shares 4539 views

Atrakcje kraj: wyjątkowy wodospad w regionie Kemerowo

Każdego podróżnika przechodzącej wzdłuż krawędzi Ałtaju, zanurzyć się zamieszek wielkich lasów borealnych. W regionie Kemerowo to mała wioska jaskiń. Znajduje się na prawym brzegu rzeki Tom, 30 km od Kemerowo. We wsi znajduje się zaledwie 5 ulic. O tym, niewiele osób wie, jeszcze nie zaczął budować autostradę „Ałtaj – Kuzbass” w 1999 roku. Ze względu na wydobywanie do wydobycia żwiru i tłucznia na łóżku drogowego śledzić okazało się jedną z głównych atrakcji obszaru Zalesovsky – wodospad.


W regionie Kemerowo, jest on dość popularny. W tej dziedzinie opracowano turystykę, zorganizowane wycieczki. Jego kontrast obszar jest w stanie oczarować każdego. Jednym słowem, konieczne jest zapoznanie się z tym cudem natury.

Nadbrzeżne jaskinie River Line

Na szczycie tamy rzeki i zamienił się w jezioro. Tutaj jest miejsce dla zapalonych wędkarzy, którzy przybyli do wsi jaskiń (regionu Kemerowo). Wodospad – nie jest przeszkodą dla ryb. Na jeziorze organizowane połowów opłat, wypożyczalnie łodzi są wydawane. W tym obszarze znajduje się piękny ośrodek rekreacyjny. Plaża – piękne, to jest trochę jak brzoza małym świecie. Między drzewami po prawej stronie, jak grzyby po deszczu, są postrzegane małych domów dla turystów, namiotów i altanki do wypoczynku. Niektórzy goście zostały spełnione w tej dziedzinie jeżowców.

Uszlachetniony terytorium, wydany worki do zbierania kolektora. Wyjmuje specjalną maszynę. Są toalety. Wszystkie warunki zostały stworzone z naciskiem na komfort, dzięki czemu turyści mogą cieszyć się nieskażoną przyrodą. Jest cisza i spokój. Od rodzaju krajobraz, ludzie wypełnione witalności i pozytywnej energii. Wielu wczasowiczów przyjść zobaczyć wodospad jaskinia, którego zdjęcia można zobaczyć w artykule.

Poczuj się jak Alicja w Krainie Czarów sprawia wielkości roślin zielnych – są wyższe niż człowiek. Na lewym brzegu jeziora, jak powinno być w lesie, wiele krzewów. Ze względu splątane między gałęziami drzew leśnych są czasami nie do przebycia. Otwarte rozległe pola i łąki usiany zarośnięte roślinami, takimi jak pasternak, Wierzba Jurek, zawilec, sinica niebieskim i innych.

fascynujący krajobraz

Jeśli pójdziesz w dół rzeki, możemy tylko zobaczyć specjalnie zbudowaną klatkę schodową. Został on zaprojektowany, aby zapewnić, że podczas trasy można cieszyć się przez kaskadę wodną. Spadki w regionie Kemerowo ma wysokość do 10 metrów, szerokości w zależności od pory roku może wahać się od 5 do 10 m.

W lecie, gdy szaleje wściekły woda, Pionki hałasu uszy – tak silna strumień. Człowiek doświadcza wielorakich emocje: emocje, spokój, harmonię z samym sobą. Jeśli stoisz pod strumieniem (który nie jest zabronione), uczucie chłodu i błogości wypełnia samotnie umysł. Tutaj można pływać iw pełni przestrzegać ciepłe wodospadu, w porównaniu z innymi. Często goście kemping brać kąpiele wodne u podnóża płynącej kaskadzie. Photo pamięci – to świetny sposób, aby uchwycić moment jedności matki natury z człowiekiem.

Naturalne cechy wodospadu

Zima wodospad w regionie Kemerowo jest zredukowane do pięciu metrów, ale nie pozbawia go piękna. Góra śnieżnobiały z Brooks gaworzenia przyciąga wiele uwagi. Można być pionierem, torując drogę dla zaśnieżonych chodnikach prowadzących do jaskini koło wodospadu.

On świeci z innymi kolorami na wiosnę. Kiedy patrzysz na niego o każdej porze roku dech i stracił orientację w czasie. Wraz z innymi unikalnych miejsc na świecie, wodospad w regionie Kemerowo nie przestaje zaskakiwać ludzi z jego wielkości i łaski. Jeżeli podążamy w dół rzeki, widzimy, że jego kanał jest znacznie zawężony, wybrzeże staje się bardziej pochyła i strome. Ostrożność podczas podążania tą drogą będzie bardzo przydatna.

Propozycje dla podróżujących

W miejscach dla zwiedzających do jaskiń ma wszystko, czego potrzeba do komfortowego pobytu. Ci, którzy chcą wziąć kąpiel parową w terenie. Wjazdu na terytorium opłatą – od 50 do 150 rubli. Informacja dla tych, którzy chcą spędzić tu noc: pierwszy dzień kosztuje około 150 rubli, całą przyszłość – tańsze. W weekend w pobliżu wodospadu zatłoczone. Jeżeli dana osoba lubi samotności, najlepiej jest tu w ciągu tygodnia.

Ważne: w lecie obowiązkowego wyposażenia na drodze – remedium na komary i kleszcze, a teren jest wypełniona lasów.

unikalnych miejsc

W jaskini, w pobliżu stawu, na obrzeżach wsi, znajduje się mała jaskinia, choć jest to bardziej jak przepaść około 3,5 m wysokości i 1,5 m szerokości. Autografy odbyła podróżujący ozdobić swoje ściany. Wielu ludzi wierzy, że mieszka w jaskini nietoperzy, ale tak nie jest.

Lokalne płaskorzeźby – popularne miejsce dla turystów. Ci, którzy chcą spotkać się z różnymi rosyjskiej przyrody, obszar ten jest idealny. można zobaczyć piękny krajobraz, że dzięki wysiłkom człowieka zamienił się w coś naprawdę niesamowitego, niewinnej i spokojny. Jednocześnie jest tu dobrze wyrażone silny charakter sama matka natura.

We wsi są autobusy. W jego samochód z pomocą nawigatora, aby uzyskać tutaj jest zbyt łatwe, trzeba tylko mapę regionu Kemerowo. Nowe przygody i doświadczenia czekają na tych, którzy nie lubią siedzieć spokojnie!