437 Shares 3986 views

Ski Club Guy Severin: Opis usługi. Najlepsze ośrodki narciarskie w Rosji

Stromym brzegu rzeki Moskwy stał się obszar pielgrzymka w zimie. Miejsca te zostały odkryte w 1948 roku. Pierwszy mistrz utwór próbowali nartach Moskwa. Z tego ośrodka powstała tu, który nosi nazwę samym Champion – Guy Severin.

ogólny opis

Struktura ośrodka narciarskiego „Chulkovo” (Guy Severin) obejmuje cztery serie. Pierwszym z nich jest uważany za główny, jest ostry spadek pionowy, strome i kręte sytuacje drogowe. Tor nie jest przeznaczony dla początkujących, jest ona przeznaczona dla profesjonalistów. Nie mniej trudno jest drugi utwór, który jest nazywany „Las”. Chodzi o to, że sposób, to jest bardzo trudne, więc ona podnosi tylko bardzo doświadczonych narciarzy. Trasa nr 3 jest przeznaczony dla dzieci i osób, które dopiero opanowanie podstaw jazdy na nartach, nie ma żadnych skomplikowanych zwrotów akcji lub niebezpieczne obszary. Czwarty utwór nazywa się „rury”. Jest to również obszar treningowy gdzie można poćwiczyć z osobistym instruktorem narciarstwa. Dlatego ważne jest, aby mieć pragnienie, aby nauczyć się jeździć, a wszystko inne może zorganizować personel. Wystarczy tylko przyjść do Ski Club Guy Severin.

szkolenie

Przez cały dzień na stoku, można oglądać fotograf i filmowiec. Tu są ciągle strzela, potem specjalny bank zdjęć ośrodek. Tak więc, każdy gość może wybrać odpowiednie zdjęcia do osobistego albumu. Ponadto spontanicznej sesji zdjęciowej, można skontaktować się z fotografem i zamówić dostosowaną ankietę. W rezultacie, gość otrzyma unikalny i profesjonalne fotografie ich pobytu.

W oparciu o ośrodek jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży na nartach sportowych szkoły. Nawet w czasach sowieckich, została uznana za jedną z najbardziej prestiżowych. To jest miejsce, gdzie można uzyskać podstawowe umiejętności zawodowych nartach. Od pewnego czasu, szkoła przestanie istnieć, ale od 2005 roku działa ponownie i szkoli młodych pracowników. W tej chwili zajęcia odbywają się nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Ski Club Guy Severin słynie wykwalifikowanego personelu. nauczyciele zawodowi mają wysoki poziom doskonałości, patrząc na indywidualne podejście do każdego ucznia, co daje znakomite rezultaty w końcu.

bezpieczeństwo

Szczególną uwagę zwrócono na bezpieczeństwo. Wszystko sporne miejsca zostały zidentyfikowane. Że istnieją specjalne siatki, aw przypadku istnieje maty drop do miękkiego lądowania. Każdy utwór jest oświetlony, więc jest to niemożliwe, aby zgubić. W mieście dbać o komfort gości. Ski Club Guy Severin posiada rozwiniętą infrastrukturę.

infrastruktura

Nie daleko od torów położonych wynajem centrum, gdzie możemy wziąć każdy sprzęt rekreacyjny. Zestawy wynajem dorosły wartości 600 rubli. za godzinę, a dla dzieci do 13 lat – 450 rubli w tym samym okresie. Ponadto w pobliżu znajduje się pomocy medycznej. Wszystkie usługi są bezpłatne tam, więc w przypadku złej upadku lub hipotermii, można skontaktować się z centrum medycznego, który zapewni niezbędną pomoc. Istnieje również specjalnie wyposażony pokój, gdzie można ogrzać, wypić herbatę i zmiany. Administracja załatwione wszystkie niezbędne czynniki, dogodnym dla turystów.

Dla początkujących, którzy jeszcze nie posiadają własnego sprzętu, znajduje się sklep o nazwie „Śnieżka”. Tutaj można kupić żadnych towarów do uprawiania narciarstwa. Jest tam wszystko, od strojów do profesjonalnego uprawiania narciarstwa. Sklep oferuje produkt znany do marki. Ponieważ zakup w tych sklepach nie są tanie, klient ma możliwość przeprowadzenia produkt testowy. Oznacza to, że każdy sprzęt może najpierw spróbować, a następnie potwierdzić zakup. Klub narciarski Guy Severin jest niezwykle korzystne.

Aby dostać się do ośrodka jest łatwe. To może być autobus lub prywatny samochód. Na wszystkie pytania, to lepiej zwrócić się do administracji.

ośrodek narciarski Nowosybirsk „Yin”

Klub narciarski „Yin” położony jest w dzielnicy Oktyabrsky Nowosybirska. Szlaki znajdują się na południowym stoku Płaskowyżu Key Kamyshenskogo nad rzeką Inya. Nad stawem oferuje niesamowity widok, jest więc nie tylko jeździć, ale również przeprowadzić sesję zdjęciową.

Na podstawie tego klubu stworzył dwie trasy dla początkujących, wszystko jest tak wygodne, jak to możliwe, więc nauka będzie łatwo dostępne dla wszystkich. Specjalny symulator Carving narty jest przeznaczony również dla niedoświadczonych narciarzy trenować łyżwiarstwo je zgodnie ze wszystkimi najnowszymi technologiami. Jest to symulator pozwoli początkującym uczyć się kurs w rekordowym czasie. Dlatego goście tego klubu przyciąga perspektywa.

Oprócz szlaków, zbudowany na terenie małego miasta zimowych. dwa bardzo przytulne kawiarnie znajdują się tu, gdzie zawsze można ogrzać się w ciepłych napojów. Posiłki serwowane są dania wyłącznie rosyjskiej. Niektóre dania są dość wysokie w kalorie. Jest to raczej konieczność, ponieważ jazda na nartach wymaga dużo energii. Również w kompleksie składa się z 10 komfortowych pokoi, dzięki czemu można zatrzymać się na kilka dni. Parking może pomieścić 300 samochodów na raz.

Klub narciarski „Kant”

Ten klub oferuje szkolenia jakiegokolwiek sportu zimowego. W związku z tym, można spróbować nie tylko narty, ale również wiele innych. Ale jeśli nadal przyszedł odwiedzić dla narciarstwa zjazdowego, nie jest tworzony 18 tras o różnym stopniu trudności, który przyciąga nawet profesjonalistów. Centrum znajduje się w Moskwie w elektrolicie podróży, 7.

„Yakhroma” – klub dla narciarzy

Klub narciarski „Yakhroma” ma lokalizację w pobliżu Moskwy. To musi dostać około 30 minut. To przyciąga wielu turystów. Duża baza obejmuje ogromną ilość zabawy, w pełni zaprojektowane wypoczynku i wysoki poziom usług. Tu jest coś takiego nowicjusza i prawdziwym profesjonalistą.