408 Shares 5168 views

Balzac Age – najpiękniejszy w życiu każdej kobiety!

Zaczynamy naszą historię o kobiet w średnim wieku z bohaterki Balzac „Trzydzieści żeńskiej” powieści. Jest to pewna siebie kobieta z tradycyjnych obyczajów, poglądów w wielu sprawach i sytuacjach, zdolność myślenia mniej lub bardziej obiektywnie, ze względu na ich wiek. Akcja miała miejsce w XIX wieku, co oznacza, że podczas gdy trzydzieści lat – był to wiek, w którym kobiety osiągnąć szczyt swojej istoty. Ta powieść i zapoczątkowało terminu „Balzac Age”.


Według Balzac, jest to idealny wiek dla każdej kobiety. Ona nie jest dziewczyną, już ma swoje własne wyobrażenia o świecie, który go otacza, a nie „slam” oczy ze zdziwienia, nie rozumiejąc złożoność i naturę rzeczywistości. Ale Balzac wiek – to nie jest wiek, kiedy kobieta zaczyna zanikać, zmęczony świata.

Teraz sytuacja zmieniła się radykalnie. nie możemy już nazywać wystarczająco trzydziestego roku kobieta dojrzała. Tak, ona już wie dużo, ale dopiero zaczyna żyć. Wiele kobiet w tym wieku, tylko się ożenić i mieć dzieci.

Balzac nie odnosił się do konkretnego wieku i stanu umysłu. Teraz kobiety osiągnąć stan emocjonalny, który jest zbliżony do definicji Balzac, dopiero po 40 latach.

Bohaterka filmu „Moskwa nie wierzy łzom” twierdził, że po 40 latach życia właśnie się rozpoczęła. Jest to prawdą, gdyż po 40 kobieta nabivshaya uderzeniami doświadczenia życiowego, nie stara się wiedzieć wszystko na świecie i zaczyna żyć w kierunku, z którego wybrała sama.

Zajmuje harmonię psychiczną, podbija wybranej wysokości karierę, a już szczególnie racjonalność. Ponadto, i miłości, który znajduje się w ciągu czterdziestu lat, jest mało prawdopodobne, nie bardziej dotkliwe niż w młodym wieku. Małżeństw w wieku dorosłym, uważane za bardziej wytrzymałe, ponieważ małżonkowie mają dokładnie pewien swoich uczuć i wiedzą, czego chcą od siebie.

Och, jak piękne kobiety w tym czasie! Od chodzi specjalnego światła, specjalny urok, które mogą przyciągnąć każdego człowieka. Najważniejsze – aby móc prawidłowo dbać o siebie, kiedy Balzac Wiek przychodzi.

Nie powinno być żadnych problemów ze snem, nie szczególnie sytuacje stresujące, że to, że kobieta powinna dbać o siebie, aby przedłużyć jego pięknem przez długi czas. kobieta w średnim wieku musi, bardziej niż kiedykolwiek czujni o ich sposób życia. Ponadto, należy używać specjalnych masek, dać właściwym czasie żywienia sportowego.

Balzac Age, kobieta – jest to czas, kiedy warto pomyśleć o nowym stylem ubierania. Nie nosić krzykliwe, skandaliczne mody, które są wizualnie włączyć się w dziewczynę lekkich obyczajów. Wiele kobiet popełnia błąd celowo stosując takie ubrania przyciągają uwagę, myśląc, że w ten sposób będą wyglądać młodziej. Balzac Wiek wymaga właściwego szacunku. Nosić ubrania w modzie i dopasowanie. Delikatne kolory jasne lub ciemne praktyczny będzie można jeszcze piękniejsze i bardziej atrakcyjne w oczach mężczyzn. Jednak niektórzy odważni decyzje, takie jak sukienka leopard kolorach, będą istotne w każdym wieku.

Najważniejsze – nie stracić smak życia! Spójrz na świat po prostu znajdzie idealny moment. Po Balzac wieku – najwspanialsza w życiu każdej kobiety!