426 Shares 5083 views

Remont mieszkań. Etapy prac budowlanych i remontowych

Jakie są etapy opracowuje kompleksowy remont mieszkania? Gdzie zacząć pierwszy, i na jakim etapie remontu mieszkanie powinno być pozostawione samym końcu procesu naprawy (choć, jak wiemy, naprawa i doskonałość nie ma końca i limitu). W tym artykule, będziemy oznaczać główny etap naprawy w swoim pokoju lub apartamentu.


Aby dokonać napraw samemu lub zatrudnić zespół

Nie upieram, że kroki naprawcze opisane w tym artykule, kanoniczne, i trzeba ściśle przestrzegać ich na ich trudną podróż. Nie, nie na wszystkich (w tym artykule dam kilka wskazówek na temat utrzymania i budowy). Te kroki naprawić klasyczny, a za ich pośrednictwem, aby przejść do zarówno profesjonalistów jak i początkujących rozpocząć swój pierwszy naprawę alya- „DIY”. Można łatwo dostosować etap remontu, ale jak pokazuje praktyka, co następuje jest najbardziej odpowiedni i wygodny postęp. Gorąco polecam trzymać poniżej opisane etapy naprawy, a następnie, bez wątpienia, twoja praca pójdzie łatwo, będzie minimalna małżeństwa i błędów, etc.

Naprawa mieszkanie projekt projektowanie i rozwój

Oczywiście, każdy taki proces, jak naprawić mieszkania i budowę jako całość, posiada logiczny początek. Więc gdzie czego zacząć napraw w mieszkaniu? Z zakupem materiałów, cementu i tapety? Cóż, oczywiście, że nie. Pierwszy etap, który rozpoczyna się od jakiejkolwiek obudowy i naprawiać ten projekt rozwoju kraju. Etap projektu obejmuje również przygotowanie pomieszczeń etap interyuirovaniya i rozwój przyszłego kształtu swojego mieszkania. W tym momencie można zwrócić się do profesjonalnych projektantów i rzemieślników do wnętrza. Z reguły te eksperci wystarczająca w stanie każdej firmy budowlanej. Projektant, biorąc pod uwagę swoje preferencje i życzenia, będzie rozwijać podstawowe pojęcia lokalu i przygotowanie projektu.

Redesign mieszkania

Na etapie projektowania jest wysoce pożądane, aby wyjaśnić, czy jesteś dla siebie, dokonać zmian w mieszkaniu, cięcie betonową ścianę, rozszerzenie istniejących otworów w domu, poznać nowych dziur i otworów w ścianie. Jeśli zdecydujesz się dokonać zmiany w mieszkaniu wcześniej zadbać o koordynację projektu. Można spróbować uzgodnić projektu samodzielnie (należy pamiętać, że proces harmonizacji przebudowy na własną rękę może być bardzo czasochłonne i kosztowne) lub skontaktować się z firmą specjalizującą się w rynku ponownego planowania i zatwierdzeń. Pamiętaj, aby angażować się w rewitalizacji i jej późniejsze zatwierdzenie w różnych przypadkach powinno być tylko właściwe i doświadczeni ludzie.

Prace budżetowania, kalkulacji kosztów napraw

Ile będzie kosztować naprawa mieszkania jako całości, co jest koszt materiałów, koszt projektu i projektowania usług … Materiały ramach projektu jest najważniejszą częścią początkowej fazie euro lub standardowych mieszkań remontowych.

Finansowy i kosztowna część naprawy obejmuje kosztorysów i kalkulacji kosztów napraw przeprowadzanych za jakość naprawy i dekoracji. Jeżeli oszacowanie nie jest zrobić samemu, a majster z firmy budowlanej, szacowany proces obejmuje umowę z właścicielem, który jest z tobą, koszty napraw, które nadchodzą. Budżet projektu naprawy mieszkania, nawet bez majstra, można zdefiniować siebie, aw przyszłości, aby budować na tym budżet przy wyborze materiałów.

Meble w mieszkaniu. Wystrój wnętrz

Jeśli ufasz własnego smaku, a następnie mebelerovka mieszkania dla Ciebie. Jednak robi naprawy jakości, moim zdaniem, aby wybrać właściwą instalację koncepcji mebli w mieszkaniu i ciekawa kolorystyka jest tylko zdolny profesjonalny. Uczynić z modelu mieszkanie odnowione mieszkanie z niespodzianką, wierz mi, za profesjonalny projektant nie jest trudne. Tak, oczywiście, koszt usług specjalistów w tej dziedzinie jest dość wysoki i dostęp lub nie do takich specjalistów do ciebie. A jeśli są pewni ich projektowania sposobnastyah, a następnie iść do przodu! Nie anonimowa i nudny wystrój, dając Unikalna konstrukcja rozwiązują mieszkań! Jednak chciałbym zwrócić uwagę, że po raz kolejny mistrzem wnętrza nie będzie trudne, aby Twoje mieszkanie smakoszy, podkreślić jego każdy kąt, a krawędź otworu.

dobór materiałów

Ważne jest, że wybór materiałów do naprawy swojego mieszkania ma wykwalifikowanym technikiem. Rynek budowlany oraz rynek materiałów wykończeniowych jest bardzo szeroki, a cena ta sama, co do zasady, produkt może się różnić o kilka razy. Spokojnie ocenić swoje umiejętności w doborze materiałów. Jeśli jesteś w tym przypadku nie asa, jest o wiele mądrzejszy, aby skonsultować się ze specjalistą. Przy odpowiednim podejściu do wyboru materiałów na zakup materiałów i materiałów wykończeniowych może być, nie uwierzysz, nawet zapisać. Aby pomóc początkujących techników znaleźć dziesiątki firm budowlanych i remontowych, które zapewniają doradztwo i dobór materiałów do naprawy. Należy pamiętać, że bez specjalizującej edukacji, aby zrozumieć wszystkie wielu typów i marek kleju suchej płytki i mieszanek gipsowych, silikonu i wodoodpornych płyt gipsowo-kartonowych, uszczelniaczy i rozpuszczalnika tynku – vryatli pracy.

Prace budowlane i remontowe

Kolejnym etapem remontu mieszkanie się rozpocząć prace remontowe. Jest to w zasadzie główny etap w trakcie prac remontowych, obejmuje on sam bezpośrednio naprawić swoje mieszkanie lub pokój. Workplace przygotowanie, burząc mury starej tapety, demontaż zbędnych struktur i przygotowanie rusztowania – to tylko kilka prac, który obejmuje fazę budowy i remontu mieszkania.

Krótko mówiąc, ten etap remontu obejmuje wszystkich standardowych prac naprawczych, a także prace związane z instalacją i montażem konstrukcji pomocniczych, a także rozliczeń i przygotowanie frontu miejscu pracy naprawy.

  • sufit naprawy
  • Ściany remont i dekoracja
  • Remont podłogi, Podłogi Podłogi, dachówka lub dachówka
  • prace Sanitarne

Okna, drzwi, podłogi w mieszkaniu

Kiedy wszystkie główne etapy remontu mieszkania jest zakończona można wybrać tylko okna (plastikowe panele wykonane z PCV lub drewniane okna euro), w celu określenia rodzaju mechanizmów otwierania i zamykania, a także wybrać nowe drzwi, jeśli w czasie remontu planuje się całkowicie zastąpić konstrukcje drzwi. Ostatnią rzeczą wartą naprawy podłogi. W razie potrzeby wyrównać starą podłogę, lub zastąpić je całkowicie, położyć obejmujące: laminat, płytki podłogowe, parkiet lub linoleum.