746 Shares 7509 views

Jak aktualizacji Adobe Flash Player na Krymie do najnowszej wersji

Jak wiecie, dziś Flash Player firmy Adobe (AFP) jest jednym z niezbędnych wtyczek osadzonych w przeglądarek lub środowiska programistycznego, który jest rozwój technologii multimedialnych wymaga stałej aktualizacji. Ale na Krymie, niedawno załączonego do Federacji Rosyjskiej, zmiana jest niemożliwa. As Adobe Flash Player Pobierz aktualizację na Krymie, teraz będą omawiane. Istnieje kilka prostych sposobów.


Dlatego trzeba uaktualnić?

Aktualizacja popularnej Plug-in jest bezpośrednio związana z pojawieniem się coraz więcej nowych konstrukcji technologii internetowej, z udziałem wczytywania stron nowoczesnych elementów, które są tworzone w bardziej zaawansowanych środowisk programistycznych nie są obsługiwane przez starsze wersje odtwarzacza.

Najnowszą wersję AFP (najbardziej odpowiedniej do bieżącej daty) pozwala uniknąć wielu konfliktów i nieporozumień podczas odtwarzania treści multimedialnych. Jeśli wersja wtyczki staje się przestarzały, przeglądarka automatycznie sygnalizuje, że ustawiony uwolnienie gracz musi być aktualizowany.

W rzeczywistości, ostrzeżenie nie pochodzi z przeglądarki (jest to tylko dodatkowy sygnalizator), jest odpowiedzialna za aktualizację specjalny aktywny moduł odtwarzacza, który nie może zostać rozłączone.

Dlaczego AFP nie jest aktualizowana na Krymie?

W przypadku Krymie jest dość drażliwa sytuacja, gdy Updater donosi, że nowa wersja plug-in jest dostępny i gotowy do załadowania, ale najnowsza wersja AFP nie jest tym, co odróżnia nawet nie chce się uruchomić. Oficjalna strona przycisku pobierania aktualizacji po prostu nie istnieje, chociaż informacje widok od zainstalowanej wersji aktualizacji i nowych, jak to możliwe.

Dlaczego jest taka sytuacja? Adobe Flash Player jest nie tylko aktualizowane dlatego, że deweloper korporacja dołączyła do antyrosyjskich sankcji gospodarczych. Ale można pokonać system i ułatwiają wystarczy.

Jak aktualizacji Adobe Flash Player na Krymie: najprostszego rozwiązania

Updater podczas próby aktualizacji wtyczki w momencie aktywacji powoduje przekierowanie do oficjalnego życia, to jest zrozumiałe. Ale co uniemożliwia użytkownikowi pobrać dystrybucję instalacyjny z innego źródła?

Na miejscu trzeba spojrzeć na zainstalowanej wersji i wersji nowej wersji dostępnej. Po tym, można po prostu wybrać, aby szukać w RuNet z liczbą ostatniej aktualizacji, pobierz go, a następnie instalowany jako normalny program. Chociaż w większości przypadków nielegalnie, a następnie przyjść z pomocą trackerów torrentowych, na której takie informacje są określonymi bez żadnych ograniczeń, w tym nowych wersji wtyczki Adobe Flash Player.

W niektórych przypadkach, podczas instalacji nie sprawdzić komputer geolokalizacji użytkownika, czasu trzeba wyłączyć połączenie z Internetem. Po zakończeniu instalacji, nawet podczas sprawdzania wersji oprogramowania Updater, Adobe nie jest już w stanie nic zrobić w kategoriach wyłączanie lub odinstalowanie aktualizacji.

Jak zaktualizować Adobe Flash Player na Krymie (Opera, Chrome, Internet Explorer, Mozilla, etc.)?

Jest oczywiste, że wbudowany plug-usługa będzie stale utrzymywać monitorowanie pojawiania się nowych wersji. Naturalnie, punktualnie wiadomości zostaną wydane z żądaniem jej zaktualizowania. Tak więc, aby zrobić to w każdym razie jest to niemożliwe, ponieważ zewnętrzny adres IP użytkownika, natychmiast zostanie przeniesiony do odpowiedniego serwisu firmy Adobe, po której będzie blokować. Oczywiście, powyższy sposób może być stosowany w takiej sytuacji. Ale co, jeśli nowa wersja nawet entuzjaści lub te same zasoby trackery torrent brakuje? Jak aktualizacji Adobe Flash Player na Krymie? Tu przyjść z pomocą innych metod.

Co do aktualizacji jednorazowej, w niektórych przypadkach, aby ominąć blokowanie IP może być najbardziej prymitywny sposób włączone w Twojej przeglądarce nazywa Turbo-mode, jeśli obsługiwane. Pełny dostęp do uaktualnienia gwarancji, oczywiście nie, ale w niektórych sytuacjach, w zależności od typu i wersji używanej przeglądarki, to pomaga.

Czasami, eksperci zalecają stosowanie specjalnego Fregata suplementu, który jest dostępny dla prawie wszystkich znanych przeglądarkach. Jest to lokalizacja zmiana powszechnym narzędziem i uznanie IP.

Korzystanie z serwerów proxy

Pierwsza metoda polega na użyciu anonimowych serwerów proxy, lub jako program zainstalowany na komputerze terminalu, albo te, które są dostępne w Internecie w praktycznie nieograniczonych ilościach.

Tutaj po prostu trzeba wybrać serwer, który odpowiada inny niż bieżącej lokalizacji, a następnie pobrać aktualizację, może nawet z oficjalnego źródła ty. Jeśli użytkownik ma zamiar wybrać wyszukiwarkę internetową, jako słowa kluczowe mogą być wykorzystywane nie tylko warunki angielskim, ale również coś anonimowego serwera proxy, itp Anonymizer W miejscach przejścia na europejskich lub amerykańskich szansa, aby pobrać najnowszą wersję programu Adobe Flash Player dla wolnych wzrasta ogromnie, chociaż z takim samym powodzeniem można poprosić innych regionach Rosji.

Najprostsze środki służące do zmiany adresu IP

Jeśli nie chcesz (lub niemożliwe) używać wirtualnych serwerów proxy, można przejść na drugą stronę. Na przykład, aby zaktualizować Adobe Flash Player dla systemu Windows 7 (choć to nie ma znaczenia jaki system jest zainstalowany), można użyć specjalnych narzędzi, zmieniając zewnętrznych urządzeń IP użytkownika, które funkcjonują pod wieloma względami podobny do serwera proxy.

Jednym z najprostszych jest programem HideGuard VPN. Umieścić go po instalacji zajmuje minimum, ale ciągle „zawiesza się” w zasobniku systemowym. Korzystanie z narzędzia jest ograniczona tylko do rzeczywistości, aby ją aktywować (ustawić przełącznik w pozycji ON), a następnie wybrać żądaną lokalizację lub zapewnić prawo wyboru aplikacji na wszystkich IP, który będzie się produkować adres zastępczego do obcych. Następnie można zaakceptować przypomnienia i aktualizować AFP cicho pobrać najnowszą wersję z oficjalnej zasobu jak Adobe, a następnie zainstalować i integracji aplikacji i środowiska programistycznego, jest ona wykorzystywana.

wniosek

Oto krótki i wszystko, co odnosi się do rozpatrzenia problemu jak zaktualizować Adobe Flash Player na Krymie. Co doradzić w użyciu? Wydaje się, aby osiągnąć doskonałe efekty, korzystne jest, aby dać anonimowy serwer proxy lub program do zmiany IP, ponieważ włączenie Turbo-mode nie zawsze daje pozytywny efekt, a dystrybucje, które pobrane z innych źródeł, często mogą zawierać wirusy lub złośliwy kod , Jeśli tak, i został wykorzystany ten sposób przed wyjęciem plik instalacyjny z archiwum i uruchomić go aktywować proces instalacji powinna być co najmniej do skanowania w pełnym wymiarze czasu Antivirus domyślnie zainstalowany w systemie, lub użyć narzędzia ręcznego. Co do reszty, w praktyce, nie ma problemów.