181 Shares 1995 views

Jak postawić samochód ze względu na policji drogowej (Państwowa Inspekcja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego)?

Po zakupie samochodu nowy właściciel zobowiązany jest w terminie 30 dni, aby umieścić go na płycie w policji drogowej. Podczas procesu ustawiania, dostaniesz nowe tablice rejestracyjne, a także zaświadczenie o wpisie oraz oznaczenie pojazdu w karcie katalogowej. Należy zauważyć, że procedura ta jest bardzo trudne, ale jeśli z góry wiedzieć, jakie dokumenty przygotować i kim się skontaktować, możesz zrobić to wszystko w ciągu kilku godzin.

Jak postawić samochód ze względu na policji drogowej? Przygotowujemy niezbędne dokumenty

Aby rozpocząć z listą wszystkich niezbędnych pism i dokumentów, które będą wymagać, aby personel policji drogowej. Aby się zarejestrować należy przedstawić:

  • Dokument tożsamości (m, E. paszport).
  • Umowa TC sprzedaży.
  • polityka OC.
  • Dokument rejestracyjny pojazdu.
  • Kilka kopii dowodu rejestracyjnego i umowy sprzedaży samochodów.

Co robić w korku?

Ponadto, w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób postawić samochód ze względu na policji drogowej, trzeba wcześniej zapisać, a w wyznaczonym czasie przyjść na miejsce. Pierwszą rzeczą po przyjeździe trzeba znaleźć okno, w którym produkcja odbywa się samochodami spotkanie. Nie musi złożyć wszystko co przygotowaliśmy pakiet dokumentów. Oprócz paszportu, polisy ubezpieczeniowej i umowy należy również do złożenia wniosku i otrzymanie służbie państwowej zapłacone (wszystkie przykłady i szczegóły można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej policji drogowej). Następnie inspektor sprawdzi poprawności wypełnienia wszystkich dokumentów i wysłać swój pojazd specjalny obszar dla kontroli.

Należy zauważyć, że jeśli przejść tę procedurę w sposób ogólny, trzeba jeszcze bronić długiej kolejce do złożenia wszystkich niezbędnych dokumentów. Tak aby zaoszczędzić czas prywatnego, chodź do policji drogowej z góry i przed jak postawić samochód ze względu na policji drogowej, umieścić swój samochód w pobliżu miejsca do wglądu. Nawiasem mówiąc, nie jest produkowany również własną sekwencję – samochodów, więc jeśli przyjdzie później, będzie musiał bronić dwie kolejki – przy składaniu pakiet dokumentów i badanie przełożonego swojego pojazdu.

Ale jest odwrotnie. Po inspektor sprawdził miejsce na numer podwozia, silnika i ramy z danymi na receptę w karcie wozu, postawi znak na przejściu tej procedury w formularzu. Potem trzeba cofnąć się w tym samym oknie i dać ten papier oświadczenia i zaznaczyć przejście kontroli pojazdów. Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, należy natychmiast podać nowy numer i kartę rejestracji. Następnie można bezpiecznie wrócić do domu ze swoim nowym samochodem – teraz tylko jesteś pełny i prawowitym właścicielem.

wniosek

Więc spojrzał na podstawowe niuanse przejściu procesu ustawiania urządzenia na koncie. Na tym etapie, na pytanie „jak zaprotokołowane samochód w policji drogowej,” można uznać za zamknięty. Jednakże, nie ma innej opcji.

Wreszcie powiedzieć o tym, jak postawić samochód na rachunku w ruchu bez spędzania czasu prywatnego. Obecnie istnieje wiele firm (z reguły procedura ta jest wykonywana w salonach), które pomagają w formułowaniu nowego lub używanego rejestracji samochodu. Czy ta usługa kosztuje około 3,5-10 tys. Oświadczenie policji drogowej na rachunku samochodu bez pośredników wart 1000. Rubli.