86 Shares 9708 views

Sałatka „mimoza” z ryżem przepis

„Mimosa” od dawna tradycyjna potrawa na świąteczny stół. Rybi smak w połączeniu z innymi składnikami daje mu specjalną pikanterii. Jednak sytuacja może się nudzić, zwłaszcza jeśli jest zbyt wiele, aby gotować. W tym przypadku można zmieniać recepturę przygotować sałatkę, „Mimoza” z ryżem. Jego smak jest nieznacznie różnić się od już znane, ale absolutnie niczego przyznać. Jednocześnie istnieją również kilka opcji, które różnią się między sobą, z których może wybrać, który jest bardziej podoba.


Tak więc, aby przygotować sałatkę, „Mimoza” z ryżem, przepis może trwać dalej. Cebula (2 sztuk) wycięto cienkich półpierścieni, dwie trzecie otrzymanego wypełnionej mieszanki oleju z oliwek i ocet umieścić soli, pieprz i rozdrobnionej zielonych piór. Wszystko jest umieścić w lodówce do marynaty.

Figura gotowane dodanie kostki bulionu z kurczaka. To umieścić kilka ząbków czosnku, przepuszcza przez prasę i majonezem. Gotowane owsianka jest podzielony na dwie części. Od puszki tuńczyka i wątroby dorsza odprowadzana ciecz są oddzielone od siebie są zmiękczone talerza.

Pozostałą część zmiażdżonych cebuli i łączy z tuńczykiem. Olej z wątroby dorsza jest umieścić posiekane jajko na twardo i łyżka musztardy. Wszelkie stałe odmiany sera trzeć na małej tarce. Głębokie danie sałatka „Mimoza” z ryżu układa się warstwami. Początkowo umieścić gotowane kaszę z majonezem, ma tuńczyka z cebulą, a następnie ponownie zorientować, które rozprzestrzeniają się olej z wątroby dorsza, w połączeniu z jajkiem i posypać startym serem. Z marynowanych cebuli odprowadzana ciecz, a będzie to pokrycie wierzchnie potraw. Należy zauważyć, że w tym przypadku smak jest znacznie różni się od konwencjonalnej, jednak taka sałatka „A” z ryżem ma swój skręt. Do dekoracji można posypać co kilka żółtka, dobrze sproszkowany, aby dopasować nazwę potrawy.

Aby przygotować sałatkę „Mimoza”, przepis z ryżem, można odebrać. Jaj (6 sztuk) do gotowania, skórki, żółtka oddzielone od białek. ser marchew i mielonych przy użyciu miksera lub tarka. Paczka masła, które wcześniej wolno pocierać przez pewien czas w zamrażarce). Cebula Drobno pocięty. Jeśli jest zbyt gorzki, potem parboiled, następnie obsushivayut. Z konserw rybnych (jest brane do wyboru, ale w większości przypadków, to sardynki i tuńczyk) spuścić olej i kości są usuwane, po czym rozdrabnia się widelcem. Ryż jest gotowany, solone, to położyć łyżkę masła i taką samą ilość majonezu.

Na płaskiej płytki układa się warstwę ryby (pół), ryż, tarty ser, marchew, top natłuszczonej z majonezem. Ponadto umieszczone Rozdrobnione pozostałe białka ryb i cebuli. Wszystko znowu posmarowana majonezem. Startej żółtka są podzielone na dwie części. Na początku jeden z nich jest położony, a którym jest umieszczony olej. Kończenie danie będzie pozostałe żółtka. Ta sałatka „Mimoza” z kosztami ryżu jak najszybciej doprowadzić do stołu, jak jego „przewiewne” smak zachowuje wystarczająco długo.

Wiele gospodynie uwielbiają eksperymentować zwojami i ich składników, dlaczego oni nabyć nowy niezwykły smak. Tak więc, oryginalność innym sałatki „Mimosa” z dodatkiem ryżu i jabłek. Owocem jest zalecany do podjęcia kwaśno-słodkich odmian. Konserwy rybne ugniata widelcem, położyć na wierzchu posiekaną cebulą i majonezem smarować. Kolejna warstwa byłaby gotowana ryż, który wprowadza się obranego jabłka i starty. Tutaj ponownie, użyj majonezu. Szlifowanie warstwy poszatkowano oddzielnie białka i żółtka. Na wierzchu sałatki posypane tartym serem i ozdobione gałązek zieleni. Przed złożeniem danie na stole, zaleca się, aby trzymać go przez około godzinę w lodówce.