727 Shares 2206 views

Kuchugury (Krasnodar region): wakacje, zdjęcia, opinie

Po długiej i ciężkiej pracy, wszyscy czekamy opuścić, aby przejść do morza i dobrego wypoczynku. Dla niektórych stało się już tradycją. Najlepszym osada Kuchugury miejsce wiele połączeń (Krasnodar region).


raj Pacyfiku

Sama wioska znajduje się na Półwyspie Taman. Została założona ponad sto lat temu, około 20 lat ubiegłego wieku. wioska liczy niewiele ponad dwa tysiące osób. Kuchugury (Krasnodar region) będzie idealny do wypoczynku dla tych, którzy nie lubią zbyt zatłoczone miejsca, ale wolę w tym samym czasie korzystać ze wszystkich zalet cywilizacji.

Co przyciągnęło Kuchugury?

Główną zaletą wypoczynku jest możliwość odwiedzenia wielu ciekawych wycieczek, cieszyć się pięknem ciepły klimat i morze. Kuchugury (Krasnodar region) różnią się od tych miejsc na wybrzeżu Morza Czarnego, brak zimnych prądów. Ilekroć turystów przyjeżdża tutaj, albo będą one cieszyć się delikatne wód wybrzeża. Dlatego wiele osób wybiera Kuchugury (Krasnodar region). Temperatura wody czuły i ciepłe morze, przyjmuje gości przez cały sezon wakacyjny nie spada poniżej 20 ° C

Wyjątkiem może być pora deszczowa w czerwcu, ale nawet po deszczu słońce ma czasu na rozgrzanie piasku i wodzie blisko brzegu, więc możliwość opalać się i pływać jest zawsze. Nie zapomnij o właściwościach leczniczych odpoczynku w Kuchugury. W tej miejscowości znajduje się wyjątkowy wulkanu błotnego.

Przypomnijmy wartość historyczną tego pięknego miejsca. W średniowieczu na półwyspie Taman przecina wiele szlaków handlowych. Historycy zakładają, że pierwsze osady na półwyspie pojawiły się przed naszą erą. W czasie Homer pisał na terytorium Półwyspu Taman, podkreślając, że nie było Scythian sposób i droga „od Wikingów do Greków”. Reszta w miejscowości Kuchugury (Krasnodar region) – jest nie tylko wygodne, ale także przystępne cenowo. Ceny nie „gryzie” tutaj.

zalety

Kuchugury – jest to doskonały wybór dla rodzin z dziećmi. Ulubionym miejscem dla dziecka jest uważany park linowy „Madagaskar”. Istnieje kilka szlaków. Najprostszym – jest zielony tor, którym towarzyszą rodzice przegapić nawet sześciolatek dzieci, ale pod jednym warunkiem: ich wzrost powinien być większy niż 1 m 20 cm szlak żółty trochę trudniejsze, przeznaczone dla młodzieży z dziesięciu lat (najlepiej w towarzystwie osoby dorosłej) .. Indywidualne przejście dozwolone tylko do dorosłych, i tylko w obecności osoby towarzyszącej.

Kuchugury rozliczenie będzie spełniać wszystkie swoje pragnienia. Dla miłośników adrenaliny i emocji jest on wyposażony park rozrywki „Emelya” i karting. Dla fanów wędkowania otworzyły możliwość odwiedzenia wylęgarni, który znajduje się około ośmiu kilometrów od wioski. Dla tych, którzy wolą podróżować pieszo, zaproponował spacer do wspaniały ogród, brzoskwini łamany przy wjeździe do miejscowości. Jest mało prawdopodobne, że znajdziesz aromat lepiej niż boskiego zapachu świeżo zebranymi brzoskwinie. Te owoce można kupić w bardzo rozsądnych cenach – od 70 do 90 rubli za 1 kg. Dla wybranych soczystych brzoskwiń tylko zerwanych z drzewa, jest to bardzo niska cena. Tym bardziej, że można zobaczyć na własne oczy jakość produktu i zobaczyć ogród, w którym została ona uprawiana.

Odpoczynek i leczenie w tym samym czasie

Relaks w regionie Krasnodar Kuchugury zaleca tych, którzy cierpią z powodu chorób skóry: łuszczyca, egzema, różne wysypki i chorób stawów. Złagodzić stan odwiedzi wulkan błoto. Nawiasem mówiąc, procedura tutaj można podjąć zupełnie za darmo, podczas gdy spa podobna usługa będzie kosztować kilka tysięcy.

coś

Kuchugury przyciągnąć młodych ludzi i jako aktywnego wypoczynku i tu, w wysokiej wartości. Kawiarni i barów w miejscowości oferują bardzo szeroki wybór dań i koktajli. Instytucje te są bardzo wygodne i przyjemne. Zapalające strony pianki są bardzo popularne wśród turystów, tak aby Twój urlop będzie niezapomniany jeden w miejscu z ciekawą nazwą (Krasnodar region) Kuchugury. Informacje zwrotne od tych ludzi, którzy odwiedzili tutaj, wypełnione wdzięcznością i żywe wspomnienia.

Wioska jest jak prawdziwy raj: super pogoda, morze, słońce, i dobrze rozwiniętej infrastruktury turystycznej plaży i przyjazny personel, który będzie spełniać wszystkie Państwa życzenia. Co jeszcze trzeba na szczęśliwe wakacje?

Kuchugury stać się niezapomnianym miejscem dla smakoszy wina: istnieje wielka szansa, aby odwiedzić winnicę „Millstream”. Po ciekawa wycieczka odprowadzić gości do degustacji pięciu win musujących, tajemnica podejmowania który nadal jest utrzymywana w tajemnicy.

Kuchugury dają przyjemne, ciekawe i niezapomniane przeżycie dla ludzi w każdym wieku i preferencji smakowych. Odpocząć lepiej w lecie, choć jest piękny o każdej porze roku. Każdy, kto podróżował w tym uroczym mieście, zawsze pamięta atmosferę świętowania i komfort rodziny.

Wycieczki i podróże

W Kuchugury oferuje szeroką gamę wycieczek. Na pierwszym miejscu jest wycieczka „Tajemnice Morza Czarnego” do nurkowania. W drodze na wybrzeżu Morza Czarnego można oglądać ogromne rafy, które sięgają ośmiu metrów, tajemnicze jaskinie i nisze o wysokiej koncentracji promieni, małże, kraby i innych mieszkańców morskich.

Dla miłośników ekstremalnych podróży samochodem oferowane tour „szapsugowie”. Podróż z Breeze off-road w terenie górzystym zajmie wiele niejednoznacznych wrażeń!

mieszkanie

Nie martwić się z powodu mieszkania w miejscowości (regionu Krasnodar) Kuchugury. pensjonaty tam na każdy gust i kieszeń. Oni są jak mini-hotel z wygodnymi pokojami i spektakularne widoki z okien. Miłośnicy odpoczynku „Savages” przyszedł tu wcześniej. Jednak z biegiem czasu, infrastruktura hotelowa rozszerzył tyle, że pochodzą z namiotów nie jest już konieczne. pensjonaty przyciągane przez fakt, że w przeciwieństwie do dużych hoteli, tam panuje spokój i komfort. Atmosfera ta jest wzmocniona przez obecność wyposażonym piękny taras, gdzie można odpocząć w spokoju po spacery lub wycieczki. Często w tych dziedzińców jest tam mały czysty basen, więc nie ma potrzeby, aby przejść do morza podejmowania zabiegów wodnych. Wszystkie te korzyści przyciągnąć turystów, więc książka stawia lepiej myśleć z wyprzedzeniem.

Dla tych, którzy wolą odpoczywać w miejscu Kuchugury (Krasnodar region), sektor prywatny oferuje doskonałe możliwości, które są idealne jako schronienie. Istnieje wiele propozycji: od pokoi jednoosobowych do wygodnych domów z wszystkimi udogodnieniami.

Jak się tam dostać?

I wybrano miejsce na wakacje Kuchugury (Krasnodar region). „Jak mam się tam dostać?” – pytasz. Bardzo prosto, istnieją dwa sposoby.

Pierwszy pociąg dojeżdża do Anapa i Noworosyjsk, a stamtąd taksówką dostać się do Kuchugury.

Po drugie: Port Kaukaz dojechać autobusem, który przechodzi w pobliżu wsi. należy wysiąść na przystanku „Fontalovskaya”. Zawsze czeka na „prywatnych przedsiębiorców” – zabiorą cię do wioski. Odległość wynosi zaledwie pięć kilometrów. I tu jesteś w raju!