267 Shares 1572 views

Domowe sałatki warzywne w zimie: recepty

Przez całe lato, wielu gospodyń domowych konserwy warzywne sałatki w zimie z całkowicie różnych składników. Te smaczne i zdrowe wykroje są idealne do różnych dań, w szczególności ich przyjemność jeść w zimnych porach roku, gdy organizm jest pozbawiony zieleni.


Domowe marynaty udekorować stół wakacje i nasycić organizmowi witamin. W tym artykule zostanie przedstawiony do pierwotnej formy wstępnej na zimę. Sałatki warzywne mogą być wykonane z produktów mieszanych, takich jak pomidory i ogórki, kapusta i papryki, cukinii i fasoli itp Gotować z przyjemnością i będziemy w tym posodeystvuem.

Oto lista najbardziej przystępny i łatwy przepis.

jesień sałatka

Proporcje produktów liczyć na własną rękę, w oparciu o banki pojemność silnika. Zestaw składników: kilo ogórków, wybrać mały rozmiar, najlepiej nadaje korniszony, należy również małe pomidory (kilogram), liście laurowe (para), cebula (głowa) i pieprzniczka.

Do marynaty:

– ocet (9 łyżek stołowych);

– zimną wodą (trzy szkła);

– cukier (50 g);

– sól (10 g);

– olej roślinny (10 g).

Wysterylizować wcześniej pojemnika, leżącymi na dnie liść laurowy, trzy pieprzu i wlać olej roślinny. Cięcia warzyw klinów lub plastry (jak chcesz), cebula półpierścieni – ułożone warstwami na przemian ogórki, pomidory, cebulę. Pojemniki do napełniania góry, ponieważ produkty będą rozstrzygać. Robimy marynatę z powyższych elementów i napełnić pojemniki. Zamknij pokrywę, przewracać i pozostawić aż chłodzie sałatkowym. Warzywne sałatki w zimie, więc przygotowane, uzyskuje się bardzo smaczne.

Ostra surówka z białej kapusty i papryki słodkiej

Weź kilogram ogórków, papryki, kapusty, cebuli i zielonych pomidorów. W rezultacie, można dostać 5 litrów detalu.

Ponadto, potrzebne są: ocet (200 ml), goździk (zaciskową) soli (100 g), olej słonecznikowy (20 g) i czarnego pieprzu (3x)..

Pokroić w plastry lub pierścienie produktów, kapusta shinkuem i sumują się do wysterylizowanych słoików. Do tej mieszaniny dodaje się przyprawy, ocet i olej roślinny – Wirówka pojemnika.

sałatki warzywne w zimie jest również przygotowany z kapusty i marchewki. Możesz dodać koper i pietruszka do smaku. Pocięte produkty gotowane przez 20 minut, a następnie ułożone w bankach.

Pyszne świeże sałatki w zimie mogą być wykonane z produktów mieszanych. Zróbmy „Różne” cukinia, ogórki, kapusta, pomidory, marchew, cebula. Poza tym, musimy cukier, ocet, goździki, liść laurowy, pieprz, sól i inne przyprawy do własnych upodobań.

Marynata (3 litry), cukier (50 g); sól (10 g); ocet (50 g).

Duże koła posiekać wszystkie warzywa, wymieszać je z przyprawami i warstwy sumują się do banków. Podwójne wlać wrzącą wodą, z których każdy miał czas stojak 15 minut, a za trzecim razem dodać gotowane marynaty i rolki. Składając marynatę dodać olej roślinny i zioła kruszyć. Smak tej potrawy jest bardzo ostre i przyjemne.

Domowe sałatki warzywne zimą – jest to najlepsza alternatywa dla zakupionych szkodliwych wykrojów. Puszki warzywa są bogate w karotenoidy, garbniki i kwas askorbinowy. Dlatego też przygotować je i cieszyć się zdrowe dania w zimie.