546 Shares 5795 views

Decoupage tea house – małe arcydzieło na kilka godzin

Uwielbiam pić herbatę? Wolę czarny lub zielony z mlekiem? A może owoce czy czerwone? Lub rooibos o smaku miodu? Torby w zwykłych kartonach nie wyglądają bardzo atrakcyjnie. Jeśli chcemy, aby zobaczyć cała ceremonia była estetycznie i przyjemne, do-ka decoupage herbaciarnię. Wystrój, a także wybór modelu zależy od naszych upodobań.


Na rynku dla fanów wszystkich rodzajów technik robótek są teraz obecne przestrzeń. Tak więc w celu jak najbardziej decoupage herbaciarnia, nie wymaga skomplikowanych i drogich materiałów. I obrabiany przedmiot można kupić dla niego. Najbardziej komfortowe modele wykonane z wysokiej jakości drewna lub sklejki. Mimo, że można tworzyć własne wzory i skleić ramę, na przykład silny kartonu. Jednakże, jeśli chcemy wykonać decoupage Tea House jako dar, to lepiej wybrać bardziej wytrzymałych materiałów. Po tym wszystkim, trzeba owoc naszej pracy tak długo, jak to możliwe, i zadowolony nas i naszych przyjaciół.

Więc wybrać model. Herbaciarnie są mało „mały pokój”, ze spadzistym dachem i półokrągłe. Często jest to pudełko w formie rezydencji lub rustykalnych chatach. Krótko mówiąc, wybór jest. Konstrukcja naszego domu zależy od tego materiały są w zasięgu ręki, a od stylu kuchni lub salonie, gdzie jest podobno zorganizować tea party. Dla początkujących igieł kobiet, robi sztuki i rzemiosła z dziećmi jest jednym z najbardziej dostępnych i prostych technik dekoracji – to decoupage. Domy mogą być eleganckie i wyrafinowane, jasne i pastelowe kolory. Kto to lubi.

Materiały, które musimy – to jest w rzeczywistości zbiorem, dyspersji wodnej lub farbą akrylową, serwetek lub specjalnej karty decoupage. Nie należy również zapomnieć o kleju (lepiej wziąć PVA) i lakieru. Doświadczonych wzorcach, istnieje również w postaci różnych preparatów, takich jak, na złocenia sztuczne starzenie (cracelures) do symulacji pęknięcia i otarcia. Pierwsze kroki z przygotowaniem podłoża. Drewno lub sklejka musi być gładka. Dlatego też, przed nałożeniem farby należy dokładnie oshlifovat lub szlifowania papierem ściernym. Jeżeli powierzchnia jest bardzo nierówne, można użyć szpachli do drewna.

Po tym, jak przygotować fundament zastosować farbę. Warstwy należy umieścić co najmniej dwa, a działa lepiej gąbką lub szerokim pędzlem. Po wyschnięciu farby, obrabiany przedmiot może być ponownie oshlifovat. Następnie przystąpić do stosowania wybranego wzoru lub wzorów.

Jeśli mamy piękne serwetki, trzeba usunąć tylko wierzchnią warstwę. Ale można decoupage herbaciarni i przeprowadzić specjalne karty. Jeśli papier jest wzorzyste z gęsta, należy zmoczyć. Na odpowiednio przygotowaną powierzchnię nanosi się kompozycję klejącą (PVA, rozcieńczono z wodą). Następnie nakłada się z góry na rysunku, naciska on gąbki delikatnie usuwanie pęcherzyków powietrza i delikatnie wygładzoną wzór.

Po wysuszeniu może być albo pokrycie powierzchni lakieru lub zastosowania specjalnego kompozycję crackle (pęknięcia). Od czasu do czasu w wieku efekt uzyskuje się przy użyciu specjalnych farb. Pod wpływem temperatury, to pęka, tworząc piękną smug. To takie proste i szybkie do dekoracji domów herbaty. Decoupage (zakłady fotograficzne majstrów przedstawiony powyżej) – technika, która staje się coraz bardziej popularne ze względu na dostępność materiałów, które wykonują piękna rzecz może być tylko kilka godzin. I radość kreatywności pomoże Ci się zrelaksować i daje wspaniały nastrój.