184 Shares 4606 views

Jak powiedzieć mamie, że mój okres nie przyszedł?

„Och, dziewczyny, nie wiem jak ty, ale mam problem: jak powiedzieć mamie, że mój okres nie przyszedł? Fizycznie, ja powstał w dorosłych kobiet, a facet mam to, że regularnie angażują się w seks, ale jakoś uniknął aż do dzisiaj. Opóźnienie od kilku dni, ale obawiam się, że „poleciał”.


Jednak ostatni stosunek płciowy bez prezerwatywy było, ale udało mu się wyciągnąć penisa z pochwy przed chwilą jego spermy „wypalony”. Co się teraz stanie? Jestem tylko 15, a on był jeszcze mniej. Iść do ginekologa boi potędze że proponujesz? "

Te lekarze wiedzą dużo o historii, ale powiedz im niedoświadczony uczennica tylko wtedy, gdy rano choroba zaczyna torturować lub rosnąć brzuch. Co zrobić z nastolatków, którzy mają ciało prosi, ale moja głowa jest „nie więcej niż sześć zwojów”? Wskazówka jeden: aby rozpocząć rozmowy na temat intymnego zanim uzna się miesiączka.

Tak, dziewczyny są tak zakłopotany, ale każdy z nich może znaleźć sposób, ponieważ nikt tak dobrze zna swoje dziecko, moja matka. Ona powinna rozpocząć rozmowę bez moralności i miłości, bo to jest jej córką.

Kto powinien iść na pytanie „Jak mam powiedzieć mamie, że mój okres nie przyszedł?”

Poufne rozmowy na te tematy można przeprowadzić i psycholog czy mógłby zaprzyjaźnić się z nim i stać się nastolatek niemal rodzinny człowiek. Potrzeba czasu i cierpliwości, dziewczyna ujawniła dusza nie jest wyimaginowane koleżanki, zdolne do zgody lub pretekst na rogu tajemnicy swego życia, ale nadal dużo się śmiać powiadamiania pikantny sytuacja równolegle do całej szkoły, a on był.

Teraz wyobraź sobie, że znalazłeś bloga kolega, w którym pisała tak:

„A jednak, jak powiedzieć matce, że mój okres nie przyszedł? Nie podchodzić tak samo na nią w kuchni, kiedy kapusta kotlety zupa, a nie wygadać wiadomości do progu, od którego kochał jeden może mieć wezwać karetkę. To wymaga delikatnego podejścia, na przykład, włożyć do testu ciążowego wyeksponowany bez nieszczęśliwych dwoma pasami. Może mama domyślać się, a przede chce rozmawiać?

Opcja ta, oczywiście, idealny, jeśli związek jest w ciepłym rodziny. W przeciwnym razie, aż do zakończenia skandalu, ale być może rodzice pokrichat trochę, a potem zapewnił, zdecydować, co robić? Z domu, z pewnością nie zostanie wydalony: Dziękuję, że prawo jest po mojej stronie, i iść do ginekologa nie jest tak źle. Nadal bez matki nie przyjął.

Możliwe jest, co do zasady, a kłamstwo w tym miesiącu były 2 dni po prostu coś, tylko ktoś z tego będzie łatwiej? Boisz się iść do sypialni rodziców, ale nawet gorzej być zakładnikiem toksyczności, wtedy wszyscy będą wiedzieć, że nie jestem dziewicą i palec początek Kapsa.

I poczekać trochę dłużej, może to tylko opóźnienie? "

Co zrobić, jeśli nie przychodzą co miesiąc?

  1. Aby powiadomić rodzica.
  2. Pamiętaj, aby odwiedzić klinikę przedporodowej.
  3. Zrobić test.
  4. Zrobić USG brzucha.
  5. Nie torturować się z pytaniem „Jak mam powiedzieć mamie, że mam opóźnienie miesiączki?”

Jest możliwe, że nie jesteś w ciąży: czasami organizm jest upaść, a miesięczne przesunięcie do 10 dni. Ale jak tylko okres ten zwiększa się, możliwe jest, że w twojej rodzinie dziecko się już wkrótce.