495 Shares 2460 views

Powódź: co to jest i kto się Flooder?

Dziś Internet jest pełen dziwnych i czasami niezrozumiałe w rozumieniu zwrotów i wyrażeń: spam, powódź, offtopic i więcej. Zgubić się w tym chaosie jest bardzo prosta, jeśli nie masz pojęcia o najbardziej biegania pojęć. Tematem niniejszego artykułu – powódź, co to jest, co to jest i co ona obejmuje. W rzeczywistości, prawdopodobnie wszystko słyszał to słowo, ale nie każdy może wyjaśnić, co to znaczy.


Flood – co to jest?

Po pierwsze, znaczenie tego słowa w internecie jest ujemna. W języku angielskim, powodzi – „strumień coś” to „powodzi”, „powódź” lub Oczywiście, do katastrof naturalnych Interactive powódź znaczenia. W sensie przenośnym jest to naprawdę potok słów, niepotrzebnych informacji, która wyraźnie obniżyć użytkowników w obszarach, w których się one komunikować.

Gdzie można spotkać powódź

.. Gdzie jest w stanie zakłócać normalnej komunikacji internetowej: czaty, fora, portale społecznościowe itd Na każdym popularnym forum Flooder można znaleźć – osoba, która jest specjalnie powodzi uniemożliwia innym ludziom spokojnie omawianie gorący temat.

Co to jest powódź? Co to jest?

Zwykle jest absolutnie bezsensowne komunikaty Fluder krótki czas publikuje w ogólnej tematyce. W ten sposób zakłóca normalne miejsce pracy, specjalnie stworzony do komunikacji. Powódź może zawierać ogromną ilość tekstów lub bardzo krótkich wiadomości. To może być różne zestawy liczb, liter, słów lub zdań. W dużych wiadomości, to nonsens jest powtarzany kilka razy i zajmuje prawie całą stronę. Powódź może być również szereg obrazów niejasnej treści. Ale najważniejsze – to nie ma sensu. Takie zachowanie jest zazwyczaj karą zakazu (prywatny dostęp do forum lub określonego tematu). Istnieje również powódź telefon. Ten rodzaj ataku technicznej. Urządzenie mobilne jest wysyłane do dużej liczby wniosków, co zaowocowało telefon traci połączenie z satelitą.

Co to ma znaczyć? Dlaczego powódź?

Po pierwsze, w tym celu Mischief, szkód i zapobiegania drażnić ludzi z łatwością komunikować się w sieci.

Po drugie, powódź jest rodzajem asystent hakerów. Kiedy ataki DoS, który automatycznie generuje ruch zatyka żądane kanały internetowych niż ich obciążeń i zmniejsza poziom ochrony.

Po trzecie, każdy zmysł. Zaledwie nonsens, kłamstwa i bełkot.

Kto jest Fluder?

Więc teraz, że wiesz prawie wszystko o powodzi (to jest i co to jest), konieczne jest, aby dowiedzieć się, kto jest zaangażowany w powodzi. Cóż, za to, co zrobił, oczywiście! W celu zapewnienia użytkownikom sobą kolidować z ich cichej rozmowie. Kto tego potrzebuje? Ludzie boli wszem i wobec o niezrównoważonej psychice i samoocenę chorego. Najprawdopodobniej ich zalewać przez twierdząc siebie, czują się ich znaczenie.

Z reguły jest to przegrani, którzy nie są potrzebne, w którym ogromna samochodów ciężarowych i małe kompleksy i że wszystko i wszyscy bali i wzgardzone. Tacy ludzie nie są w stanie ciągnąć się razem i zrobić różnicę, więc biorą odwet na innych, obwiniając ich za swoje niepowodzenia. I powódź jest jednym ze sposobów, to wyjątkowe miejsce.