887 Shares 8452 views

Rzemiosła koraliki dla początkujących

Już w dawnych czasach na kontynencie afrykańskim powstał fascynujące sztuki i rzemiosła, która została wywołana linkę. Do tej pory ten udział wiele kobiet, a nawet dzieci, bo piękne rękodzieła wykonane z koralików może zrobić absolutnie wszystko, niezależnie od wieku i dostępnych umiejętności.

Aby rozpocząć linkę, najważniejsze – mieć chęci i wytrwałości, ponieważ jest to żmudne ćwiczenie wymaga poświęcenia i uwagi. Patrząc na wielkie dzieła mistrzów tym przypadku wydaje się, że to niesamowite sztuki, które nigdy nie opanować, ale proszę mi wierzyć, wszyscy zaczną z najprostszych produktów, robi rzemiosła koraliki dla początkujących. Produkcji na początku prostych produktów w ramach programu w przyszłości będziesz miał możliwość dokonania koralikami zabawki, akcesoria do domu, drzew, a nawet biżuterię.

Zanim zaczniesz się uczyć podstaw nowej technologii, trzeba dowiedzieć się wszystkiego o materiale, z którymi masz do czynienia. Konieczne jest, aby dowiedzieć się, jakie są różne rodzaje koralików, a co lepsze wykorzystanie dla swoich produktów. Współczesny rynek oferuje szeroki zakres materiału: akcesoria, koraliki, paciorki szklane, etc., które również w przystępnej cenie dla każdego, kto chce.

Chciałbym ostrzec, że dla rzemiosła koralików dla początkujących nadal trzeba wybrać wysokiej jakości materiału. Wyjaśnić dlaczego. Wielu mistrzów w obliczu faktu, że w jednym artykule saszetka może mieć różne średnice i formę, w wyniku czego, wyroby z tych materiałów nie będzie gładka i równa. Aby pracować z takim produktem trudnym, zwłaszcza dla początkujących.

Zatem wyroby z koralików dla początkujących najlepiej jest wykonywać w istniejących systemach, które mają już właściwe koralików liczenia i kolejność etapów. Tradycyjnie, tego rodzaju systemy mogą być dzielone na tak zwane 2D, czyli płaskich rzemiośle i 3D – trójwymiarowy, odpowiednio. Korzeń najlepiej z prostym zadaniem, dlatego też z wyrobów płaskich.

Warto zauważyć, że najbardziej ulubione przedmioty są uważane rzemiosła koraliki dla początkujących w formie zabawki zwierząt. Te śmieszne istoty mogą łatwo zadowolić dzieci, jak również do dekoracji domu lub ubrania dla dzieci. Różne systemy tkackie mają różne poziomy kształcenia, dlatego należy zacząć bardziej proste.

Rozważmy przykład tkania cute krokodyla. Aby to zrobić, trzeba przygotować krople kolorach zielonym i żółtym, a także kilka kawałków czarny i niebieski – na oko. Aby okazało krokodyla około 9 * 12 cm, wymaga około 150 perełek żółty i zielony 125, linie wymagać około 1,5 m.

Produkt ten przeprowadza się równolegle w technice tkania. Ogólnie rzecz biorąc, produkt z koralików dla początkujących to najlepiej rozwijać go w takiej techniki, jest bardziej proste. Ale mimo to bardzo piękne rzemiosło produkowane, który będzie stanowił zachętę do dalszych badań linkę. Wykonując technikę równolegle ich oplot. Zaczynamy od tego, że żyłka nawleczone na pierwszej i drugiej serii kulek, a następnie jeden koniec nitki roboczego przepuszcza się przez drugą serię kulek. linia powinna być dobre losowanie tak dalej, że wszystkie kulki były w środku. W ten sposób cały korpus przeciąga przyszłości zabawka podane nóg, które powinny być dwie pary.

Podobne techniki wymagają wielu rzemiosła koraliki dla początkujących, dzięki czemu można tkać pająk, żółw, mysz, itd. Bardzo dużo w linkę zależy od wyobraźni osoby, która wykonuje rzemiosła. Dodatkowo można wykonać anteny na żyłce, wybierz dekoracyjne perełki na głowę lub ucho swoim rzemiośle. Korzystanie piękne wielobarwne koraliki mogą tworzyć żywe kwiaty i motyle, ale to później. Po pierwsze, trzeba opanować najbardziej podstawowe elementy, które powinny znaleźć się w arsenale każdego, kto zdecydował się linkę.

Nawiasem mówiąc, ten siekać będzie oryginalny i kosztowny dar serca dla swojej rodziny i przyjaciół!