741 Shares 2694 views

STALKER: spavner dla „rosyjskiego oście Ludowej”

STALKER – jest to jeden z najbardziej ekscytujących projektów krajowego tworzenia gier w ostatnich latach. Trylogia okazał się popularny nie tylko w krajach WNP, ale także na całym świecie, a tym samym wejście w annałach historii. W tej grze można zanurzyć się w atmosferze post-apokalipsy, aby przetrwać eksplozję reaktora jądrowego w Czarnobylu, jak walka z mutantami i z ludźmi, którzy będą chcieli zabić, aby uzyskać wszystko, co masz. To okrutne, ale niesamowicie fascynujący świat, który przyciąga graczy na wiele godzin. Każda z części opowiada o jednym z tych, którzy przeżyli, i można wybrać, po której stronie w tym post-apokaliptycznym świecie weźmiesz. Co więcej, ogromna mapa nie ogranicza ruch swojej postaci, twórcy nie tworzą tak zwaną „korytarz”, który jest następnie przeprowadzane gracza. Ty sam podjąć każdą decyzję, a zatem są odpowiedzialne za wszelkie dalsze konsekwencje.


modyfikacje

Jednak jedną z głównych cech wyróżniających tego projektu jest fakt, że jest to open source. Oznacza to, że każdy gracz, w razie potrzeby, można uzyskać dostęp do kodu gry i zmienić go w dowolnym momencie. Właśnie z tego powodu, wszystkie trzy gry z tej serii zdobyły wiele niesamowitych wersjach dodawać różne rodzaje broni, nowe postacie, zadania, a nawet oryginalne pełne oddziały historia. Można zainstalować dowolny mod na swojej wersji gry, jeśli jest ona zgodna. I jeden z najbardziej znanych i udanych mod o nazwie „ludzie halofity”. Został nazwany tak dlatego, że w połączeniu dużej liczby mniej globalnych zmian. Aby zrozumieć głębię tego projektu, konieczne jest, aby dokładniej przyjrzeć. Dlaczego? Fakt, że głównym tematem tego artykułu jest spavner dla „rosyjskiego oście Ludowej”. I jak można sobie z spavner, jeśli nawet nie wiem, gdzie i jak go używać. Po spavner dla „Ludzie halofitów” – jest również swego rodzaju dodatku, który otwiera nieograniczone możliwości dla Ciebie. Więc nadszedł czas, aby dokładnie przestudiować ten problem.

„Ludzie halofity” – co to jest?

„Ludzie halofity” – jest jednym z globalnych modyfikacji do gry STALKER, która zawiera kilkadziesiąt różnych małych modów. Jest to na pewno powiedzieć, że „ludzie halofity” to pełna czwarta część gry. Ponieważ zawiera zbyt wiele, więcej niż trzydzieści nowe lokalizacje, które można zbadać, dziesiątki nowych mutantów, którzy spotkali się w tej strefie, liczba grup wzrosła prawie trzy razy tak, że dzieje się w świecie gier stała się jeszcze bardziej zabawy z punktu piętrowego widzenia. Ponadto w grze zostały dodane dziesiątki nowych broni, zbroi i narzędzi, które niesamowita różnorodność rozgrywki. I to jest, gdzie można wstawić słowo o tym, co trzeba spavner „ludzie halofitów”. Faktem jest, że przyniesie Ci wiele większą wartość, niż mogłoby się wydawać. Więc nadszedł czas, aby uważnie spavner dla „rosyjskiego oście Ludowej” i jak go używać.

Co jest spavner?

Co otrzymasz, jeśli ustawisz spavner dla „Stalker: ludzie Solanka”? Jest to specjalny program, który pozwala w dowolnym momencie, aby uzyskać konkretny element, który istnieje w świecie gry. W związku z tym, program ten można nazwać oszustwo, bo nie trzeba wywierać żadnego wysiłku, aby ten czy inny temat. Podczas korzystania spavner od razu będzie w magazynie. Ale nie sądzę, że spavner ogranicza się tylko do tego. Oczywiście, sądząc po tytule, ikra jest główną funkcją programu, ale są też dodatkowe funkcje, takie jak teleportacja do konkretnego punktu na mapie.

Jak go zainstalować?

Biorąc pod uwagę fakt, że jest to oddzielna część gry, zanim go używać, trzeba zainstalować spavner. „Ludzie Soljanka OWP”, jak każda inna gra komputerowa, ma folder zawierający wszystkie niezbędne pliki gry. To wszystko i trzeba najpierw znaleźć, a następnie dodać nowe funkcje w grze. Jak to zrobić? Aby to zrobić, trzeba wziąć folder o nazwie gamedata, które znajdziesz w archiwum z spavner, a następnie skopiować go do katalogu, w którym zainstalowany grę. Nie bój się, gdy system zacznie prosić o pliku otrzymuje, trzeba zgodzić się na wszystkie propozycje, jak z powodu tych zamienników i program będzie działać. Natychmiast po tym, można bezpiecznie uruchomić grę „Stalker: Ludzie halofity”. „OP-2” -spavner – jest to program, który pozwoli Ci osiągnąć największy sukces. Jednak, aby zainstalować oprogramowanie nie wystarczy, trzeba nauczyć się go używać. I to jest właśnie to, co będzie dalej rozważana.

Uruchamianie spavner

Spavner dla „rosyjskiego oście Ludowej”, „OP-2” zaczyna się dość zwyczajnie. Dokładniej, automatycznie, natychmiast po dodaniu do katalogu z grą powyżej foldery danych. Po włączeniu gry, a następnie wybierz „Spawn” jest dodawany do menu, do którego i zwracać uwagę. To właśnie on stanowi modyfikację funkcjonalności. Gdy idziesz do tej pozycji menu, pojawi się wykaz wszystko przed sobą, można tarło w grze. Nie zapominaj, że powyższa zmiana jest nadal w toku, więc nie wszystkie tytuły zostały przetłumaczone na język zrozumiały przez wszystkich rosyjskich. Ale w niedalekiej przyszłości przynieść zmianę w umyśle, tak aby każdy mógł go używać całkowicie za darmo.

wersje

Naturalnie, nie należy myśleć, że spavner – to pojedynczy program, który jest wyjątkowy i niepowtarzalny. W rzeczywistości, istnieje sporo spavner. Ponownie, każda zainteresowana osoba posiada niezbędne umiejętności programowania można zrobić coś podobnego. Dlatego można znaleźć w internecie, na przykład spavner dla „rosyjskiego oście Ludowej” DMX. On jest trochę inny od tego, co zostało opisane powyżej, ale zasada działania jest taka sama. Funkcjonalność, ściśle mówiąc, również pozostaje taka sama, a różnią się jedynie w kolekcjach mody przedmiotów i stworzeń, które mogą tarło, a także kilka dodatkowych funkcji. Nie masz pojęcia, jak wiele wersji gry ma spavner „ludzie halofity”: DMX, „OWP”, „MA”, „K”. Spavner – jest to bardzo przydatne narzędzie, które jest przydatne dla każdego fana tej wspaniałej grze.

szybki dostęp

Jeśli chcesz szybko i efektywnie wykorzystać spavner, to należy zwrócić uwagę na przyciski szybkiego dostępu, które staną się najbliżsi przyjaciele. Na szczęście, mają bardzo mało czasu i nie trzeba zapamiętywać dużą liczbę kombinacji. Tak więc, przede wszystkim, można użyć przycisku S, aby wywołać menu spavner. Więc można od razu przystąpić do wyboru elementów niezbędnych dla ikry. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej informacji, można użyć tego klucza przycisk O. można uzyskać dostęp do instrukcji prawidłowo, co szczegółowo opisać wykorzystanie wszystkich funkcji spavner.

teleportacja

W niektórych spavner istnieje inny bardzo przydatna funkcja, która pozwala szybko podróżować po świecie gry. Teleportacja – umiejętność, która nie jest dostępna dla swojej postaci w grze. Ale z pomocą spavner można łatwo skorzystać z tej możliwości. Aby to zrobić, trzeba nacisnąć klawisz U, po czym pojawi się okno z trzech ramek. W każdym z nich trzeba będzie wprowadzić współrzędne X, Y i Z. Po potwierdzeniu lokalizację, twoja postać zostanie przeniesiony tam, gdzie można określić. Jest to bardzo przydatna funkcja, która pozwala podróżować w dowolnym miejscu na świecie. Dzięki czemu można znacznie skuteczniej w świecie „Stalker”, niezależnie od tego, czy grasz na przejściu, i po prostu chcą, aby ułatwić ten proces, lub utworzyć własną wersję wszechświata, dodając różne potwory, postacie i inne.

odkrycia

To czas na podsumowanie tego instrumentu do gry „Stalker: Ludzie halofity”. „OOP” -spavner – to, co powinno być na komputerze każdy fan „Stalker”, jak otwiera się program niemal nieograniczone możliwości. Oznacza to, że twoja postać w każdej chwili może dostać każdy rodzaj broni, całą zbroję, każda dostępna stworzyć grę monster jak również w każdej chwili przenieść się do każdego punktu w ogromnym świecie gry. To narzędzie pozwala na „bawić się w Boga”, nawet biorąc pod uwagę fakt, że bez spavner fashion Dodaj imponującą funkcjonalność, więc „galimatias” daje graczowi dużo bardziej imponujące swobodę działania niż w oryginalnej grze.

Jak już rozumiesz, to narzędzie jest bardzo łatwy do uzyskania, instalacji i obsłudze, dzięki czemu można zrobić już teraz, nie zwlekaj proces w późniejszym terminie. Po uzyskaniu dostępu do funkcjonalności spavner, od razu zdać sobie sprawę, że bez niej nie chcesz grać. Dlatego zaleca się, jako jeden z dostępnych wersji spavner najszybciej do pobrania na już mieć dostęp do pełnej funkcjonalności gry. Każdy gracz będzie szczęśliwy, że w ich własnej dyspozycji takiego programu, ale niestety, może być stosowane tylko w „Stalker”, a nie w każdej istniejącej grze.