567 Shares 1765 views

Lek „Barolo 20”: instrukcja obsługi, opis, skład i opinie

Współcześni ludzie są coraz częściej cierpią z powodu różnych chorób przewodu pokarmowego. Jest to spowodowane nie tylko do złego odżywiania, ale również z jakości spożywanego pokarmu, siedzący tryb życia i złego środowiska oraz z uwzględnieniem wszystkich rodzajów narkotyków.

wrzód żołądka lub zapalenie błony śluzowej żołądka dzisiaj nie dziwi. Ponadto, choroby te występują nie tylko u dorosłych i osób starszych, ale także małych dzieci. Dlatego wiele firm farmaceutycznych produkować różne leki, przyczyniając się do przywrócenia błony śluzowej żołądka i normalizacji przewodu pokarmowego jako całości.

Bardzo często w leczeniu takich stanów u pacjentów przepisany lek „Barolo”. Instrukcje, skład, używanie narkotyków zostanie opisane później.

Skład, opakowanie, opis i uwalnianiu

W jakiej formie taki lek jest produkowany jako „Barolo”? Streszczenie, opinie raport, który uważany lek jest sprzedawany w postaci niebieskich i białych kapsułek są pakowane w blistry i pakietów grubego papieru, odpowiednio.

Składnik aktywny leku działa sól sodową rabeprazolu. Jako dodatkowe składniki stosuje się NPS, talk, hipromelozę, gidrokeid sodu, węglan magnezu, makrogol, dwutlenek tytanu, kwas kopolimermetakrilovuyu, a także czerwone i czarne tlenki żelaza, i oczyszczoną wodę.

charakterystyki farmakologiczne

Jak narkotyk "Barolo 20" (kapsułka)? Instrukcja, opis leków wskazują, że narzędzie ma przeciwwydzielnicze i przeciwwrzodowe efekty.

Zgodnie ze stanem techniki, pod uwagę klassuantisekretorny leku jest lek, który nie wykazuje działanie antycholinergiczne. Ponadto, nie ma właściwości związane antagonistów receptorów histaminowych H2. Należy zauważyć, że „Barolo” (cena, opinie konsumentów zostaną przedstawione poniżej) hamuje wydzielanie kwasu żołądkowego. W wyniku tego stłumione żołądka H + i K + adenozintrifosfotazy znajdujący się na powierzchni wydzielniczej komórki ścienne.

Ponadto, lek jest uważany ingibitoromprotonovym pompy żołądka.

Działanie narzędzia powoduje zawiesiny końcowy etap wydzielania kwasu żołądkowego. Po otrzymaniu kapsułki, gromadzą i są protonowane i przekształcone do aktywnego sulfenamidem.

Efekt przeciwwydzielniczy leku zachodzi w ciągu 60 minut po jego podaniu doustnym. Należy również zauważyć, że pierwsza dawka leku prowadzi do efektu pojawienie sredneingibiruyuschego.

Kinetyka leku

Jakie są nieodłączne właściwości kinetyczne kapsułek „Barolo”? Instrukcje, opis leku poinformował, że lek ten charakteryzuje się biodostępność 50%.

Pobór pożywienia, szczególnie tłuszcz, hamuje absorpcję składnika aktywnego w średnio cztery godziny. Jednak jego efekt terapeutyczny, fakt ten nie ma istotnego wpływu.

Komunikat leku białek osocza wynosi 96%. Podczas metabolizmu utworzone składników, takich jak eteru i tioeteru. Mają znaczące działanie przeciwwydzielniczy.

Wydzielanie leku odbywa się głównie przez nerki.

świadectwo

Jakie choroby skutecznie leczy lek „Barolo 20”? Instrukcje użytkowania (cena leku nie jest bardzo wysoka) sugeruje, że to narzędzie działa dobrze, gdy:

  • refluks żołądkowo-przełykowy;
  • 12 porstnoy i wrzody żołądka;
  • Zespół Zollingera-Ellisona.

Trzeba też pamiętać, że lek ten jest często przepisywany do zwalczania Helicobacter pylori w połączeniu z leków przeciwbakteryjnych.

Przeciwwskazania

Czy są jakieś przeciwwskazania w leku „Barolo 20”? Instrukcje użytkowania raportach , że takie kapsułki w żadnym wypadku nie może być stosowany, gdy:

  • ciąża;
  • zwiększona wrażliwość na czynnik;
  • w wieku poniżej 15 lat;
  • karmienie piersią.

Lek „Barolo 20”: instrukcje użytkowania

Analogi tego narzędzia zostaną zaprezentowane na końcu.

Zgodnie z zaleceniami, obiekty są kapsułki przeznaczone do podawania doustnego. W różnych naruszeń wziąć je jeden po drugim. Czas trwania leczenia zależy wyłącznie lekarz.

W obecności choroby refluksowej lek użyciu kapsułkę przez 4-8 tygodni. Jeśli poprawa nie nastąpi, możliwe jest wyznaczenie ponownego leczenia.

Jako leczenie podtrzymujące dziennej dawki tego leku wynosi 10-20 mg.

Kiedy leczenie objawowe lek podaje się w ilości 10 mg raz dziennie przez 4 tygodnie.

W celu leczenia zespołu Zollingera-Ellisona „Barolo 20” zaleca się przyjmowanie dawki 60 mg (dzienna dawka początkowa). Według uznania lekarza określona ilość leku może być podzielona na dwa etapy.

Dzienna dawka leku leczenie przy 12 porstnoy wrzód wynosi 20 mg. W tym przypadku, lek należy przyjmować w ciągu miesiąca.

Często leczenie jest prowadzone przez narzędzie w ciągu roku. W tym przypadku maksymalna pojedyncza dawka leku nie powinna przekraczać 60-120 mg dziennie.

skutki uboczne

Jakie są skutki uboczne leku jest „Barolo 20”? Instrukcje użytkowania sugerują, że lek ten jest często przyczyną takich działań niepożądanych, takich jak bóle brzucha, nudności, zaparcia, wymioty, biegunka, wzdęcia, niestrawność i uczucie suchości w jamie ustnej.

Czasami podczas przyjmowania leku, pacjenci mają bóle głowy, zmęczenie, zawroty głowy, dreszcze, zaburzenia snu, depresja oddechowa, zmiany w temperaturze ciała, wysypki skórne, i więcej.

Objawy przedawkowania

Jakie są objawy po przedawkowaniu narkotyków „Barolo 20”? Instrukcje użytkowania stwierdza, że takie przypadki nie powstają. Jednak eksperci nie wykluczają możliwości powielania działań niepożądanych.

Gdy zabieg ten przeprowadza się w płukanie żołądka.

Interakcje z innymi lekami

Jakie są preparaty „Barolo 20” zabrania się połączyć kapsułek? Instrukcje użycia raportów rabeprazolu w stanie znacząco zmniejszyć wydzielanie kwasu solnego. Ma to wpływ na parametry kinetyczne leków, których wchłanianie zależy od kwaśności soku żołądkowego.

Stwierdzono również, że lek przedmiotem zmniejsza stężenie we krwi „ketokonazolu” i zwiększa ilość „Digoksyna”. W związku z tym, że jednoczesne stosowanie tych leków wymaga szczególnego nadzoru przez lekarza prowadzącego (jeśli to konieczne, dostosowanie dawki przeprowadzono).

Generalnie, w przypadku badanego leku charakterystycznie bardzo niskim interakcji z innymi lekami.

konkretne zalecenia

Przed powołaniem „Barolo” leku do leczenia różnych chorób przewodu pokarmowego, należy przeprowadzić badanie lekarskie pacjenta w celu wyeliminowania obecności swego raka. Wynika to z faktu, że przyjęcie środków może maskować objawy poważnej choroby.

Oglądane lek nie jest wskazany w okresie karmienia piersią, ponieważ nie ma informacji o jego penetrację substancji czynnej do mleka kobiecego.

W ciężkich zaburzeń w nerkach i wątrobie wymaga ostrożnego leki.

Lek „Barolo” nie wpływa negatywnie na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn innego niebezpiecznego pacjenta.

Kiedy zmiany występują na skórze lek należy odstawić.

Przechowywanie, trwałość i święta w aptekach

Lek „Barolo” zostaje wydany w aptekach bez recepty lekarza. Jednak, aby używać go bez konsultacji z lekarzem nie jest zalecane. W przeciwnym razie może to zaostrzyć i tak trudną sytuację pacjenta.

Za pożądane zawierają lek w ciemności, w miejscu niedostępnym dla dzieci i suchym miejscu, w którym temperatura jest niższa niż 26 stopni. przechowywanie kapsułek okres dwóch lat od daty produkcji. Pod koniec tego okresu, zażywanie narkotyków jest zabronione.

Koszt i podobne preparaty

Cena anty-wrzodowa leku wynosi około 215 rubli. W razie potrzeby może on być zastąpiony przez jednego z takich preparatów jak „Veloz”, „Rabimak” „pariet”, „Rabelok”, „rabeprazolu” „Rabizol”. Wymienione środki muszą wyznaczyć tylko doświadczony lekarz, na podstawie analiz danych i badania lekarskie.

Opinie konsumentów i lekarzy

Teraz wiesz, właściwości i cechy leku „Barolo 20”. Instrukcje i analogi narkotyków zostały również przedstawione powyżej.

Opinii na temat tego narzędzia można znaleźć wykonane inaczej. Większość pacjentów potwierdzają jego wysoką sprawność.

Specjaliści odkryli, że dla wielu leków, które zostały utworzone na podstawie rabeprazol, charakteryzujących się natychmiastowego działania. W tym przypadku nie ma potrzeby stosowania wysokich dawek leków lub zwiększyć częstotliwość jego pracy.

Należy również zauważyć, że lek „Barolo” różni się dość dobrze tolerowane. To skutecznie hamuje wydzielanie kwasu solnego.

Oglądane leki mogą być przypisane do niemal każdej choroby, która jest świadectwem jego stosowania. Na przykład, jest również pomaga w leczeniu refluksu. Jednak niektórzy pacjenci twierdzą, że inne leki o podobnych działaniach pomógł im nie zawsze.

W połączeniu z antybiotyków Takie kapsułki są często przepisywane do leczenia choroby wrzodowej. To daje bardzo pozytywne rezultaty.

Zbyt wielu ludzi z poczuciem „kwasowość” zaczną wybierać sobie na różne leki, aby ją leczyć. Dość często wykorzystywane do tych celów kapsułce „Barolo”. Niektórzy konsumenci twierdzą, że oznacza to znacznie poprawić ich stan. Mimo to nie pomogło innym pacjentom. Eksperci twierdzą, że powodem nieskuteczności leku polega na tym, że wspomniane nieprzyjemne odczucia związanego z całkowicie różnych zaburzeń w przewodzie pokarmowym, które wymagają odpowiedniej terapii. Dlatego ważne jest, aby natychmiast udać się do lekarza, który po tym, jak badanie lekarskie będzie dostarczać Państwu dokładną diagnozę i przepisać prawidłowego leczenia.