617 Shares 8579 views

Stankiewicz Sergey Borisovich: biografia, narodowość

Niedawno telewizja rosyjska często miga Siergiej Stankiewicz. Biografia, narodowość, a nawet tożsamość mężczyzny wielu ciekawych rzeczy. Kim on jest? Jak dostał się epicentrum życia społecznego? Dlatego przez długi czas o tym nie słyszał, a teraz imię na ustach? Odpowiedzi – w tym artykule.


Stankiewicz – figura naukowe

Sergey Stankiewicz urodził się 25 lutego 1954 w podmiejskiej Shchelkovo. Obywatelstwo miał naturalnie radziecki, a potem rosyjski. Ale na obywatelstwie jego powiedzenie, że rodzice Statkiewicz – Żydów polskiego pochodzenia.

W dzieciństwie chłopiec wykazywał zainteresowanie nauką i po szkole wstąpił do Instytutu Pedagogicznego w Moskwie, nazwany liderem światowego proletariatu. Jako przyszły zawód wybrał nauczanie historii.

Z powodzeniem ukończył Wydział Historii w 1977 roku, rozpoczął nauczanie Stankiewicz. Wykładał do studentów Instytutu Nafty i Gazu nazwany Gubkin, następnie objął stanowisko starszego badacza w Instytucie Historii Ogólnej Akademii Nauk, nie obronił rozprawę. Tematem prac nowoczesnej historii Stanów Zjednoczonych Ameryki został wybrany.

Stankiewicz Sergey Borisovich jest autorem ponad trzydziestu różnych artykułów. Co więcej, on napisał książkę na temat pracy magisterskiej. On również współautorem pracy „Nieformalne. Inicjatywa społeczna”, opublikowane w dziewięćdziesiątego roku.

Za znaczący wkład do rozwoju myśli politycznej w ZSRR Stankiewicza otrzymał nagrodę od American Center for International Leadership. Stało się to również w 90 th.

Początki działalności politycznej

W odniesieniu do działalności politycznej, to Stankevich Sergey rozpoczęła się w 1987 roku, że wstąpił w szeregi Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego. członek Komunistycznej Partii przebywał do 90.. Równolegle, od 88 th do 89 th, współpracował z Frontu w Moskwie, a nawet służył jako lidera tego ruchu. A w 1989 roku, Stankiewicz został wybrany do Rady Najwyższej, gdzie jest poseł reprezentował interesy mieszkańców dzielnicy Cheryomushki kapitału. Dane władza wygasła w 1992 roku.

Działania Sergei Borisovich polityczne w tym okresie charakteryzują się wysoką aktywnością, ponieważ, oprócz posła w słońcu, był także zastępca Rady Miejskiej w Moskwie od 90 th do 92 th. Stwierdził on również stanowisko pierwszego wiceprezesa. Mówią, że mógłby być przewodniczącym (większością głosów), ale z jakiegoś powodu był zmuszony zrezygnować z tego fotela panu Popov.

Jelcyn era

Nazwa bohatera tego artykułu jest zaznajomiony z tymi, którzy pamiętają erę Jelcyna. Po wejściu do ścisłej Siergiej Stankiewicz Boris środowisku i utrzymuje w wystarczająco wysokiej pozycji Jelcyna.

Z przyszłego prezydenta Rosji Stankiewicza poznałem w 1988 roku i został zniewolony przez „nowego lidera Format”, jak nazwał Borys. Historyk, zajmuje się badaniem społeczeństwa demokratycznego, uderzył fakt, że przedstawiciel nomenklatury partyjnej naszych oczach tworzy obraz blisko ludzi lidera: nie bez poczucia humoru, prosty, trochę gburowaty.

Podczas sierpnia 1991 przewrotu rokiem Stankevich Sergey Borisovich, oczywiście, był po stronie Jelcyna i dał mu pełnego poparcia. Kiedy było już po wszystkim, i Borys Jelcyn przejął jako prezydenta Federacji Rosyjskiej, poświęconym jego pierwszy asystent doradcy państwowej został mianowany odpowiedzialnym za kontakt z publicznego charakteru stowarzyszenia, a następnie stała się państwem doradcą politycznym, a od 1992 do 1993 roku pełnił funkcję doradcy Prezydencja, pomagając mu kontrolować sfera polityczna w kraju i sfera stosunków między grupami etnicznymi.

W 1993 ponownie wybrany do Stankiewicza, dopiero teraz w Dumie Państwowej, gdzie prowadził Partii Jedności i Accord.

głośne historie

W trakcie swojej kariery politycznej Stankevich Sergey wielokrotnie został pozwany za głośnych historie.

Na przykład, on zorganizował demontaż Dzierżyńskiego pomnika na Łubiance. I aparaturę eksmisji Komitetu Centralnego KPZR jego „gniazdo”, kierowanego przez rosyjsko-niemieckiej wymiany z tablicą pamiątkową Breżniewa na kawałku muru berlińskiego, i tak dalej. D.

W 92 th Stankevich pomagał trzymać festiwal „Plac Czerwony”, na których opera została przedstawiona. Przy jego pomocy (niektórzy mówią nawet o ciśnieniu), State Bank Rosji wydał kredytu na organizację tego wydarzenia. A kiedy to nie udało i pojawiło się dużo brzydkich informacji (od korupcji do defraudacji na dużą skalę środków publicznych), organizatorzy byli w doku.

emigracja

W 1995 roku Siergiej Stankiewicz, którego biografia przedtem prawie żadnych ostrych zakrętów, w obliczu wielkich trudności. Był oskarżony o korupcję, a Jelcyn, wpadł w niełaskę. Były ulubionym Prezesa czekał na nieuchronną aresztowania (autoryzacja została już wydana przez prokuratury w '96), ale do czasu musiał wraz z rodziną był za granicą. Najpierw mieszkał w Stanach Zjednoczonych, przed powrotem do Europy.

Jako tymczasowy ojczyzną Siergiej Stankiewicza, którego obywatelstwo jest związany z Polską, wybrał ten kraj.

Rosja ogłosiła, byłego zastępcę międzynarodowej liście poszukiwanych, został aresztowany i Polacy. Ale dać Rosjanie odmówili. Ponadto wybitnych osobistości życia publicznego Polski bronił Stankiewicza i otrzymał status uchodźcy politycznego.

po powrocie

Późną jesienią 1999 roku, wszystkie opłaty zostały wycofane z Stankiewicza, co dało polityka możliwość powrotu do domu.

Jednak takie działania polityczne gwałtowna, jak poprzednio, że nie podnieść więcej, i poszedł do biznesu. Pod jego prezydentura znalazły się takie giganty jak „EUROSERVICE”, „Baltimore” i „Agroinvestproekt”.

W 2000 roku Siergiej Borisovich czele partii „demokratycznej Rosji”. Rok później wstąpił do Rady Politycznej Unii Sił Prawicy. W 2011 roku został członkiem Ryzhkov „Wybór Rosji” ruch polityczny Rady.

Dziś Stankevich często bierze udział w różnych programach telewizyjnych, działając jako politsituatsii ekspertów w kraju i za granicą, a sam pozycjonowania jako przedstawiciel sił demokratycznych w Rosji. Jego twarz w ostatnich latach stało się jeszcze bardziej rozpoznawalny niż gdy był doradcą Prezesa Stankiewicza.