743 Shares 9532 views

Twórczy sposób gwiazdek: Dzhuli Bents

Dzhuli Bents – amerykańska aktorka znana z filmu i telewizji. Rozgłos przyniosła rolę Sarah Miller w filmie akcji „Rambo IV”. debiut aktorki w filmie odbyła się w 1990 roku w horrorze Dario Ardzhento „Oczy Szatana”. Teraz film z Dzhuli wygi jest popularna na całym świecie.


biografia

Julie urodziła się w 1972 roku w Pittsburgh (Pensylwania). Kiedy była bardzo młoda, jej rodzina przeniosła się do Murrysville. Matka Dzhuli Bents Dzhoan Mari zawodowo w łyżwiarstwie figurowym, a jego ojciec pracował jako chirurg.

W ciągu trzech lat, Julie, z naciskiem matki, zaczął jazda na łyżwach, a osiągnięty w sukcesach sportowych. W 1988 roku, Julie udział w łyżwiarstwie figurowym Juniorów, a wraz z jego partner David Schilling wziął 13 miejsce.

Starszy brat i siostra Julie także zaangażowana w łyżwiarstwie figurowym od dzieciństwa, nawet były mistrz USA w 1987 roku.

W 1986 roku, Julie otrzymał poważne obrażenia nóg i został zmuszony do opuszczenia sportu przez jakiś czas.

Zacząć działać karierę

Jako nastolatek, zdała sobie sprawę, że marzy o zostaniu aktorką. Gdy dziewczynka miała 15, nauczycielka aktorstwa, powiedział, że nigdy nie zostać aktorką, co Julie przekonaniem odpowiedział: „Udowodnię wam”

W 1989 roku, po ukończeniu jego łyżwiarz kariery, a po ukończeniu szkoły, Julia zaczęła brać udział w lokalnych produkcjach teatralnych. Jego pierwsza rola filmowa zagrała w roku – w horrorze „Oczy Szatana”, adaptacji Edgar Poe, Benz pojawił się w epizodycznej roli nastolatka Betty.

W 1991 roku aktorka aspirujących dostał rolę w serialu „Cześć kochanie, jestem w domu.” Benz odgrywały atrakcyjne, popularne, ale zepsute córkę bohaterów serii Miód i Lloyd Nielson. Seria nie zyskała dużą popularność po zakończeniu drugiego sezonu był zamknięty.

W 1993 roku aktorka przeniosła się do Los Angeles. Na pierwszy Julie został nakręcony głównie w epizodach. Występowała małą rolę w serialu „Married … with Children”, a następnie grał w komediach Bianca „Chłopiec poznaje świat”. W popularnej serii detektywistycznej „Diagnoza: morderstwo” aktorka pojawiła się również (epizod „Śmierć na cienkim lodzie”).

Dzhuli Bents odegrała w pięciu epizodów słynnego serialu młodzieżowym „Buffy – wampirów”, który grał Darla. „Anielski”, sequel do „Buffy”, aktorka również grał Darla i pojawił się we wszystkich pięciu sezonach serialu.

W 1998 roku aktorka otrzymała drugoplanową rolę w innym serialu – „Zapytaj Harriet”. Sitka nie był popularny w Stanach Zjednoczonych, ponieważ została zamknięta po pierwszym sezonie.

W 2000 Dzhuli Bents zagrała w horrorze „Szatana szkoła dla dziewcząt”, remake filmu o tej samej nazwie w 1973 roku. Wraz z Julie w filmie z udziałem Shannen Doherty i Deniel Kosgrouv.

W 2006 roku zagrała Layla, raka pacjenta Kobieta w odcinku „wiara” z serialu „Supernatural”. Cykl został ciepło przyjęty przez krytykę i nie traci popularność aż do teraz.

stanowiąc przełom

Pomimo faktu, że od 1990 roku, Dzhuli Bents odegrała w ponad 20 filmach i serialach telewizyjnych, jej rola była na ogół niewielka. W 2009 roku aktorka wykonano główną żeńską rolę w filmie akcji „Rambo IV” Sylvester Stallone. Można powiedzieć, że ten film przyniósł światową sławę Dzhuli Bents. Jej filmy po wydaniu „Rambo” duże zapotrzebowanie.

Kolejny znakomity projekt w filmografii aktorki – horror „Piła V”. Słynny aktor Scott Patterson grał w filmie agent Peter Strum, Elizabeth Russell wystąpiła Jill ciężarówek, jak również we wcześniejszych części serii, a rola Brit odszedł Dzhuli Bents. Filmografia aktorki uzupełniane bardzo udany film – piąta franczyzowej „piła” zebrał w kasie $ 113 miliona przy budżecie wynoszącym 11 mln.

Od 2006 do 2010 roku Benz zagrał rolę Rita Bennett w serialu „Dexter”, luźno oparty na Romanowów Dzheffa Lindsay. Prawdopodobnie jest to niemożliwe, aby znaleźć kogoś, kto nie słyszał o tej wystawie. Julie regularnie pojawiał się w pierwszych czterech sezonów „Dexter”. Wysoki poziom aktorstwa został oznaczony przez krytyków – Benz wygrał „Saturn” nagrodę dla najlepszej aktorki telewizyjnej.

Po wydaniu „Dexter” wzrosła popularność Dzhuli wygi. Filmy i seriale telewizyjne z jej udziałem zawsze miał powodzenie.

życie osobiste

W 1998 roku poślubił Julie słynny komik i aktor John Kassir. W 2007 roku rozwiodła się aktorów.

W 2011 roku został zaangażowany Dzhuli Bents z biznesmenem i producent Rich Orosco. W maju 2012 roku wzięli ślub.