410 Shares 7953 views

"Darsonval" twarz. Recenzje i sposoby użycia

Co to jest „Darsonval” i jak z nich korzystać, bo nie wiedzą wiele. Jednakże, urządzenie jest tak popytu, że jest otwarty nie tylko na sprzedaży zakładów opieki zdrowotnej, ale także do użytku domowego. „Darsonval” – urządzenie, które generuje wysokiej częstotliwości, natychmiast rozkładających prąd, charakteryzuje się małą mocą i dużo stresu. Jest on powszechnie stosowany jako środek fizykoterapii w medycynie i kosmetologii.

Darsonwalizacji wpływ na organizm człowieka

Nie będziemy zagłębiać się w mechanizmie samego urządzenia, dla nas ważniejsze niż jego stosowania i skuteczności. „Darsonval” ma pozytywny wpływ na:

 • gruczoły łojowe skóry – reguluje produkcję sebum;
 • odżywianie skóry – pobudza krążenie krwi;
 • Bakteryjne skład skóry – zabija zarazki;
 • Zdolność regeneracyjna – wspomaga szybkie gojenie ran, blizn resorpcji;
 • receptory w skórze – znoszenia bólu;
 • Metabolizm – zmniejsza obrzęki.

Zakres zastosowania

Ze względu na swoje doskonałe właściwości „Darsonval” jest stosowany w profilaktyce i leczeniu chorób:

 • skóry (trądzik, edukacja zapalny, trądzik różowaty, trądzik, trądzik różowaty, trądzik różowaty, obrzęki, wiotkość i in.);
 • włosy i skórę głowy (łupież, zwiększona tłustości, wypadanie włosów, etc ..);
 • W czasie ciąży obrzęk stóp;
 • Niektóre zaburzenia neurologiczne (nerwic, depresja);
 • choroby towarzyszą skurcze lub zwężenie naczyń krwionośnych (nadciśnienie, choroba niedokrwienna serca).

Jest on stosowany coraz częściej „Darsonval” sprzężenie zwrotne twarzy w tym zakresie, w przeważającej części pozytywny. To pomaga utrzymać młodzieńczy spryt skóry, poprawia stan włosów, czyniąc je bardziej gęsta.

Przeciwwskazania

 1. Darsonwalizacji nie jest zalecany dla osób, które mają nadmiar włosów na ciele i twarzy, jak wpływ urządzeniu stymuluje ich wzrost.
 2. zaburzenia hormonalne.
 3. Padaczka.
 4. Gruźlica.
 5. Nowotwory złośliwe.

dozowanie

Istnieją różne typy urządzeń i załączników do nich, każdy ma swoje własne cechy w aplikacji.

Istnieją 2 rodzaje efektów na skórze:

 • PIN: urządzenie styka się ze skórą (taka metoda jest stosowana tylko w przypadku braku chorób skóry, co powoduje szczególne wstępnie talk lub krem);
 • bezstykowych: końcówka prowadzone w pobliżu skóry w odległości 5 mm.

Wpływ na różnych obszarach ciała zmienia się w czasie. W zastosowanie „Darsonval” zwrotne twarzy wskazują, że tylko 10 minut po zabiegu. Na długości włosów i ciała zwiększa się do 30 minut. Zaleca się, aby 10-15 sesjach.

Masaż „darsonval” skóry odbywa się w ruchu kołowego wzdłuż linii masażu. Jeśli trzeba zastosować krem odżywczy lub terapeutyczny wpływ urządzenia będzie bardzo przydatna. Promuje ona głębszą penetrację składników kremu w skórę, zwiększając jej efekt. Ponadto skuteczne „Darsonval” twarz. Recenzje dziewcząt mówić o dodatniej dynamiki okresowej zmiany prądu (mniej-więcej).

Darsonwalizacji w domu

Najlepszym rozwiązaniem – kupić maszynę do użytku domowego, do prowadzenia kursów darsonwalizacji w dowolnym momencie. W ten sposób możliwe jest wsparcie młodzieży przez długi czas, przy użyciu „Darsonval” twarz. Opinie na temat korzystania z urządzenia w domu, pokazują, że jest to o wiele wygodniejsze, bezpieczniejsze niż w gabinecie lekarskim, nie ma potrzeby, aby uruchomić do szpitala wykluczyć omijając sesję, a tym samym zwiększa efektywność zabiegów.