818 Shares 4259 views

Mleko i soda pomoże nam

Soda Od dawna wiadomo, do ludzi, jest on powszechnie stosowany w codziennym życiu i przemysłu. Ze względu na jego dostępność i wyjątkowości jest znany pracownikom branży nie tylko żywności; o wspaniałych właściwościach leczniczych tego produktu jest znana od czasów starożytnych, a także medycyny. Oficjalna medycyna, niestety, nie są jeszcze wystarczająco zbadane właściwości lecznicze tego produktu; Jednocześnie wiemy, że soda jest jednym z głównych składników w naszej krwi.


Przyjmuje się, że obecność wodorowęglanu sodu w osoczu krwi i limfoplazme jest źródłem energii dla ponownego ładowania limfocytów, i z kolei wspierać system immunologiczny. Wiadomo, że z chemii sodę związek wodorowęglanu sodu anionów węglanowych, z kationami korektę równowagi kwasowo-zasadowej rozpoczyna się po podaniu tego związku. Ciężka choroba zwykle towarzyszy zakwaszeniu ciała (mleczanowa) i zmniejsza żywotność całego organizmu.

Soda skutecznie zwalcza zakwaszenie ciała, to jest w stanie zwiększyć rezerwy alkalicznych ciała, która pozwala z kolei aktywują procesy biochemiczne (rozbrojenie trucizny, synteza białek, itp.); Stosując gorące mleko z sodą, możemy przyczynić się do powstawania w jelitach zasadowych aminokwasów, który jest o wiele łatwiej dostać się do krwi i tworzenia rezerw alkalicznych ciała. Roerich EI (Rosyjski filozof i pisarz) – autor nauk „Living Ethics” – na rzecz promocji i ochrony zdrowia radzi używać sody. To jest jej opinia zostanie zapisany z poważnych chorób, w tym raka.

nikt nie mówi w naszych czasach, że soda jest panaceum na wszystkie choroby, ale nie jest to opinia Amerykanów z 30-tych ubiegłego wieku, gdy soda próbowali leczyć niemal wszystkie choroby. Dziś w medycynie ludowej i tradycyjnej, istnieje wiele chorób, które są leczone z użyciem tej substancji. Jest ona skuteczna w przypadku zatrucia alkoholem etylowym i mentol, fluoru, ołowiu, rtęci, jod, fosfor, itp białego Do zwalczania robaków, owsiki i glisty powodzeniem stosować lewatywy z sodą, jak tych organizmów szkodliwych dla nas nie są w stanie żyć w środowisku zasadowym.

Soda jest bardzo dobra w leczeniu stawów, kręgosłupa (rwa kulszowa, reumatyzm, osteochondroza, itd.). W leczeniu przeziębień, ona – jeden z głównych składników do zwalczania infekcji. W ubiegłym wieku w swoim nauczaniu Roerich doradzić dając dzieciom gorące mleko z sody kaszlu z przeziębienia.

Dobra pomoc ciepłe mleko z miodem i sodą. W tym przypadku sody można dodawać bezpośrednio do gorącego mleka i miodu zjeść trochę cukru, to zachować właściwości lecznicze miodu. Do płukania gardła może być stosowany zestaw szałwia lub roztworu sody rumianku lub jego sól. Wszystko to w połączeniu przyczynia się do odzysku.

W leczeniu zapalenia oskrzeli wymaga leki przeciwgorączkowe i usunięcie śluzu napój z gorącego mleka z sodą lub wody mineralnej z mleka. W takiej chorobie i pomaga wdychania roztworem sody lub infuzji ziół leczniczych.

Narzędziem niezbędnym do leczenia zapalenia gardła i krtani ciepły mleko z sodą lub gorącego mleka z Borjomi. W przypadku korzystania z tej mieszaniny, dobrze skrapla śluzu nagromadzone w krtani. Dobre i skuteczne w leczeniu zaparć gorącego mleka z napojem.

Badania na Uniwersytecie w Homlu, potwierdził, że soda oczyszczona neutralizuje kwas w żołądku, ale to nie wpływa na błony śluzowe.

W tym samym czasie, to nie zwalnia i nie podniecony funkcję kislotovydeleniya. Z tego można wywnioskować, że soda może być stosowany dla każdego kwaśności soku żołądkowego, w tym zmniejszona. W ostatnich latach medycyna miała wiele rozwojowych związanych z korzystaniem z sody oczyszczonej. Jest on stosowany w leczeniu raka, narkomania, palenie tytoniu i nadużywanie substancji, z powodzeniem stosowany do usuwania metali ciężkich, radionuklidów. Roztwór sody zachowanie odkażania środków chemicznych, w tym walce.