248 Shares 5983 views

Jak nagrać dźwięk z komputera. Przegląd programu

Wszyscy jesteśmy tak przyzwyczajeni do nowoczesnych technologii, nawet już nie wyobrażam sobie życia bez niej. Każdy z nas ma telefon, aparat fotograficzny, komputer, itd. Dzień po dniu nazywamy gdzieś, coś do robienia zdjęć, pisać i strzelać. I to jest bardzo dobre, bo to miło po pewnym czasie, aby spojrzeć na swoich zdjęć i filmów, które przedstawione naszą rodzinę. Wielu z nas lubi, aby ścieżek audio. Na przykład, niektórzy piszą swoje małe dzieci jak oni recytują wiersze, inni uwielbiają rozkoszować ukochanych piosenek w jego wydajności. Tak często pojawia się pytanie: w jaki sposób nagrać dźwięk z komputera, więc było mi? Teraz dowiemy się, jak stworzyć dobrą ścieżek audio z pomocą niektórych programów.

Jak nagrać dźwięk z komputera?

Aby wykonać nagranie głosowe, będziemy potrzebować mikrofonu i specjalny program. Aby rozpocząć, należy zastosować standardowe narzędzie, to na każdym komputerze, jak instalowany wraz z systemem operacyjnym.

  1. Otwórz menu „Start”, a następnie „Wszystkie programy”, wybierz „Akcesoria” i kliknij w wierszu „Rejestrator dźwięku”.
  2. Kliknij „Start Recording” i mówić do mikrofonu, który byłby pisemnej.
  3. Po zakończeniu mowy, powinna być zachowana. Aby to zrobić, kliknij przycisk "Stop Recording".
  4. W oknie, które się pojawi, nazwij plik i kliknij przycisk „Zapisz”.

nagrywanie głosu jest obecnie możliwe, aby słuchać, nagrać na płytę lub wysłać do znajomych poprzez e-mail. Wystarczy pamiętać! Nagranie zostanie zapisane w formacie WMA, i to zazwyczaj nie jest wszystkie dramaty graczy. Dlatego lepiej jest od razu konwertować je do formatu MP3. Cóż, teraz wiesz jak nagrać dźwięk z komputera za pomocą standardowych programów systemu Windows. Ale, niestety, tory zaczęły pomocą tego narzędzia, już nie może być edytowany. Dla lepszego nagrania lepiej jest korzystać z innych programów. Na przykład, UV SoundRecorder, Audacity etc.

nagrywanie dźwięku „Skype”

Ludzie na całym świecie korzystać ze Skype na kilka rzeczy: komunikowanie się z rodziną, przyjaciółmi i bliskimi, do zdalnego monitorowania działań i konferencji biznesowych. I często istnieje potrzeba, aby nagrać rozmowę. Zwłaszcza, gdy chodzi o pracę. Jak nagrać dźwięk z komputera z mikrofonem, już wiemy. Pozostaje dowiedzieć się, jak to zrobić w programie Skype. Aby to zrobić, trzeba zainstalować dodatkowe narzędzia Skype Recorder 2.2. W Internecie jest wolny. W związku z tym trudności z instalacji nie będzie miał. Pozostaje tylko go uruchomić przed rozpoczęciem rozmowy w Skype. Nagrywanie rozpocznie się automatycznie, jak tylko skontaktować się z kimś. Jest on przechowywany na dysku twardym w określonym z góry formacie.

Nagrywanie dźwięku z karty dźwiękowej

Na pewno przynajmniej raz w życiu nie było sytuacji, kiedy naprawdę lubiłem muzykę każdej grze lub chłodnym głosem czegoś? A może lubisz słuchać różnych stacji radiowych w Internecie? Teraz będzie łatwo mógł zapisać swoją ulubioną melodię za pomocą programu Total Recorder. Z tego narzędzia można przechwycić dźwięk z dowolnego źródła. Ponadto, jakość nagrania będzie na wysokości – jeden do jednego z oryginałem!

Jak widać, programy do nagrywania dźwięku dużej ilości, a każdy ma swoje własne cechy. Więc jeśli dbasz o jakość toru audio, a następnie spojrzeć na lepsze narzędzia Audacity. Cóż, jeśli chcesz stworzyć prosty zapis amatorskie, można użyć zwykły standard i program, który jest już zainstalowany na komputerze.