882 Shares 8249 views

Lek Enterosgel: recenzje

Sorbenty są środkami, które pomagają usunąć substancje szkodliwe z organizmu. Dziś ich widmo jest szerokie, są one zalecane dla różnych chorób i są doskonałymi asystentami w leczeniu zatrucia. Chciałbym porozmawiać o jednym z sorbentów o nazwie "Enterosgel", którego recenzje można znaleźć w prasie i Internecie.

Opis preparatu "Enterosgel"

Substancją czynną leku jest polihydrat poli (metylosilikonu). Posiada strukturę porowatą w postaci matrycy zdolnej do zatrzymywania szkodliwych substancji, toksyn, produktów metabolicznych, trucizn, alergenów pokarmowych i ich usuwania. Taka "gąbka" ma charakter organiczny i działa wybiórczo. Oznacza to, że nie wchłania się witamin i pierwiastków śladowych, a nie wpływa na aktywność motoryczną jelit. Polihydrat poli (metylosilikonu) nie jest w stanie przeniknąć do krwi i gromadzić się w ciele. Lek jest wytwarzany w postaci żelu lub pasty.

Lek jest przepisywany na wiele patologii, takich jak zatrucia, zatrucia (przewlekłe lub ostre), a także infekcje jelitowe (dyspergacja, salmonella, biegunka nieznanego pochodzenia itp.), Choroby zakaźne i ropne wraz z odurzeniem. Dobra pomoc żel "Enterosgel" (recenzje na ten temat są często spotykane) z jedzeniem i alergiami leczniczymi, wirusowym zapaleniem wątroby i niewydolnością nerek.

Może być także stosowany jako środek zapobiegawczy dla pracowników szkodliwych przedsięwzięć mających kontakt z arsenem, ołowiem, rtęcią, produktami naftowymi i solami metali ciężkich.

Lek "Enterosgel", recenzje

Większość ludzi, którzy używali tego leku, byli zadowoleni z wyniku. Mężczyźni mówią, że to świetna pomoc w przypadku zatrucia alkoholem, a jeśli wziąć je po burzliwym przyjęciu, następnego ranka nie musisz się martwić o syndrom kaca.

Nastolatki mówią, że narkotyki "Enterosgel" opinie zasługują na najlepsze. Pomaga im pozbyć się wyprysków i ropnych zmian skórnych.

Lek był stosowany przez lekarzy w leczeniu łuszczycy, lekarstwa, reumatoidalnego zapalenia stawów, a nawet onkologii.

Mumie używają "Enterosgel" dla dzieci. Ich odpowiedzi są pełne nie tylko entuzjastycznych słów, ale również dzięki, ponieważ nie każdy lek może być stosowany we wczesnym wieku. Żel może być rozcieńczony wodą iw tym kształcie podawanym małym dzieciom.

Zaletą żelu i pasty jest to, że są one bezpieczne i mogą być połączone z praktycznie wszystkimi substancjami leczniczymi, w tym antybiotykami.

Oczywiście niektórzy ludzie opuścili negatywne recenzje na temat Enterosgel, ale nie ma ich tak wiele. Niedobór, rozważają rozwój zaparowania na tle leku. Efekt ten jest obecny w żelu, ale nie jest tak straszne, jeśli w trakcie leczenia zmienia dietę i dodaje do błonnika (owoce i warzywa).

Ponadto, ci, którzy leczą trądzik (ropiące zmiany skórne), zauważ, że w pierwszych dniach na tle trądziku żel może stać się bardziej. Jak zapewnią lekarze, jest to normalne i wkrótce wszystko minie.

Jak stosować i przechowywać lek Enterosgel?

Przyjmuje się doustnie przed posiłkiem 3 razy dziennie w zależności od wieku. W przypadku poważnego zatrucia ilość żelu może być zwiększona o 2 razy, ponieważ nie można jej przedawkować.

Przebieg leczenia zależy od konkretnej choroby i może trwać od kilku dni do 2-3 tygodni.

Przygotowanie "pasta z firmy Enterosgel", której recenzje zasługują na taką samą uwagę jak żel, wymaga odpowiednich warunków przechowywania, które polegają na utrzymaniu go w temperaturze pokojowej. Nie stosować żelu i pasty w niskich temperaturach. Po zamrożeniu substancja zasadnicza traci właściwości sorpcyjne (wiążące), odwracając się od żelu do płynu, po czym nie można go użyć.