578 Shares 6889 views

Dieta dla pleśniawki – sposób na szybkie uzdrowienie

Drożdżyca lub kandydoza – jest jedną z najbardziej irytujących chorób kobiecych. Nawet po udanym leczeniu, nikt nie może zagwarantować, że nieprzyjemne objawy nie wrócić.


Jeśli masz do czynienia z tym choroby, kandydozy, konieczne jest, aby zrozumieć, że dla skutecznego leczenia samego leku nie jest wystarczające. Najprawdopodobniej lekarz ostrzega, że trzeba będzie zrezygnować z noszenia bielizny syntetycznej i klapkami używane tylko na specjalne okazje, nie nosić je cały czas. W celu zapobiegania nawrotom pleśniawki polecacie do wzmocnienia układu odpornościowego i zapobiec hipotermii. A jednak, o dziwo, jest to konieczne, aby zmienić swoją dietę, aby zapobiec infekcji drożdży.

Fakt, że grzyby, które powodują chorobę, są obecne w organizmie praktycznie każdego człowieka. Ale jeśli warunki są niekorzystne dla ich rozwoju, nie powodują ich „mistrz” najmniejszej troski. Ale jeśli nie ma odpowiedniego środowiska, grzyby zaczynają się rozmnażać, powodując pleśniawki. I nie ostatnia rola w tworzeniu korzystnego (lub odwrotnie), niszczącej środowisko dla grzybów grających naszą dietę. Dlatego odpowiednio dobrana dieta dla pleśniawki – to jedna z rzeczy, które przynoszą ulgę od nieprzyjemnych objawów.

Co więcej, ta dieta jest nie tylko terapeutyczny, ale również środek zapobiegawczy, dlatego zaleca się przestrzegania tych kobiet, które doświadczają nawracające kandydozy.

Jakie produkty powinny obejmować dietę pleśniawki? Jest to bardzo przydatne w celu włączenia w menu żywności, która ma działanie przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne. Mistrz i produkty w tym zakresie jest czosnek. Naukowcy udowodnili, że ekstrakt z czosnku jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów promowania zaprzestania wzrostu grzybów. Dlatego też, jeśli jesteś na podsłuchu z drożdżami, konieczne jest włączenie tego zdrowego warzywa w swoim menu.

Ponadto dieta dla pleśniawki wymaga użycia produktów, takich jak żurawiny i cytryny. Bardzo przydatne świeże marchwi i sok z marchwi, ale nie z opakowania, i świeżo przygotowany. Nie należy zapominać, a taki przydatny produkt, takich jak wodorosty, korzystanie z niego w żywności przyczynia się do zmniejszenia intensywności wzrostu grzybów.

A w ogóle, jakieś warzywa (surowe lub gotowane na parze) są bardzo użyteczne w zapobieganiu pleśniawki. Nie boli i przyprawy – liście laurowe, pąki goździki, cynamon. Produkty te nie tylko sprawiają, że danie bardziej pachnące, ale również pomaga w tworzeniu niekorzystne środowisko dla grzybów.

Kolejnym produktem, bez których nie jest dieta dla pleśniawki jest jogurt. Zawarte w fermentowanych napojów mlecznych , probiotyki pomaga normalizować mikroflorę jelit, w tym środowisku, grzybów nie mogą przeżyć. Wystarczy pamiętać, że jogurt lub kefir powinny być pikantne i zawierają żywe kultury, czyli produkty te mają krótki okres przydatności do spożycia. Wysterylizowany jogurt zawiera probiotyki nie, ale w dużych ilościach zawiera cukru, tak aby produkty mleczne takie nie przyniesie korzyści.

Teraz pomówmy o tych produktach, że „kocha” pleśniawki. Dieta w tej chorobie wyklucza, przede wszystkim cukru i słodyczy. Ponieważ grzyby powodujące kandydozę, to drożdże, które jest, jak każde drożdże, są one aktywnie pomnożenie w słodkim otoczeniu.

Więc trzeba wyeliminować cukier, ciastka, napoje bezalkoholowe, w tym sok z opakowania. Podczas leczenia pleśniawki i powinien powstrzymać się od korzystania z bardzo słodkich owoców, takich jak winogrona i arbuzy. Ale po udanym leczeniu tych owoców może zostać zwrócony do diety. Ale jeść słodycze muszą ograniczyć czas, zwłaszcza dla tych kobiet, które mają drożdże często się powtarza.

Ponadto, prawidłowe odżywianie dla pleśniawki celu ograniczenie produktów zawierających drożdże. Należy unikać stosowania potraw grzybowych. W ogóle, to jest konieczne, aby ograniczyć wszelkie rafinowanych pokarmów , takich jak biały ryż. Fakt, że podobny pokarmu powoduje wzrost poziomu glukozy we krwi, to znaczy tworzy korzystne dla drożdży medium. Okres leczenia jest konieczne, aby całkowicie wyeliminować napojów alkoholowych, w tym piwa.