722 Shares 8184 views

Jak przejść do „Rutorg”, jeśli strona jest niedostępna? Rozwiązać problem z portalem zamkiem

Dziś Internet jest udostępniany przez miliony gigabajtów treści na codzień. Użytkownicy wysyłać i pobierać teksty, muzyka, filmy, oprogramowanie i inne materiały, które są następnie wykorzystywane w różnych celach. Niektóre z tych treści jest rozpowszechniany legalnie za darmo lub za dodatkową opłatą, a niektóre – nielegalnie używając pirackie kanały. W odniesieniu do tego ostatniego, przez nich, o wiele więcej materiału. Dla osiągnięcia tych celów są liczne trackery torrent pozwalają rozpowszechniać pliki w celu zapewnienia, że mogą pobrać innych użytkowników.


Jeden z największych postsowieckim jest tracker Rutor.org. Jego popularność jest tak, że miliony ludzi szukają na codzień, jak udać się do „Rutorg” (jest to określane jako zasób w Internecie kuli). Celem wizyty zasobu jest znaleźć i pobrać, a także publikację pliku. Warto zauważyć, że istnieje duża szansa, że można łatwo znaleźć konkretnego programu, muzykę lub film.

Problem z dostępem do trackera torrentów

Te zalety, że nowoczesne torrenta trackery (odnosząc się do ogromnej bazy danych o zawartości wolnego, który ma miliony plików), nakładają się próby różnych krajach, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się materiału pirat (skradzione), które są przede wszystkim określonymi na takich stronach. Musisz zrozumieć, że jeśli pójdziesz do „Rutorg”, będzie natknąć nielegalnie nakręcony i wyprodukowany na jaw różne sposoby zwodnicze treści – «kryaknut” programów do kopiowania filmów i nagrań dźwiękowych z powietrza, i tak dalej. W związku z tym użytkownik, który otrzymuje to wszystko za darmo, musi być jakiś rodzaj żalu o to, że on lubi owoce cudzej pracy bez płacenia za nią.

Z drugiej strony, niezależnie od strony moralnej, mamy prawnych i technicznych, które współdziałają w celu zapobiegania użytkowników Internetu na trackerów torrentowych i pobierz czego chcą bezoplatnoy. W tej interakcji składa się z kilku obszarów.

Na przykład, wyszukiwarki zablokować wyniki wyszukiwania na stronach piratów i usunąć je z emisji; Usługodawcy internetowi w podsieci poziomie bliskim dostępem do ważnych zasobów „khaljavnogo” treści; nazwę domeny rejestratorów tego hosta nielegalnych stron, zamknąć je, usuwając delegata. Techniki są rzeczywiście sporo, a wszystkie one działają razem, może spowodować poważny cios dziedzinie skradzionych treści.

Dlaczego „Rutorg” nie otwiera?

Tylko w przypadku, gdy przeglądarka z jakiegoś powodu nie otwiera Rutor.org, właśnie wchodzi w zakres środków, dzięki którym walka z piractwem. Mówiąc najprościej, oznacza to, że operator zablokował zasób aktywne i nie można do niego dostęp, a zatem free download film lub muzykę. Zaprojektowałem to urządzenie, które użytkownik zobaczy komunikat o błędzie i nie wiedząc, jak iść na „Rutorg” pozostawia usługę.

Na poziomie technicznym, a wszystko odbywa się po prostu – adres tracker jest wpisana na listę tych, którzy nie mogą zobaczyć gościa.

Szukaj rozwiązywanie problemów

Jeśli mechanizm blokujący „Rutorga” (jak zresztą każda inna strona pirat) działa w ten sposób (blokowanie zasobów na IP oraz nazwy domeny), aby ominąć zabezpieczenie jest dość prosta. Zaloguj się do serwisu, jak to możliwe, ukrywając ostateczny cel. Można to zrobić za pośrednictwem jednego z wielu usług, które szyfrują dane, które przychodzi do was z sieci. Takie programy nazywane są narzędzia oparte na technologii VPN, one istnieją jako wolne i handlu. Były to produkt o nazwie Hola: opinie użytkowników, którzy poszukiwali odpowiedzi sobie na pytanie, jak udać się do „Rutorg” pokazać swoją skuteczność.

Znaleźć alternatywę do „Rutorgu”

Aby pracować z VPN-klient będzie musiał pobrać i zainstalować go na komputerze. Jeśli, powiedzmy, dla ciebie to pewne trudności, możemy pójść w drugą stronę i starają się znaleźć alternatywę Rutor.org.

Na szczęście dzisiaj torrekt trackerów, które mają własną bazę plików, dużo. Swing jedną lub inny materiał może być na dowolny z nich praktycznie bez żadnych kosztów. W tym przypadku, twoje listy dostawcy nie mogą być wszystkie trackery – niektóre mniej popularne zasoby tam nie zostaną wymienione, co oznacza, że będzie można je odwiedzić.

Znalezienie alternatywy dla ulubionego trackera, jeśli nie wiesz, jak przejść do „Rutorg” może znajdować się na różnych forach torrentowych. Jest zwykle publikują adresy usług i katalogów z lustrami, z którego można pobrać masowo treści.

moralność bit

Wreszcie w tym artykule chciałbym również zajmują niewiele miejsca, a wspomnieć niebezpieczeństwa trackerów torrentowych i piractwa w ogóle.

Nie jest tajemnicą, że każdy produkt – książki, muzyka, film lub oprogramowanie – opracowane przez składki, które sprawiają użytkownikom. Jeśli tak się nie stanie, a zawartość trafia w swobodnym dostępem przez tropicieli, bez potrącenia autor nie otrzyma, a co za tym idzie, nie ma motywacji do kontynuowania zrobić.

Mamy ogromną prośbę: zanim będziesz szukać odpowiedzi na pytanie „Rutorg” dlaczego nie działa, pomyśl o tym.