145 Shares 2299 views

Pieczone bakłażany z mielonej wołowiny i wątroby

Pieczony bakłażan z mięsem mielonym – uniwersalny bogate danie, które pomogą Ci nakarmić całą rodzinę, bez stosowania nadmiernej siły. Istnieje kilka opcji do przygotowania tego dania. Napełniacz może być stosowany z różnymi rodzajami mięsa lub odpadów. Należy zwrócić uwagę na wstępnej obróbki tych warzyw.


Pieczone bakłażany z mielonego wątroby

Jest bardzo smaczne i dietetyczne. Aby przygotować wątroby nadzieniem wątroby może przejść przez maszynkę do mięsa w jego postaci surowej. Ale uczyni to suchawy. Lepsze pre-fry duże kawałki wątroby na maśle z cebulką. W celu przyspieszenia procesu przygotowywania i dietetycznego posiłku wątroby piec w piecu (wraz z warzyw), a dopiero potem skręt, dając homogeniczną masę. trzeba będzie młynek lub miksera.

Konieczne jest, aby wziąć kilka oberżyny (około czterystu gramów), 700 gram mięsa wieprzowego, wołowego lub wątroby kurczaka, dwie żarówki warzyw i 100 g masła. To idzie dobrze z tego dania świeżo zmielony biały pieprz.

Młoda gospodyni może zapytać: „Jak gotować zapiekankę z bakłażana z wątrobą, tak, że warzywa nie były gorzkie?” Najpierw trzeba obrać i pokroić, a następnie pozostawić na dwadzieścia minut. Pomoże to usunąć gorycz. Należy to zrobić tylko wtedy, gdy warzywa rosły na ziemi. bakłażan cieplarnianych zawierają żadnej goryczy.

Należy również oczyścić czosnek, cebula, papryka (współczynnik, który należy wziąć pod uwagę tych warzyw nie są ważne – być kierowany przez gustu). Cut (oprócz czosnku) w duże kawałki. Posiekane wątroby i warzywa wprowadza się do naczynia, umieścić w piecu podgrzany do 230 ° C na górę posypki z olejem roślinnym.

Danie powinno pozostawać w piekarniku przez około 25 minut. Gdzieś w połowie gotowania, pieczenia należy wyjąć z piekarnika i dobrze wymieszać wątrobę z warzywami. Po danie sterowania czasowego, ostudzić, po czym mielone, dodając 100 gramów zimno, pokrojone kawałki masła. Będzie lepka masa, to jest konieczne, aby przesunąć do pojemnika dobrze wymieszać widelcem zbitą i wprowadzane do odpocząć przez kilka godzin. Danie jest gotowe.

Pieczony bakłażan z mielonej wołowiny

To danie może służyć jako doskonały obiad dla całej rodziny, to jest ogromny plus w tym, że można eksperymentować dodając różne warzywa. Farsz najlepiej jest podjąć wołowiny lub mieszany. Można go również stosować do mielenia mięsa kurczaka (a nie tylko jednej piersi, mięsa, kurczak). Ponadto podnosi nastrój doskonale – gotowane zapiekankę z bakłażana (ze zdjęciami możemy mieć pewność, że danie jest bardzo estetyczny wygląd) cieszy oko i pobudza apetyt. W tym pikantne jedzenie jest bardzo dobrze nadaje się prosty makaron gotowany lub sałatki ze świeżych warzyw. Aby oryginalne notatki podjęcia ostrych odmian sera. Na przykład, ser cheddar. Wymowa pikantny smak jest bardzo właściwe. Pieczony bakłażan z mięsem mielonym idzie dobrze również z dużą ilością przypraw. Na przykład, z pieprzem. Dojazd do przygotowania.

Smażone cebuli i czosnku, miesza się z surowego mięsa (800 g). Następnie posypać pieprzem i oregano. Trochę smażone. Bakłażan, pokroić w plastry, brązowym na patelni. Umieść warstwy w naczyniu do pieczenia i mielone warzywa, wlać ser. Piec przez dwadzieścia pięć minut.

Makaron z indykiem. recepty
316 shares 6216 views
766 shares 2110 views