682 Shares 9852 views

Co przebijanie salony w Petersburgu zrobi?

Co salony dni przebijające są coraz bardziej. Powód jest prosty: nowa kultura, nowe trendy i preferencje. To nie jest wyjątkiem od tej reguły i Petersburgu: salony, piercing jest zrobione, nie ma w tym mieście bardzo często, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę fakt, że w stolicy północnej jest znacznie bardziej nieformalny niż w samej Moskwie. Więc gdzie jest osoba może ozdobić swoje ciało?

Podziemny Salony kosmetyczne!

Zacznijmy od tego, że piękno Petersburgu zapewniają również piercing, ale to nie jest najlepszy wybór. Choć specyfika nakłucia nie jest bardzo różne, wykwalifikowani mistrzowie przebijające mają doświadczenie nie tylko w samej procedury, ale również do dekoracji opieki, podczas gdy ci, którzy są zaangażowani w tej wewnętrznej, często praktycznie nic nie wiadomo na temat cech piercing.

Najbardziej typowym przykładem – przebicie chrząstki, w którym kabina jest zwykle używany do broni. I żaden z „mistrzów” nie myśleć o tym, że cios pistolet miażdży chrząstki, powodując te dodatkową traumę. Dlatego, jeśli to możliwe, lepiej zatrzymać dla wykwalifikowanego salonu tatuażu, gdzie kreator pewno wiedzą, co robią.

salon kosmetyczny "Exclusive"

Kontynuując mówić o salonach kosmetycznych, warto zauważyć, że często uniknąć trudnych nakłuć, oferując jedynie podstawowe płatki uszu piercing pępek i brwi czasami dodaje więcej i zdolność do nakłucia nos. Na przykład, „Exclusive” salon kosmetyczny, który znajduje się na Esenina i powstań ulicznych, oferuje nie tylko zrobić sobie gumę, ale także kupić biżuterię dla niego.

Należy zauważyć, że zakup biżuterii w salonie kosmetycznym, a nie w specjalistycznym sklepie lub salonie tatuażu, bardzo niebezpieczne – nikt nie wie, co to jest wykonane, a nawet w osławionej stalowego korpusu medycznego mogą różnie reagować. Wracając do kabiny, chciałbym powiedzieć, że opinie klientów o nakłuciu w „ekskluzywny” nie została znaleziona, chociaż opinia pozostałych usług świadczonych tutaj są w większości pozytywne.

Przeciwko salonach, ale dla mistrzów

Ale nie tylko piękno Petersburgu może mieć piercing. W zasadzie większość artystów tatuażu są zaznajomieni z techniką przebicia, często mają specjalne igły w swoim arsenale do tej manipulacji, dekoracja z droższych i wysokiej jakości metali, dodatkowo, tatuowanie wymaga więcej niż dezynfekcji zabiegów kosmetycznych.

Dlatego też, gdy nakłucie w salonie tatuażu martwić, można mieć pewność, prawie sto procent, że kapitan będzie wykonywać swoją pracę bez zarzutu, a reszta będzie miała dla ciebie.

Lab obraz "Persona"

Właściciele większość salonów kosmetycznych wolą nie podejmować ryzyka i nie angażować się w takiej operacji, jak piercing. Na przykład obraz-lab „Persona”, który posiada ogromną liczbę oddziałów w kraju, nie świadczy takich usług, co do zasady, że prawdopodobnie dla nich i na lepsze. Ale mogą zaoferować ogromną różnorodność zabiegów włosów, manicure i makijaż, więc nie unikać tego miejsca tylko ze względu na fakt, że tu nie można zrobić piercing.

Piercing w domu

A teraz przejdźmy do miejsc, które ludzie już mają kolczyki, można polecić początkującym. Zacznijmy od tego, że przebijanie w Petersburgu można zrobić w domu. I to jest najbardziej „w domu” może się zmieniać: własne miejsce zamieszkania, mistrz płaską lub apartament, który stworzył rodzaj obudowy. W każdym razie, co najważniejsze, za co trzeba wykonać – jest przestrzeganie warunków sanitarnych. W żadnym wypadku nie można dopuścić do dostania się do świeżej infekcji przebijającego, w przeciwnym razie nie tylko leczyć, ale również powodować bardzo poważne problemy zdrowotne.

Roy

Nie często, ale obsługa nadal przebijania jest oferowany w petersburskich salonach. Piercing zrobić, jak wspomniano powyżej, specjalna igła ze wszystkimi zasadami, za jakość dekoracji, też, nie martw się. Mistrz nie tylko daje werbalne instrukcje dotyczące opieki nakłucia, ale także broszurę, która zawiera wszystkie niezbędne informacje.

Jednym z najlepszych miejsc do podjęcia pierwsze lub kolejne przebicie jest już w studio Rebellion ROY ulicy. Pozytywne opinie o tym miejscu więcej niż dużo, więc jeśli jesteś w drodze, zachęcamy do odwiedzenia.

„Ekstremalne Art”

Jak wspomniano powyżej, w petersburskich salonach piercingu nie bardzo chętnie, więc chciałbym polecić studio poświęconą biżuterii ciała. „Ekstremalne Art” na Bliskim Avenue gwarantuje nie tylko instrumentów jednorazowych z ochroną bariery i stwardnienie leczenia, ale również w jakości dekoracji dla nowego nakłucia.

I tu prowadzone są różnego rodzaju piercing zapoznał się z nakłuć nos, policzki, usta, i tak dalej do egzotycznych gorset piercingu – To nie jest obrazem laboratoryjnym „Persona”. Warto spojrzeć, i tych, którzy już mają nakłuć na ciele: dużo różnych biżuterię można kupić w sklepie w studiu.

PS

Niezależnie od tego, czy zostały wykonane przebicie czy nie, pamiętaj, że w petersburskich salonach przebijających nie tylko marka, ale również do sprzedaży, to w odniesieniu do wyspecjalizowanych zamiast salonach kosmetycznych. Chcielibyśmy zwrócić uwagę na sklep, który powinien być odwiedził w poszukiwaniu nowego okresu dekoracji, lub jeśli jest to konieczne, wymień stary. Na Newski Prospekt znajduje się niesamowite miejsce – sklep stalowe kości, gdzie można kupić i narzędzia do przekłuwania ciała i biżuterii w piercingu, i wiele innych przydatnych dla osoby, która była zainteresowana tym wszystkim, gadżety.