338 Shares 2665 views

Badger polowania z husky

Polowanie na borsuka, co do zasady, wykracza poza otworem, a kiedy borsuk jest na rachunki za media, to odbywa się w nocy, dobrze, dzień siedział w jego norze. Ale w ogóle istnieją wyjątki, i są miejsca, gdzie można zobaczyć borsuka i po południu, ale nie odbiegają daleko od otworu. Ale jak tylko się ściemni, borsuk zmienia swoje zachowanie, wychodzi z dziury i szuka pożywienia. Ale idzie na dążeniu tuż przed świtem, po czym wraca do swojego otworu.


W tym artykule przyjrzymy się wszystkich głównych metod wkuwania husky na borsuka, ale jak zastosować w przypadku trzeba wybrać samemu.

Głównym zadaniem myśliwego jest złapać borsuka gdy jest rachunków, ale zrobić to sam jest prawie niemożliwe, a do tego i trzeba Laika. Husky ma dobrą atmosferę i doskonały słuch i może wziąć na szlak bez problemów. Kiedy borsuk działa na świeże i mokrej trawy, pozostawia swój ślad i zapach, który można łatwo wywęszyć psa. Laika szybko dotrze do celu i myśliwy można tylko usłyszeć szczekanie psa i szybko przyjść do niego.

Ale co robić dalej? Ale to zależy od umiejętności i wiedzy myśliwych. Myśliwi często pierwszy ślepy borsuk latarnia, a następnie zrobić zdjęcie. Polowanie na borsuka jest prowadzona z różnych broni: pistolety karabiny kartacze, małego kalibru. Jeśli bardziej doświadczony myśliwy, może ogłuszyć zwierzę i zabić lub złapać go w internecie, to wszystko zależy od myśliwego.

Nawet dla psów ma swoje ograniczenia: pies musi mieć co najmniej dwa lata, przeciągnięte i śmiałe, bo borsuk – to jest niebezpieczne dla zwierzęcia psa.

Ale pies, nawet w odpowiednim wieku, ona nie będzie w stanie nauczyć się polować, więc to musi być przeszkolony. Najbardziej popularne – iść na polowanie z dojrzałej i doświadczonej młody husky i sekundy, po prostu, jak to możliwe, że uruchomienie dwóch młodych psów, więc nie będzie borsuk im zaszkodzić, a pies będzie uczyć.

Najpierw trzeba znaleźć miejsce, gdzie nie ma to borsuki. To miejsce do odwiedzenia w ciągu dnia, jak to możliwe, aby pamiętać terenu, dzięki czemu można poruszać się w ciemności tutaj. Pożądane jest, aby mieć partnera z wami, tak że mógł pomóc także mieć nóż i latarkę. Dojść do miejsca, trzeba przed zmrokiem, a półtora lub dwa kilometry od znajdując otworami do zatrzymania.

Na początku ważne jest, aby nie pozwolić młodym husky ze smyczy, aw żadnym wypadku nie dają jej szczekać, ponieważ może wypłukać borsuki. Jeżeli godzin po zmroku, można zbliżyć się do nory i można mieć pewność, że borsuk nie będzie. Jeśli masz zamiar znaleźć dziurę, trzeba będzie podłączyć w wątku, tak, że jeśli on ucieka do otworu będzie w stanie zatrzymać go przy wejściu. Po tych krokach trzeba puścić husky smyczy, a ona podjąć trop. Pies musi szlakiem cicho i szczeka tylko wtedy, gdy jest blisko do zwierzęcia. Wystarczy tylko uruchomić do szczekania. Ale są też pewne skomplikowane manewry i borsuki, ale nadal nie będzie w stanie uciec, a husky nadal będą je realizować.

Kiedy dojdziesz do husky trzeba ocenić sytuację. Jeśli widzisz, że twój pies nie jest w stanie powstrzymać borsuka, konieczne będzie podjęcie działań ryzykownych, a mianowicie: trzeba kochać aż do zatrzymania bestię. Możesz zatrzymać go oszołomiony lub zestrzelony, najważniejszą rzeczą w tym przypadku nie jest skrzywdzić psa. Istnieje możliwość zostawić borsuka żyje, a po chwili powrócić do tego samego miejsca i kontynuować trening. Łajka nie musiał zapamiętać nowy krajobraz, i nie trzeba się przyzwyczaić do nowego borsuka.

Bardziej szczegółowo proces polowania na borsuka z husky, można zobaczyć w dziale – „polowanie wideo”, gdzie wszystkie szczegóły tego polowania są uważane

To ważne w husky szkoleniowych jest nie zapominać o takich komend jak „szukać”, „wziąć” i „wziąć”. Komenda „Seek” powinien być stosowany, gdy jesteś w pobliżu nory borsuka, to dopingować psa. „Seek” i „wziąć” powinny być stosowane, gdy Husky zawarł bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami, to komenda pies zaatakuje z różnych stron borsuka.