436 Shares 1345 views

Apple Peeler Apple Peeler: opis, zalety i wady, recenzje

Latem wielu mieszkańców letnich i właścicieli lokalnych działek ogrodowych często spotyka się z problemem przetwarzania zebranych jabłek. Oczywiście można gotować smaczne dżem, wysuszyć je i zachować konserwy. Ale problem krojenia i czyszczenia owoców nadal ma znaczenie, ponieważ trwa bardzo długo. Aby przyspieszyć proces przetwarzania jabłek kilka razy pomoże specjalnego urządzenia. O tym, kim on jest, jak działa i gdzie posłużyć się plasterkami owoców, jest szczegółowo opisany w naszym artykule.


Opis Jabłka Apple Cutter

Obieraczka Apple to urządzenie przeznaczone do obierania i obcinania jabłek, gruszek, ziemniaków lub innych stałych warzyw i owoców. Jednocześnie rdzeń jest usuwany z jabłek. Tradycyjnie przy pomocy tego urządzenia owoce są cięte w spiralę, po czym w jednym ruchu nóż można podzielić na pół pierścienie lub pierścienie.

Zewnętrznie maszyna do czyszczenia i krojenia jabłek jest małym, ale dość ciężkim urządzeniem. Jego głównymi elementami są: mechanizm obrotowy z widelcem do ciągnięcia jabłek na końcówce i noże. Pierwszy nóż (zgarniacz) przeznaczony jest do obierania skórki, a drugi jest używany do usuwania rdzenia i przeciąć jabłko w plasterki. Wszystkie działania są wykonywane jednocześnie z mechanicznym obrotem uchwytu urządzenia. Cały proces przetwarzania jabłko trwa nie dłużej niż trzy minuty, począwszy od momentu ciągnięcia na rozwidleniu aż do uzyskania pożądanego rezultatu.

Urządzenie jest przymocowane do stołu przy użyciu specjalnego filtra ssącego. Urządzenie jest wykonane z metalu, a wszystkie jego elementy są wykonane ze stali nierdzewnej.

Jak wyciąć jabłko do czyszczenia i krojenia jabłek Gefu

Zasada działania maszyny Apple Peeler jest następująca:

 1. Umieść maszynę na stole i przykręć ją przyssawką.
 2. Przygotuj jabłko o odpowiedniej wielkości, umyj go i nakręć na specjalnym widelcu na urządzeniu.
 3. Poprzez mechaniczny ruch rękojeści jabłko stopniowo przemieszcza się do noża, jabłko jest czyszczone i pokrojone w plasterki.
 4. Aby wyczyścić jabłko ze skórą, wystarczy odeprzeć skarpetę i umieścić ją w tej pozycji.
 5. W mniej niż pięć minutach jabłko zostało już pocięte w identyczne, cienkie plasterki. Rdzeń pozostaje przymocowany do widelca.

Po zakończeniu operacji urządzenie czyszczące i tnące jabłka jest łatwe do czyszczenia pod bieżącą wodą. Po wyschnięciu urządzenia należy go ukryć w pudełku.

Gdzie używać posiekanych jabłek

Idealnie gładkie i cienkie plasterki jabłek są używane do dalszego suszenia w specjalnej suszarce elektrycznej, w piecu lub w powietrzu. Również z nich można gotować dżem lub kompot. Jabłko lobules może być używany do robienia jabłek, placów i strudli. Ponadto, wyglądają tak apetycznie, że nawet ci, którzy nie lubią jabłek, jedzą to krojenie z przyjemnością.

Przy okazji, nie musisz wyrzucać skóry. Musi być suszone, a następnie zmieszane z ziołami, otrzymasz bardzo smaczną i użyteczną naturalną herbatę.

Pomimo tego, że to urządzenie często nazywa się frezem jabłkowym, zakres jego stosowania nie ogranicza się tylko do cięcia jabłek. Ponadto wielofunkcyjna maszyna do czyszczenia i cięcia jabłek może być stosowana w leczeniu bulw ziemniaków, gruszek i innych stałych warzyw i owoców. Pokrojone ziemniaki mogą być smażone lub pieczone. Może być obierany bez cięcia, co znacznie zwiększy zakres jej stosowania.

Zalety i wady urządzenia

Przed zakupem urządzenia należy ocenić wszystkie jego zalety i wady.

Maszyna do czyszczenia i krojenia jabłek Apple Peeler ma swoje zalety:

 • Umożliwia czyszczenie dużej liczby jabłek, gruszek, a nawet ziemniaków;
 • Skóra jest cięta bardzo cienką warstwą;
 • Lobule uzyskuje się w tym samym rozmiarze o grubości 5 mm;
 • Korzystając z różnych kombinacji dźwigni można uzyskać pożądane rezultaty: pociąć owoce bez skóry lub po prostu oczyścić skórę bez cięcia;
 • Możesz nawet obsługiwać porpočanye jabłek, wcześniej rzeźbiarskich miejsce z rot.

Wady urządzenia:

 • Można używać tylko jabłek o dużych i średnich rozmiarach, dopóki małe zgarnięte owoce po prostu nie docierają do zeskrobera, aby je oderwać;
 • Z dużą liczbą przetworzonych produktów z obrotu uchwytu można szybko zmęczyć rękę.

Apple Peeler Apple Peeler: opinie klientów i opinie

Można śmiało powiedzieć, że to urządzenie nie ma niezadowolonych klientów. Maszyna do czyszczenia i krojenia jabłek jest szczególnie imponująca przy szybkości pracy. W ciągu zaledwie 10 minut z jego pomocą można oczyścić i wyciąć około kilograma jabłek.

Zakup takiego urządzenia nadaje się nie tylko do właścicieli działek gospodarstw domowych z drzewami owocowymi, które dają duże zbiory. Młode matki, które wprowadzają tylko przynętę dla niemowlęcia, mogą używać takich plastrów do produkcji naturalnych puree owocowym. W tym przypadku czas przygotowania składników będzie zminimalizowany.