583 Shares 8490 views

Ekspert Dla przypomnienia letnich sundresses z rękami

Suknie – pozycje szafa piękną kobietą, że są szczególnie istotne w okresie letnim, ponieważ dają one organizmowi oddychać, nie ogranicza ruchów i pozwalają postać podkreślić godność jego właściciela. Dzisiaj istnieje nieskończona różnorodność stylów, kolorów i tkanin rozwiązań dla tego rodzaju sukienki. A jeśli chcesz być oryginalny i niepowtarzalny, użyj maszyny do szycia i stworzyć swój własny obraz, tym bardziej, jak szyć sundresses lato z rękami jest bardzo prosta, z działalności, aby poradzić sobie nie tylko doświadczonym szwaczka, ale także dla początkujących w tej dziedzinie.

Możemy określić model

Zanim zaczniesz, musisz zdecydować, który model chcesz, wybrać kolor i materiał. Należy pamiętać, że modne letnie sundresses 2012-2013, jasne schematy kolorów (które są doskonałe stres Tan), tkaniny naturalne (tak, aby nosić takie ubrania w ogniu tak wygodne, jak to możliwe) i obecność stylowej biżuterii, harmonijnie uzupełniają obraz jako całości.

Przykładem, jak to jest możliwe, aby uszyć sundresses lato z rękami

Wzór jest bardzo prosty i składa się z trzech części: dwie taśmy (paski tkaninowe 8 cm szerokości) oraz główny korpus (względu prostokąt). Wymiary podstawy jest obliczana jak następuje: szerokość równą obwodu bioder powiększonej 25-30 cm, aby pasował i plus 3 cm w szwach; Długość jest działanie z pachy żądanego „Długość” sundress powiększona o 5 cm, w dolnej części środka wiążącego (2,5 cm), a głowicą (2,5 cm) i 6 cm z skurczu.

Jak uszyć letnie sundresses z rękami? postęp:

  1. Spiłować prostokąt tkaniny na swoich długich bokach i szwy proutyuzhte. Będą się na plecach.
  2. Krotnie górną nacięcie 1 cm, a następnie żelazo, zgina się o 1,5 cm i chodzić żelaza. Nawlec nici w bębenku-guma swojej maszyny do szycia, a kończąc nawlec igłę, narysować linię, odchodząc od owczarni 1 cm. Musi pozostać końce nici z co najmniej 20 cm.
  3. Po wykonaniu montażu, widać, że jest to konieczne, aby zwolnić lub przykręcić do żucia. Końce gwintu może być związany lub stacjonarnej.
  4. Zgodnie z pierwszym rezinochnoy szwami spędzają kilka równolegle do niej, cofa się w 1 cm.
  5. Re sylwetkę z tego samego celu: aby dowiedzieć się optymalny rozmiar gumy i naprawić swoje końce.
  6. Bez usuwania sukienkę, zaplanować na pierwszej linii ud. Śledzić ją na jednej lub kilku linii nici, elastycznej nici i wykończenia.
  7. Spróbuj rozwiązać ten wątek, jak trzeba. Na sobie sukienkę należy nakreślić linię, która zostanie złożony dno.
  8. Krotnie dolny odcinek 1 cm, a następnie żelazo od 1,5 cm, a po prostrochite konwencjonalnych szwem bez zabezpieczenia.
  9. Ubierz gotowy, ale jeśli chcesz, możesz dodać paski.

Jak obliczyć długość pasków?

Aby obliczyć ich długość, miarką należy zmierzyć odległość od górnej krawędzi do oparcia SUNDRESS jego forhend i dodać 3 cm, które pozostawią na dole. Jeśli chcesz mieć rodzaj taśm tkanki dziąseł, zwiększyć długość 2 razy. Szczegóły Vykroyte twoich paskami, następnie prasować wzdłuż krotnie (4 cm) niewłaściwej stronie wewnątrz. Krotnie plastry 1 cm do wewnątrz i prostrochite. Szerokość gotowych taśm 3 cm. Powtórz to samo z drugą ramiączkami i starannie proutyuzhte. Następnie trzeba uszyć sukienkę na jeden krótki pasków bocznych i przykładów.

Jak zrobić pasek z gumką?

Aby paski z taśmy elastycznej, konieczne jest zidentyfikowanie dwie równoległe linie w środkowej nici i ściegu, elastyczna, a następnie szycie na sundresses, jak opisano powyżej. W wyniku tych prostych krokach, dostaniesz wspaniały strój letni, zdjęcie, które można zrobić i pokazać znajomym. Należy zauważyć, że model ten ma kilka wariantów, które zależą od lokalizacji dziąsłem a jej szerokość. Więc teraz można uszyć sundresses lato z rękami w różnych odmianach i stale uzupełniać swoją garderobę bez większego uszkodzenia torebki.