325 Shares 1365 views

Smartphone HTC Butterfly S: opis, dane techniczne, akcesoria i opinii właścicieli

HTC Butterfly S można zauważyć lepszą wydajność w porównaniu do HTC One, ale zbudować smartfon za kilka przegrywa. Jeśli dla Ciebie najważniejsze jest prędkość gadżetu, model ten będzie Ci w pełni.


Urządzenie jest skierowany głównie na rynek azjatycki, i to aktualizacja z 5-calowym smartfonie. Urządzenie wyposażone jest w procesor szybki quad-core (1,9 GHz), kamera Ultrapixel (które można również znaleźć na stronie HTC One) i potężny (3200 mAh) baterii. Pomimo faktu, że telefon wygląda trochę jak jego poprzednik – oryginalnego HTC Butterfly, deweloperzy mają tchnął nowe życie z głośników przednich i nowsze wersje Androida Jelly Bean i Sense UI.

projekt

Jak już wspomniano powyżej, HTC Butterfly S nie różni się wyglądem do poprzedniego modelu. Devaysa konstrukcja pozostaje w dużej mierze niezmienione, z wyjątkiem dodatku przednimi głośnikami BoomSound. Jest to dobry innowacje w projektowaniu z HTC, ponieważ dźwięk jest teraz skierowana uzyskane bezpośrednio w kierunku użytkownika, a nie wracać lub po bokach, gdzie może to brzmieć stłumiony.

Mówiąc o wielkości, należy zauważyć, że telefon ma 10,6 mm grubości, a jego duży rozmiar jest bardzo zauważalne. Urządzenie waży 160 gramów, co jest również powyżej średniej, ale zbyt ciężkie urządzenie nie może być nazwane. W rzeczywistości jest to bardziej uciążliwe niż większość użytkowników chce.

pokaz

Jeśli podoba Ci się dużych ekranach, z pewnością docenią wyświetlacz HTC Butterfly S 919d CDMA GSM ergonomiczny 5-calowy panel Full-HD. Podobnie jak w oryginalnej wersji smartphone, ekran oferuje dobre odwzorowanie kolorów oraz szerokie kąty widzenia.

Jak wspomniano powyżej, HTC motyla S wyposażony w wyświetlacz 5 cali z rozdzielczością LCD3 1080h1920 pikseli. Ekran jest bardzo ostre i wyraźnie przedstawia części, a gęstość osiąga 441 pikseli na cal. Nie będzie żadnych irytujących ikonę koła zębatego na skraju obrazu lub tekstu niewyraźne.

Użytkownicy natychmiast docenione bogate i żywe kolory na tym wyświetlaczu. Nie są one bardzo nieporęczne w porównaniu z wyświetlaczem AMOLED-, ale jakość obrazu jest bardzo wysoka.

HTC J Butterfly S Wyświetlacz nie można nazwać zbyt jasny. Osiągnie szczytową jasności 360 nitów, co jest dobre dla użytku wewnątrz pomieszczeń, ale liczba ta będzie miała trochę więcej obciążenie oczu podczas oglądania go w otwartym terenie.

Kąty widzenia są po prostu wspaniałe. Kolory nie blakną nawet jeśli przechylić telefon w najbardziej ekstremalnych kątach.

zarządzanie

Inną cechą, dzięki której HTC 901e Butterfly S posiada pozytywną opinię – istnieją trzy standardowe przyciski sterujące. To sprawia, że łatwo powrócić do początkowego menu naciskając przycisk Home raz, w centrum miasta, jak również bezproblemowy i czasochłonne dodatkowy przełącznik między aplikacjami do biegania.

Szczeliny micro-SIM i umieszczone w górnej części urządzenia, pod osłoną. projekt smartphone może sugerować, że dostęp do karty MicroSD może być trudne, jednak wizualna ocena jest błędna. Gniazdo jest sprężynowy, więc nie ma żadnego problemu z wyjęciem karty. Przycisk zasilania znajduje się obok portu, a to może być również używany jako IR Blaster, który pozwala na zdalne sterowanie pracą telewizora.

smartphone obudowa płynnie zakrzywione, co pozwala idealnie pasuje do dłoni. W przeciwieństwie do lidera One, HTC Butterfly S jest wykonany z błyszczącego plastiku. Nie jest zatem zaskoczeniem, że telefon jest pokryta plamy i ślady palców po dłuższym użytkowaniu.

Aplikacje i usługi

Butterfly S to pierwszy telefon HTC z preinstalowanym Android 4.2.2. Jellybean, choć nadal pracuje na interfejsie 5 UI. Dodano drobne opcje, które odnoszą się do systemu operacyjnego, takich jak ustawienie blokady ekranu.

Otrzymasz dostęp do Szybkie Ustawienia – wygaszacza ekranu, jak również odsetka wskaźnika baterii na pasku stanu. BlinkFeed usługa została również poprawiona możliwość importowania kanałów z WeChat i Instagram.

HTC J Butterfly S 919d zawiera również szereg przydatnych aplikacji, takich jak usługi kalendarza, poczty elektronicznej, odtwarzacz muzyki (bez oddzielnego odtwarzacza wideo), notebooka do notatek i prognozy pogody.

Funkcjonalność i pamięć

Podstawowa funkcjonalność jest bardzo dobry. Książka telefoniczna na tyle szybko, aby uzyskać dostęp i synchronizować kontakty, szybko przejść do rejestru połączeń, ulubionych i zestaw przycisków.

HTC Butterfly S 901s ma 16 GB pamięci wewnętrznej, która może nie wystarczyć, jeśli są używane do przechowywania różnych plików multimedialnych. Na szczęście, inteligentny telefon ma slot microSD do dodawania kart pamięci.

Internet i łączność

Urządzenie jest wyposażone w pełną gamę usług w zakresie łączności przewodowej i bezprzewodowej – Wi-Fi, Bluetooth, DLNA, HDMI, LTE i NFC (co nie było w poprzednim modelu). Niestety, smartfon posiada właściwości wodoodporne, który został wyposażony w oryginalną HTC Butterfly, które można przypisać do znacznych wad.

HTC Butterfly S jest z preinstalowanym własnej przeglądarki, jak również mobilnej wersji Chrome od Google. Oba są bardzo dobre app, ale HTC przeglądarka ma jedną kluczową zaletę – wsparcie dla Adobe Flash. Przeglądarka obsługuje również tryb incognito pozwala wyszukiwać słowa na stronie i łatwo przełączać się pomiędzy pełnymi i mobilnych wersji serwisu. Można również zapisać artykuły do zapoznania się później, a nawet zobaczyć całych stron w trybie offline. Nic więc dziwnego, że działa zaskakująco szybko i gładka – tylko małe ruchy palców powiększać i pomniejszać i przewijanie następuje natychmiast.

kamera

Zamiast 8-megapikseli, która była obecna w poprzednich modelach, motyl S ma kamerę 4 megapikselowy Ultrapixel z otworem F2.0 i czujnik BSI. Będziesz w stanie zrobić dobre zdjęcia w słabym świetle, ale silny algorytm kompresji, zwykle smaruje części.

Jednocześnie, badanie wygląda o wiele lepiej na wideo. Aparat HTC motyla S rejestruje rolki o rozdzielczości 1920×1080 pikseli i 30 klatek na sekundę. Zakłócenia mogą być zauważalne nawet podczas fotografowania w świetle dziennym, ale kolory są żywe.

Ciągła funkcja auto focus jest aktywna bardzo szybko – telefon natychmiast zmienia ostrość obiektów bliskich i dalekich. Można także wybrać sposób zablokować ostrość przed wykonaniem zdjęcia. Można również dokonać 1-megapikselowe obrazy podczas nagrywania wideo. Urządzenie zapewnia dobrą jakość dźwięku podczas filmowania.

Podobnie jak HTC One, Butterfly S posiada możliwość automatycznego wyświetlania zdarzenia w galerii. Istnieje również przodem aparat 2,1 megapiksela, która może być dobrze wykorzystane do wideokonferencji.

parametry techniczne

Wyposażając telefon cztero-rdzeniowy (1,9 GHz) Qualcomm Snapdragon 600 Butterfly S biegnie nieco szybciej niż HTC One (który wykorzystuje ten sam układ, ale o taktowaniu 1,7 GHz). Testy wykazały, że gadżet obsługuje zespół nieco szybciej niż Samsung Galaxy S4, który wykorzystuje ten sam procesor o częstotliwości 1,9 GHz.

HTC J Butterfly S bateria ma pojemność 3200 mAh, która pozwala na to, aby pracować bez ładowania na jeden i pół dnia z umiarkowanym użyciem. Smartfon został przetestowany przez ekspertów w ustawieniu domyślnym, masz dwa konta email, konta Facebook i Twitter i regularnie wykonywać połączenia.

Jakość dźwięku jest doskonała, a funkcja zestawu głośnomówiącego jest uruchomiony na wysokim poziomie dzięki przednich głośników BoomSound.

multimedialny

Duży i jasny wyświetlacz 5 „1080p jest dużą zaletą podczas oglądania filmów i zdjęć, a także głośno i wyraźnie przednie głośniki stereo zapewniają doskonały dźwięk podczas oglądania filmów i słuchania muzyki.

Wbudowany odtwarzacz multimedialny łatwo otwarty i odtwarzać prawie wszystkie formaty plików, z wyjątkiem Divx / Xvid-zakodowanych filmów – nie są one obsługiwane w standardowych ustawieniach. Jednak Google Play, można znaleźć ogromną liczbę różnych podmiotów w celu uzupełnienia tego niedoboru (MX-player jest jednym z najbardziej znanych zdań).

Odtwarzacz muzyki jest zaprojektowany przez HTC i oferuje przyjazny interfejs użytkownika i wysokiej jakości. Domyślnie, aplikacja wyświetla bibliotekę, która jest podzielona na dwie kolumny, sortowane w albumy, artystów, piosenek, i tak dalej.

godność

Przegląd HTC Butterfly S, smartfon oferuje pojemną baterię 3200 mAh, która zapewnia długi czas pracy, mocny procesor i doskonały ekran. Jego kamera działa dobrze w słabym świetle, a slot MicroSD oferuje możliwość dodania większej ilości pamięci.

braki

Błyszcząca z tworzywa sztucznego powłokę z HTC motyla S, gromadzą się w dużej ilości palców i smug. Jednakże nie można uznać za poważne niedociągnięcie gadżetu – komercyjnie dostępne pokrowce na HTC Butterfly S z różnych gatunków. O wiele bardziej poważne wady wadą jest jego budowa.

Tak więc, gdy telefon nie jest wodoodporny, w przeciwieństwie do swojego poprzednika. Ponadto firmware HTC J Butterfly S nie jest zbyt wysoka.

wniosek

Nie ma wątpliwości, że HTC Butterfly S, którego cena jest niższa niż $ 300 to telefon bardzo wysokiej jakości. Pomimo faktu, że jego konstrukcja nie jest nowe lub ciekawe, to zasługuje na uwagę ze względu na mocniejsze specyfikacji sprzętowych w porównaniu do flagowego HTC One, choć oferowane w nieco wyższej cenie.

Niemniej jednak, wielu zgadza się, że projekt ma do odegrania ważną rolę w smartfonach. Ponadto, gadżety w tym przedziale cenowym powinno być prowadzone z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, takich jak aluminium i szkła.

W tym samym czasie, Butterfly S jest dostępny w trzech żywych kolorach, który wygładza jego pozbawiony sensacji design.