400 Shares 1959 views

„Black Sails”: role i aktorzy filmu przygodowego

Chciałbyś zobaczyć ciekawą historię przygodową? Na pewno mają duszę rolce filmu o nazwie „Black Sails”. Role i aktorów amerykańskiego serialu grzywny. Film jest swego rodzaju prequel do pracy Stevensona. Malowanie „Black Sails” (role i aktorzy są znane każdego miłośnika filmów przygodowych) od razu zdobył uznanie wielu widzów. Obsada: Stivens Tobi, Nowa Hannah, Luke Arnold, Jessica Parker Kennedy, Tom Hopper i wielu innych znanych artystów.


„Black Sails”: rola aktorów i filmów

Więc więcej. Co TV serii "Black Sails"? Role i aktorzy są całkowicie zgodne ze sobą, co wskazuje na doskonałą pracę reżysera.

Wydarzenia rozkładanie wzór w czasach piractwa w 1700 roku. Na wyspie New Providence to baza piracka, niezbędne do sprzedaży bandytów łup i uzupełnianie. Najbardziej obawiał się kapitan – słynne Dzheyms Flint. Pirat pragnie uchwycić hiszpański galeon, tak zwany „statek pieniądze.”

Który gra w filmie „Black Sails”? Role i aktorzy filmu: Stivens Tobi (Flint Dzheyms), Nowa Hannah (Gatri Eleonor), Arnold Lyuk (srebrny Dzhon), Tom Hopper (Billy Bones), Makgouen Zak (Veyn Charlz), Wilmot David (Hends Izrael). W skrócie, struktura gwiazda.

Srebro i Flint

Miłośnicy sztuki Roberta Stivensona docenią „Black Sails”. Aktorzy i role właściwie dopasowane idealnie. Rozważmy głównych bohaterów.

Rola Dzhona Silvera poszedł Luc Arnold. Inteligentny młody facet zawsze przylega do niektórych opowiadań. Stoi mocno na obu stopach, chętny do wzbogacenia się. Znany aktor również na zdjęciach „wielki dzień”, „Złamane Hill”, „Listy do Sally”, „tunel”.

James Flint w serialu grał Tobi Stivens. Jego bohater – dzielny oficer marynarki, kiedyś służył w brytyjskiej Royal Navy. Przyzwyczajeni do zamiar celów na przyszłość. Po rezygnacji stał się znany jako Flint i zaczął plądrować statki hiszpańskie i brytyjskie. Uwielbia rum, Przygody i pięknych pań. Aktor znany jest również do pracy w filmie "Panna Marple: The Blue Geranium", "Law & Order: London", "Lewis", "Bully" maszyna "" nie stały się one "" 13 godziny: ukryty żołnierzy Bengazi ".

Guthrie, Max, Wayne

W drugiej części, a także w serialu „Black Sails 3”, aktorzy i roli ponownie zachwycić widza. Hannah New wystąpił Eleonory Gatri – córkę funkcjonariusza i złodziej. Niezależna i silna urody roztrzepany samiec i samica populacja czasem. Zawsze po stronie kapitana Flinta. Angielska aktorka i modelka grał również w filmach „Riera”, „Suicide Club”, „Arka”, „Nitki losu.”

Rola Maxa – Sly biseksualne kobiety lekkich obyczajów – śpiewał Dzhessika Parker Kennedy. Do produkcji niezbędnych informacji przy użyciu cielesnych przyjemności. W miłości z Eleanor. Z biegiem czasu, staje się kontroli w burdelu. Aktorka zagrała w filmach „Idealny facet”, „kolonia”, „Gemini”, „Etyka w biznesie”.

Okrutny i celowy Charlza Veyna grał ZEK Makgoun. rywal Flinta szuka w całej obwodnicy. Marzenie: stać się głównym dostawcą łupu na wyspie. Jego dawny kochanek Eleanor ciągle starają się go powstrzymać. Aktor zagrał w filmach „karaluchy”, „obraz”, „Zasady pochodzący z przyszłości”, „Shameless”, „Dracula”, „100”.

Bonnie, Rackham Gates

Rola jedna z nielicznych kobiet piraci Enn Bonni wykonywane Klara Pedzhet. Jej postać ma doskonałą broń i śmielej wkracza do walki. Bold i zacięta, że nie jest gorsze od mężczyzn w walce. Clara wystąpił także w filmie „Johnny English: reaktywacja”, „Klapa”, „Szybcy i wściekli 6”, „kwas dziewczynki.”

Tobi Shmittsu dostał rolę Jack Rackham – Stara kwatermistrza na pokładzie Wayne. Pokłócił się z nim, Jack opuszcza statek i tworzy swój własny zespół. Szczególnie wybitne cechy nie posiadają. Dumni, że z dwóch kobiet na pokładzie statku. Enn Bonni – jego kochanką. Aktor jest znany telewidzom do filmów „Adwokat”, „Trzy ślepe myszy”, „Solo”, „Tour of złamanych serc”.

Gates – pomocnik kapitan Flint – grany przez Mark Ryan. Jego postać jest najbardziej uprzywilejowana i cenionym członkiem zespołu. Aktor wystąpił także w filmie „Upiór w operze”, „Aniołki Charliego”, „Transformers”.

W skrócie, jeśli nie wiesz, co robić w wolnym czasie, spojrzeć na serii „Black Sails”. Aktorzy i role – są wspaniałe. Miłego oglądania!